Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

Seveda, k netopir :grrr

 

Ti, da nam jst iz tvojga psa kak reklc nardila :devil:

 

 

Pujsi, kaj delajo tem lepim živalim :cry:

No vidš! Človk če pomagat, pol mu pa z nasiljem nad kužatam grozijo. :blush:

Ja pujsi so tud fajn. :OK:  Sam po malem, k že po preveč šunke sm čist naspidiran. :kva2:

A kaj delajo z njimi? Ja vse sorte; bunde, kape, rokavice, šale, pečenko ajmoht, pohanje, ni da ni. 

Če pa meni z mojimi ljubljenčki (da ne bo offtopik) rata (glej sliko) , pa da se mi ljubi, gre pa v krušno peč  (glej sliko). Njamiiii!

 

Za činčinčičinčilile ne vem, ampak iz nutrije se da vse to isto delat. Se bom letos mal bol potrudil, jih je vedno več. :yea1:

post-33199-0-42479800-1421397390.jpg

post-33199-0-03550300-1421397400.jpg

post-33199-0-83888000-1421397407.jpg

post-33199-0-29990800-1421397417.jpg

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidš! Človk če pomagat, pol mu pa z nasiljem nad kužatam grozijo. :blush:

Ja pujsi so tud fajn. :OK:  Sam po malem, k že po preveč šunke sm čist naspidiran. :kva2:

A kaj delajo z njimi? Ja vse sorte; bunde, kape, rokavice, šale, pečenko ajmoht, pohanje, ni da ni. 

Če pa meni z mojimi ljubljenčki (da ne bo offtopik) rata (glej sliko) , pa da se mi ljubi, gre pa v krušno peč  (glej sliko). Njamiiii!

 

Za činčinčičinčilile ne vem, ampak iz nutrije se da vse to isto delat. Se bom letos mal bol potrudil, jih je vedno več. :yea1:

Dobr si......................................................................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V gozdu mam moje tri peseke vedno spuščene pa me je mal strah ponavat, da mi kaksn tak mojga ne zamenja za zajca.......

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I30 a pol pes tut dobi kej, če že pomaga dobit?

Normalno.

Že takoj na licu mesta uspeha ali ubogljivosti na željeno vedenje občasno dobita nagrado v obliki briketov, če ne pa vsaj intenzivne pohvale in igro. Dober odnos, navezanost in socializiranost so osnove razumevanja med psom in vodnikom. 

Kuža živi za nas celo življenje, čeprav pomeni le del našega življenja! 

Zato zaslužijo in so vredni našega spoštovanja in skrbi!

 

Kar se tiče delitve samega plena je odvisno od vrste plena. Od divjega prašiča in srnjadi vedno dobita kosti, župco, obreznine ipd. Seveda v znosni meri, da jim ne zmešaš prehrano, ki temelji na kvalitetnih briketih. So kar velik strošek družinskemu proračunu!

Pri perutninskemu plenu pa seveda nista deležna zaradi ostrih kosti, ki znajo biti vir zdravstvenih težav. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oboroženi pijanci, kateri gredo skozi hosto v gostilno :kva2:

Narobe so te navadili te stare "legende".

Pravilno je: Oboroženi pijanci, ki se iz gostilne skozi gozd vračajo domov.

 

Le da to kot večina modrih "rekov" ne velja več. Seveda z redkimi izjemami, ki pa jih je treba čimprej pospraviti na varno! Budale so pa itak povsod med ljudmi.

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V gozdu mam moje tri peseke vedno spuščene pa me je mal strah ponavat, da mi kaksn tak mojga ne zamenja za zajca.......

Ne počni tega! Pa ne zaradi budal, temveč zaradi vseh tistih živali, ki jim spuščen pes brez kontrole pomeni grožnjo in jih še posebej sedaj v zimskem času že s pregonom lahko do take mere izprazni energetske zaloge, da to za njih pomeni pogin.

Če so toliko pod nadzorom in imaš dobro naučen odpoklic, da jih lahko kadarkoli zaustaviš in se gibljejo v tvoji neposredni bližini, seveda ni nič narobe.

A ne verjamem, da si med tistimi junaki, ki so sposobni ustaviti tri spuščene pse, ko se odločijo za pogon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe so te navadili tega stare "legende".

Pravilno je: Oboroženi pijanci, ki se iz gostilne skozi gozd vračajo domov.

