Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


naka

Priporočene objave

No, toliko, da prjavim, tista zver, ki mi jo je pripeljal Gothmorq napada mojo psico! :blink: Pa tako sem kuzlo učil, da ji ne sme nič narediti, sedaj se ji pa ta beštija mačja iz klopi na hrbet zaganja in podobne neumnosti. Čisto v stilu svojega imena (Tigra). Jez to mojo kuzlo kar občudujem, kolk ima potrpljenja, kljub temu, da se v gozdu po potrebi pretvori v hladnokrvno morilko. :blink:

No, da boste vedeli, kakšna je ta zverina, ponavljam sliko, ker sam je še nisem fotkal.

post-11-1092908930.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vračam udarec Horjo,

najini letošnji pridobitvi po izgubi Florijana (herc).

Jonas Sibelious in Arnold. Burmanski sveti mački, tudi birmanki po slovensko. Eden je Chocolate Point, drugi pa Blue Point. Atati in mame so zelo internešnl. Od Južne Afrike, Belgije do Italije.

post-11-1092988939.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo...to je taprav maček.....dokler ne bo naletel na pravega psa (sicer pa muc dobr ve koga lohk in koga ne)

Letos je mačka mladiče znosila v pasjo uto in tako je pes ves nesrečen ležal zunaj , ker ni imel vstopa v bistvu tut glave ni upal not utaknt, ker je koj ,,šamar,,dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in tako je pes ves nesrečen ležal zunaj , ker ni imel vstopa v bistvu tut glave ni upal not utaknt..

Ja pravijo kaksen gospodar taksen pes :naughty: kar pa v mojem primeru ne velja, Moj Shark trajba tele macke naokloli kot nor, bolj mu prepovedujem raje jih ima :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je uvidevna ---tko kot jest (mamica z otroci, pa veliko srce...pa te varijante).

Bi pa rad bil mal Sharku podoben kar se mačk tiče....pa te ja gazdarica dosledno vzgojila :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shargo dej mi povej če se vaš pes kej namaka v vodi al se je panično boji oz. samo do gleženčkov gazi vanjo? Jaz mojga ne morem spravit da bi šou sam od sebe plavat, laufa gor pa dol po slapu ampak skoči pa ne not....Na morju pa itak v depresijo pade ko pride zvečer na plažo, k vidi kok morja je tam.... :cry:

Popravljeno . Popravil Kaiser
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uporabi Bladzovo metodo...zagrabi psa in ga flikni v vodo...

pri nas je delovalo..Tara Oranža veselo plava in tauha B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma vaša Tara Oranžna tud 54 kg, ker tolk namreč tehta naš bučman in je to zame bolj mišn imposible. Mislim da bi bla jest prej v vodi kot on....Sej nekako po ful dolgem pregovarjanju ga še spravimo ampak samo dokler on čuti dno. Od prijatelja psica je na morju jokala od hudga, ker je morala bit 5 min. na kopnem, ker je živi morski pes.... tauha, plava za frizbijem non stop....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shargo dej mi povej če se vaš pes kej namaka v vodi al se je panično boji oz. samo do gleženčkov gazi vanjo?...

Se namaka zakaj pa ne, ko gremo mi not pride za nami, vcasih tud sam malo pocofota, res pa je, da ga na silo nikol nismo not vlekli.Verjamem pa , da bi se tudi z frizbijem igral, ce bi mu ga not vrgli.

post-11-1093011164.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma vaša Tara Oranžna tud 54 kg, ker tolk namreč tehta naš bučman in je to zame bolj mišn imposible.

ne baš...cca nekje med 28 pa 21kg...

...ampak...sej ga ne rabis nest....:P...sam dvignit za 15 cm odtal in fliknit v vodo :grrr

plan B)...pomol :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no,no,no, no...no can do.....

Bil pa je včeraj velik napredek.... naš pesjanar je je šou mal zaplavat, sicer pripet na vrvico in na hitro smo moral zalaufat v vodo pa je šou še on... Bravo Kaiser... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišlja kdo o kužku/kužiki? Po mailu sem od sodelavke dobil fotke in telefonske št.

Kužika naj bi bila pri družini, ki živi v stanovanju. Rešili naj bi jo pred :xx: , vendar je zaradi prostorske situacije ne morejo obdržati. Je mešanka med rotweilerjem in x pasmo in bo večje rasti. prilagam fotke in telefonske za nadaljne informacije.

Telefonske stevilke:

Katja: (041)855-096

Miro: (040)517-349

Vesna: (031)783-510

Martin: (041)930-727

Upam, da ji bo internet našel topel dom (kar topim se od pocukranosti... :SS )

post-11-1093506785.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!