Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

pred 48 minutami, Yoghurt pravi:

The Great Shed.


the great shed.jpg

Ga krtačimo na 2 dni.
Morda pulover za zimske dni? Vonj divjine, mehkoba volka. :hmm:

V enem letu bi nabrala preje glih za en puloverček :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 11. 2016 at 16:07, Yoghurt pravi:

The Great Shed.


the great shed.jpg

Ga krtačimo na 2 dni.
Morda pulover za zimske dni? Vonj divjine, mehkoba volka. :hmm:

Asga slekla ane, od jutr naprej pa minus zjutri:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Arzen pravi:

@DXR16 Nova pasma lipicanca :D  takoj bi imel tega, ga ima moj kolega in je tak cartek, da ne moreš verjet :)

Ja sej tudi moj je,mora bit obvezno priden.... :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 28. 11. 2016 at 11:27 AM, VS800 said:

Asga slekla ane, od jutr naprej pa minus zjutri:slap:

Če ga zebe se lahko pride pocrkljati na posteljo pod odejo. :jezik:
Čez leto ga krtačimo 2x na teden, ko pa menja dlako ga je pa treba kar vsak drugi dan. Že tako je dlaka povsod... bi morala prej premisliti, če ne bi bil črn kuža bolj primeren za naju :P
Eh. Vsak trenutek z njim odtehta to, da moja črna oblačila niso več tako črna. :wub::rolleyes:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Yoghurt pravi:

Če ga zebe se lahko pride pocrkljati na posteljo pod odejo. :jezik:
Čez leto ga krtačimo 2x na teden, ko pa menja dlako ga je pa treba kar vsak drugi dan. Že tako je dlaka povsod... bi morala prej premisliti, če ne bi bil črn kuža bolj primeren za naju :P
Eh. Vsak trenutek z njim odtehta to, da moja črna oblačila niso več tako črna. :wub::rolleyes:.

Sej sva na istem....

20150208133241.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naš ljubček Bil ima že dolgo časa "rano" na njegovem levem ušesu :blush: , katero mu moja draga ali najina hčerka vsak dan nekajkrat namažeta z zato namenjeno "žavbo", vendar se mu ta rana nikakor noče zaceliti, ker kadar se mu rana celi ga ta tudi srbi in zato se Bil seveda praska  =  newer anding storry ... :blush:  Vemo tudi za pripomoček, ki Bilu ne bi dovolil praskanja ušesa in ta pripomoček imamo že kar preeeceeej časa "na zalogi", vendar ko ga Bil zagleda se takoj kam "skrije" in če nam ga slučajno le uspe "montirati" na njegov vrat, je po tem bilovo počutje še najbolj podobno "smaku svijeta" ... :blush::blush::blush: , :hmm:

IMG_8625.JPG

IMG_8623.JPG

veterinarski_ovratnik.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a jebiga, bo že preživu, če je res prehudo, mu pa apaurin podtakni. Sm mel mačka s podobno fobijo pred ovratnico. po vsej sili se je tel skrit za omaro. ropota ko de se bajta podira. enkat mu je uspelo, pa ni mogu vn....užas. ampak je blo pač nujno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker "slučajno" ravno delam v takem fohu....kar vidim na sliki ni ravno perspektivno. Običajno gre za never-ending story. Sploh če pes ne bo imel zaščitnega ovratnika, ki bi preprečeval praskanje. Tako pes sami avtotravmatizira rano in zadeva se vleče v nedogled. Pa tudi z samim ovratnikom, bi ta zadeva zeloooo dolgo celila. Moj nasvet je, da se zadeva reši kirurško. Pa kljub temu bo moral imeti potem ovratnik vsaj 8-10 dni...ampak menim, da je to edina pot....vsaj po izkušnjah. Sploh pa je zadeva lahko tudi maligna (ni nujno) in če je....potem bo zadeva prej kot slej eskalirala do te mere, da bo travma še veliko večja=težji poseg, višji stroški, daljša rehabilitacija itd, itd.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naš Arni gre skoraj vsak dan na sprehod, mogoče 1x, največ 2x/teden, če z drago izpustiva zaradi službe ali drugih obveznosti, tak da je v redni kondiciji. To je hoja, nič teka zraven: ;)

Capture.JPG

Tako vsi trije vzdržujemo kondicijo. :)

Popravljeno . Popravil Andrejcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!