Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


naka

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

HI!

SymRu-či, a si to zraven Kocince ti. Saj čisto cort zgledaš. No ja, tvoja lubica pa še bolj O:-)

Te lepo pozdravljam. Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je bla pa naša žvala - ŠINA :wub: čistokrvna z rodovnikom.

Čuvaj d ga ni nobenga. Na parcelo še kuščar ni pršu brez njenega dovoljenja. Do družinskih članov cortkana, ostalih pa ni marala na noben način-razn otrok (z otriki ni blo problema). Enkrat je enga k je segu z roko čez zid ugriznla kar konkretno, pa dreserko tudi k se ji je približala od zadi (jebat ga, sej je sama kriva) pa se jo je ustrašla in šavsnla do kosti po roki. Bla je iz čudnega legla, vsaj tko so nam rekli. Trdili so tudi da ji ne bo pomoči in naj se je čim prej znebimo :cry: pa smo se je res. Zanjo je povprašal en italijanski "karabiner" k ima ranč in fuuuul placa, nekje blizu Bologne. Tko d upam d se ma fajn. Pr nas se je.

Slikce mam pa sam k je bla majhna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HI!

SymRu-či, a si to zraven Kocince ti. Saj čisto cort zgledaš. No ja, tvoja lubica pa še bolj O:-)

Te lepo pozdravljam. Cvetoo.

ja jest sm un v oranžnih supergah, un tavelik tadebeu pa ne vem, kdo bi biu.

ljubica pa je od Tejke :-) jaz sem samo občasno souporabnik (jezika in repa :-))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest sm un v oranžnih supergah, un tavelik tadebeu pa ne vem, kdo bi biu.

...jaz sem samo občasno souporabnik (jezika in repa :-))

Dej, dej Sym, sej vsi vemo, da je un tavelik tvoj Bodygard :o

..hmm..."jezika in repa" paravis, a je to cist sigurn tudi vse...pa cist po pravici...

.)

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shargo kako to da ma tvoj pes bodlne? Jest mam tud dobermanko pa sem na zacetku mel ful problemov k je ful vlekla ampak sem jo odvadu z navadno zategljivo ketno(samo z roko polno zuljev).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shargo kako to da ma tvoj pes bodlne?...

Ja bodljne sem imel sam kak teden in odvadil se je vlect :) Ker to ni za zdrzat kako to spidira. Polna roka zuljev kot pravis. Zdej pa vlece samo ce ima oprtac cez prsa in na kolesu mi to kar godi. :P Ko pa ga peljem na sprehod z ovratnico gre lepo poleg noge brez:D Dam pa tudi bodeljne gor, ampak na ven obrnjene ce je spuscen, zarad drugih psov, ce bi se zravsali. No in najnovejsa pridobitev je pa elektronska ovratnica, poglej pod companion pets (200 NCP) sedaj ze kake 14 dni z njo delam in rezultati so odlicni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No za vse kuzkoljubce se bom danes ob 19 uri pustil pocartati in vam za spomin pustil kaksno kocino, al pa malo sline, na hlacnici, za spomin :P Spoznate, in vidite me lahko nocoj, ko bom na obisku pri prijateljih v Clubhousu pri Firestarterjih, aja, pa kaksno pudlco s seboj pripeljite, da mi nau dolgcas .)

post-11-1087909281.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sory ampak bodlni in pa elektronska ovratnica sta čisto nepotrebne.... poznamo tudi bolj humane metode... Našega smo odvadili oz. sem odvadila na zatezno ovratnico, ki si jo namestil čisto zraven ušes in ni čisto nič vlekel, če je pa že potegnu potem pa samo cukneš in popustiš... Sej pes kmalu ukapira zakaj gre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale elektronska ovratnica je pa dost draga. No sam pa vredu zgleda.

Pr nasi psicki je tko da bo dala vsem mir, se posebej psom dokler ne bojo vanjo tisal. Na sprehodu je lohk spuscena pa ce bo sel ksn pes mim nje ga se pogledala ne bo.

Sranje je samo to k otrok ne mara. K je bla majhna so ji kamenjcke metal pa drl so se pa take zadeve.

Evo jo.

post-11-1087912541.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sory ampak bodlni in pa elektronska ovratnica sta čisto nepotrebne.... poznamo tudi bolj humane metode...

Se popolnoma strinjam :notworthy: Sej shark ze vse kapira, brez ovratnice in tud ucil sem ga na navadno, bodlne mu dam gor navzven obrnjene samo ce grem ven, ce bi ga kir hotu oklat, pa nej se pic zverina :D Elektronsko ima pa gor cist iz drugega, meni osebnega razloga (ti razlozim lahko na PM) pa itak samo pager uporabljam (kot vibra pri mobiju), tolk, da se tud na 400 m recimo spomne, da ga klicem, al pa "Shark, ne za muco letat" .) Ti kar mirno spanckaj Kaiser :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!