 

Le da to kot za večino modrih "rekov" ne velja več. Seveda z redkimi izjemami, ki pa jih je treba čimprej pospraviti na varno! Budale so pa itak povsod med ljudmi.

Na žalost sem iz gozdov Roga in tam je še veliko oboroženih zelenih pijančkov.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost sem iz gozdov Roga in tam je še veliko oboroženih zelenih pijančkov.....

Verjamem. Upam, da se ta slika čimprej čimbolj popravi. V moji okolici se je v dobrem desetletju in pol odkar velja nov orožni zakon, temeljito spremenila. Pijane budale so postale dokaj redke. Tudi te bo prej kot slej pospravila teta Ciroza ali pa le stric Emšo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne počni tega! Pa ne zaradi budal, temveč zaradi vseh tistih živali, ki jim spuščen pes brez kontrole pomeni grožnjo in jih še posebej sedaj v zimskem času že s pregonom lahko do take mere izprazni energetske zaloge, da to za njih pomeni pogin.

Če so toliko pod nadzorom in imaš dobro naučen odpoklic, da jih lahko kadarkoli zaustaviš in se gibljejo v tvoji neposredni bližini, seveda ni nič narobe.

A ne verjamem, da si med tistimi junaki, ki so sposobni ustaviti tri spuščene pse, ko se odločijo za pogon!

Ni panike, so take tri babe, da bi prej zajc al pa kar koli druzga gozdnega za njimi tekl :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že v debati. 

Tudi sam spuščam svoje pse le posamič. Seveda le ko imam z njimi namen opravljati to za kar so izšolani in imajo opravljene izpite. 

Sicer sproščamo energijo na travnikih s pomočjo tenis žoge, tekstilne klobase ali pa na sprehodih. 

Ja, tile kosmatinci mi pomenijo velik del življenske radosti. Kdor ima psa, ve o čem govorim.

 

Mejte se, vikend je pred vrati. Žal vremensko ne najlepši.


post-478-0-35681900-1421407750_thumb.jpg...

 

Malo temna slika. Prepeličar?

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

...

Lepa barva ,kaj si ga špricnu z plasti dipom  :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že v debati. 

Tudi sam spuščam svoje pse le posamič. Seveda le ko imam z njimi namen opravljati to za kar so izšolani in imajo opravljene izpite. 

Sicer sproščamo energijo na travnikih s pomočjo tenis žoge, tekstilne klobase ali pa na sprehodih. 

Ja, tile kosmatinci mi pomenijo velik del življenske radosti. Kdor ima psa, ve o čem govorim.

 

Mejte se, vikend je pred vrati. Žal vremensko ne najlepši.

Malo temna slika. Prepeličar?

 

Mesancek med Labradorcem in Bernskim ovcarjem.

 

 

V strokovni kinoloski literaturi jo omenjajo kot "Nenavadno domaco ostrozobko"   :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa barva ,kaj si ga špricnu z plasti dipom  :P

 

 

JBG  . . . sam si je kriv...kwa se je pa stulil zraven   :smoke:

 

PS:  itaq mam plan, da ga v roza perlo pihnem . . . pol greva pa na PRIDE parado med lezbijke  ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da je tud moja lezbijka saj se neizmerno dobro počuti med ženskimi nogami  :kva1:  slikano na Šmarni gori.

10675682_10203569884140599_1321650966785

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša je spuščena na travniku v igri z žogami, frizbijem in pri agilitiju, v gozdu pa nikoli.

 

dsc983.jpg

Ja ne to zverino spuščat po gozdu :grrr moja je enkrat medveda raztrgala :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je pa spuščen v gozdu. Itaq ve, da jih bo fasal, če bo kaj ganjal, pa ne upa.
Pa če mu že kaj takega kapne za sekundo v kepo, tolk naglas zažvižgam, da mu takoj to misel skuri v možganih. :smoke:

post-807-0-34509900-1421410192_thumb.jpg

post-807-0-50386900-1421410281_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je pa spuščen v gozdu. Itaq ve, da jih bo fasal, če bo kaj ganjal, pa ne upa.

Pa če mu že kaj takega kapne za sekundo v kepo, tolk naglas zažvižgam, da mu takoj to misel skuri v možganih. :smoke:

Fak kar mene zaboli  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak mam vseeno mojo mrcino najraje na svetu :inlove:

Tako mora bit,drugače je bolje ne imeti psa :OK: v bistvu smo mi peseku celo življenje on pa nam le del njega.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!