Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


naka

Priporočene objave

Bom kar tuki vprašu.Kaj slučajno ve kdo za koga,ki odaja,prodaja... pit bulla z rodovnikom...??? Zadnje čase sem večkrat na obali in vidim ful ljudi,ki se sprehaja z mladički.Tako da,če slučajno kdo ve,naj mi prosim sporoči.    Hvala  :)

 

Ce ti rodovnik ni najvaznejsa stvar precekiraj zavetisca.

Bull-ov imajo za izvoz.  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar tuki vprašu.Kaj slučajno ve kdo za koga,ki odaja,prodaja... pit bulla z rodovnikom...??? Zadnje čase sem večkrat na obali in vidim ful ljudi,ki se sprehaja z mladički.Tako da,če slučajno kdo ve,naj mi prosim sporoči.    Hvala  :)

Tole sem iz nekje prepisou, ker sem sploh mislilm, da noben pitbull nima rodovnika....

 

Edini pitbull, ki je piznan od FCI(to pomeni, da ima rodovnik) smiley.gif je Ameriški pitbulterier, pa še ta je na Švedskem prepovedan, v Veliki Britaniji mora biti kastriran, nositi nagobčnik in biti označen z mokročipom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ti rodovnik ni najvaznejsa stvar precekiraj zavetisca.

Bull-ov imajo za izvoz.  :smoke:

 Ja se 100% strinjam z tabo. Smo rešili že ene 3 pse pred inekcijo iz zavetišča v letih... Samo tega bi vzel rad malega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sem iz nekje prepisou, ker sem sploh mislilm, da noben pitbull nima rodovnika....

 

Edini pitbull, ki je piznan od FCI(to pomeni, da ima rodovnik) smiley.gif je Ameriški pitbulterier, pa še ta je na Švedskem prepovedan, v Veliki Britaniji mora biti kastriran, nositi nagobčnik in biti označen z mokročipom.

 

Nisem vedu tega glede rodovnika..  Ja vem ja,da imajo nekatere države prepoved pa razne pizdarije zs to pasmo in podobnimi pasmami. Ma jaz sem še vedno takega mnenja,da ni kriv nikoli pes ampak lastnik psa kako ga vzgaja...!!!    No thx bomo še malo pogledali..  :)

Popravljeno . Popravil DXR16
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vedu tega glede rodovnika..  Ja vem ja,da imajo nekatere države prepoved pa razne pizdarije zs to pasmo in podobnimi pasmami. Ma jaz sem še vedno takega mnenja,da ni kriv nikoli pes ampak lastnik psa kako ga vzgaja...!!!    No thx bomo še malo pogledali..  :)

Nej nebi imeli rodovnika, ker naj bi spadali pod mešance......ne bom pa trdil, bom še sam malo prečekiru, čeprou mi pasma tut približno ni všeč:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10675682_10203569884140599_1321650966785

Na Šmarni gori je lepo med ženskimi nogicami je toplo  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se mi samo zdi, da si mal fauš?

Mičken  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar tuki vprašu.Kaj slučajno ve kdo za koga,ki odaja,prodaja... pit bulla z rodovnikom...??? Zadnje čase sem večkrat na obali in vidim ful ljudi,ki se sprehaja z mladički.Tako da,če slučajno kdo ve,naj mi prosim sporoči.    Hvala  :)

 

Pitbulla z rodovnikom ne bos dobil, ce zelis rodovnik je najblizje pitbullu AST.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pitbulla z rodovnikom ne bos dobil, ce zelis rodovnik je najblizje pitbullu AST.

A? A to pomen model z ABS? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa brez zajebancije.
A ima kdo epileptičnega psa? 
Napadi, tretma, stanje, zdravljenje...
Vse me zanima.

Žal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa brez zajebancije.

A ima kdo epileptičnega psa? 

Napadi, tretma, stanje, zdravljenje...

Vse me zanima.

Žal...

 

Alla ga je imela. Njo kontaktiraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Đanki je bil epileptik.

Kaj rabiš vedet? Klasična veterina, alternativa? Izkušnje in ravnanje ob napadu?
Pošli na ZS al pa me pokliči, pa ti povem svoje izkušnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa brez zajebancije.

A ima kdo epileptičnega psa? 

Napadi, tretma, stanje, zdravljenje...

Vse me zanima.

Žal...

Naš je...starejši kot je več ma napadov, zdj ga mamo na tabletkah, pa se je zadeva dokaj umirila.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A? A to pomen model z ABS? :blush:

AST = American Staffordshire Terrier

 

velikokrat se za to pasmo uporablja kratica ali pa tudi skrajšana spakedravščina AMSTAFF.

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pitbulla z rodovnikom ne bos dobil, ce zelis rodovnik je najblizje pitbullu AST.

 

ja zdaj vem hvala, ASTja ima moja in je tudi ful lepa in pridna za popizdit...  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj veeeliki prijatelj in edini, ki mi lahko dela družbo cel dan, trenutno oddaljen 10 cm od mojega levega komolca ...   :inlove:

 

img1111.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj veeeliki prijatelj in edini, ki mi lahko dela družbo cel dan, trenutno oddaljen 10 cm od mojega levega komolca ...   :inlove:

 

img1111.jpg

Au treba kremplčke mal postrišt:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem to opazil šele na sliki, moja draga pa pravi, da pri tem opravilu ni več tako miren, kakor je bil, dokler sem mu krempeljčke lako ščišal še jaz ... :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!