Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


naka

Priporočene objave

Lej, Klimbra, kužki tut lulajo zunaj, tebe so pa not na toplem na kahlco dal....

.....zato veš.... :rolleyes:

Opala.....januarja....prav zaprav celo zimo sem si lepo sam zagotavljal topoto v pleničkah s pogostim lulanjem.....seveda potem posledično dretjem na vsa usta in buzeriranjem moje pokojne mame.......

IpaQ mi je blo lepo.........pa veš....celo zimo sem biu na jošk prkloplen.....Jest bi šeeeeeeeeeee

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zdej čist vse zares vzet...Takole si jest pač vse skupaj predstavljam.

Spomladanci: Starša sexata...septembra...oba obilna od ,,dobrega poletja,, maščobnih zalog je dovolj, vitamina D (al je e -un ki rabi sonce za nastanek) v izobilju......torej prve 2-3 mesece tudi s hrano ni nobenih problemov...potem se začne porabljat telesna maščoba nekaj se tudi zajest najde...in maja se začne vse prebujat...mladič se rodi (imunski sistem ima vse možnosti, da se dodobra postavi--baje se postavlja tam okol 4 mesece)...mleko je polno, temperatura ugodna...vsa energija gre v rast (ne v segrevanje telesa) zelenjave in s tem vitaminov ogromno, sonca velik, prve ,,trde,, hrane tudi,špeh se nabira, gibanja velik...Vse je perfektno....tudi kožuh se navaja na zimo...in taka žival jo potem tudi lažje preživi. No potem si je človek izmislil in dodal...da je spomladanca boljš imet...ker ga lažje ven lulat voziš... :blink:

Za človeka mislim, da res ni razlik (čeprav včasih mal zajbavam)...pri vsej tej znanosti in centralnih kurjavah

in v kontra vsemu kar sem povedala imam psa zimca in fanta spomladanca (zihr je zihr :) ) torej v bistvu mam rada vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in v kontra vsemu kar sem povedala imam psa zimca in fanta spomladanca (zihr je zihr :)  ) torej v bistvu mam rada vse

Eto......

Kuža zimski

Fant spomladanc

Pa kaj si sploh še lahko lepšega želiš.....

aja dete spomladansko???? :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto......

Kuža zimski

Fant spomladanc

Pa kaj si sploh še lahko lepšega želiš.....

aja dete spomladansko???? :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:

Če eden zboli, je še zmeraj drugi na voljo! :naughty:

Za sprehode :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.Mene nekaj zanima, a ima kdo mačka, mladiča, oranženga, tigrastega, jesensko lego?Full bi ga mela.V glavnem se priporočam.

Lp

Dubi

Ne vem ali si že kaj našala...pa vseeno..v Gmajnicah imajo enga oranžnega, scrkljanega, vajenega bivanja v stanovanju mačkona...kastriran je pa tudi.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem na sredi ceste našel ene 14 dni starega mucka ki ga je eden imbecil vrgel iz avta (očitno med vožnjo ker je bil ves popraskan) bil je čist prestrašen sredi ceste daleč iz naselja. Jasno sem ga pobral potem ko bi ga kmalu zgazil kombi. Doma smo ga lepo oprali nahranili mu naredili tako lepo škatlo kjer bo spal in je revež šele danes popoldne prišel k sebi. Glede na njegov izgled (vsaka dlaka štrli v svoj konec) je videti kot un maček iz risanke po eksploziji ko je požrl petardo smo mu dali ime Jožko Petarda. S psom sta že tabolša kolega in že spita skup stisnjena.

Res je precej suh ker očitno hrane ni vidu lep cajt sam ga bomo že poredil.

Tist k ga je pa vrgel iz avta je pa za moje pojme en navaden bebec, mater kaka golazen vse lazi po svetu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bog ne daj, da dam ta dva razvajena beaglčka ven na mraz  :xx:

Uti, kako je sedaj s pregledi naravnih zasnov in vzrejnimi dovoljenji pri Beaglih??

Ali se lahko uradno pari brez PNZja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naš maček po imenu Billy je danes preživel operacijo, ki je trajala 3 ure, sedaj je že doma, čakamo, da se prebudi...odstranili so mu 25 cm črevesa, po mnenju veterinarja bo okreval....grozi mu še vnetje trebušne prepone, zastrupitev....nekje jutri zjutraj naj bi mu popustila zdravila proti bolečinam, na vsake 2 uri pa bo dobival injekcije antibiotika katere mu bomo sami injecirali....

upam da bo vse v redu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naš maček po imenu Billy je danes preživel operacijo, ki je trajala 3 ure, sedaj je že doma, čakamo, da se prebudi...odstranili so mu 25 cm črevesa, po mnenju veterinarja bo okreval....grozi mu še vnetje trebušne prepone, zastrupitev....nekje jutri zjutraj naj bi mu popustila zdravila proti bolečinam, na vsake 2 uri pa bo dobival injekcije antibiotika katere mu bomo sami injecirali....

upam da bo vse v redu...

Saj bo vse vredo :notworthy: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,,DUBI,, in ostali

Kopirano iz mojpes.net

oddamo lepega oranžno belega mucka samčka starega 3 mesece. Ful je faca, ime mu je pa Findus. Slikca lahko vidite na http://www.mojpes.net/modules/oglasi/index...?pa=view&cid=15

Nahaja se na kliniki za male živali: Škofja loka : tel: 04 51 53 550

post-1392-1100867024_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,,DUBI,, in ostali

Kopirano iz mojpes.net

oddamo lepega oranžno belega mucka samčka starega 3 mesece. Ful je faca, ime mu je pa Findus. Slikca lahko vidite na http://www.mojpes.net/modules/oglasi/index...?pa=view&cid=15 

Nahaja se na kliniki za male živali: Škofja loka : tel: 04 51 53 550

Tale je pa že prava zverina :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uti, kako je sedaj s pregledi naravnih zasnov in vzrejnimi dovoljenji pri Beaglih??

Ali se lahko uradno pari brez PNZja?

O vzreji ti ne znam dati kaj dosti podatkov, ker se nikoli nisem s tem ukvarjala, pa še naša Lina nima rodovnika....baje je z vzrejo beaglov velik problem, ker niso več najbolj po standardih (previsoke tačke, predolg gobček in podobno). Lahko pa ti posredujem kontakt ene vzrediteljice beaglov, če rabiš kaj več informacij.

PNZ pa je obvezen. Za vzrejno dovoljenje rabiš najprej telesno oceni, ki ne sme biti manjša od prav dobro, potem sledi PNZ in nato še na vzrejni pregled.

Popravljeno . Popravil uti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče poznate koga, ki ima rad živali in si želi kužka, ali pa bi ga imeli sami… namreč, oddaja se 5 mladičkov (2 samički in 3 samčki). Stari so 2 meseca in so mešančki med:

MAMA: mešanka rotvajlerka-zlata prinašalka

OČKA: nemški ovčar

Več informacij lahko dobite na telefon: 041/835 222 Saša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!