Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


naka

Priporočene objave

...

PNZ pa je obvezen. Za vzrejno dovoljenje rabiš najprej telesno oceni, ki ne sme biti manjša od prav dobro, potem sledi PNZ in nato še na vzrejni pregled.

No, saj to me je zanimalo.

Torej mora "civilni" pes opraviti lovski preizkus PNZ. Ali se tu še komplicira? Se spomnim pred 2 leti, ko neko dekle tega ni moglo opraviti s svojo beaglico, ker ni bila članica lovske kinološke organizacije, oz. pes ni bil v lovstvu. Po eni strani razumljivo, po drugi pa brez veze, saj vemo, da nam npr. hrvaški civili pobirajo lovorike na lovskih razstavah s civilnimi psi. Đumbus skratka.

No, saj če tvoja nima rodovnika, tega verjetno ne veš. Vsemi tole samo kot malo razmišljanje.

So mi pa beagli všeč, a žal so za moj način lova neuporabni! Z divjimi prašiči se ne bi mogli kosati.

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, saj to me je zanimalo.

Torej mora "civilni" pes opraviti lovski preizkus PNZ. Ali se tu še komplicira? Se spomnim pred 2 leti, ko neko dekle tega ni moglo opraviti s svojo beaglico, ker ni bila članica lovske kinološke organizacije, oz. pes ni  bil v lovstvu. Po eni strani razumljivo, po drugi pa brez veze, saj vemo, da nam npr. hrvaški civili pobirajo lovorike na lovskih razstavah s civilnimi psi. Đumbus skratka.

No, saj če tvoja nima rodovnika, tega verjetno ne veš. Vsemi tole samo kot malo razmišljanje.

So mi pa beagli všeč, a žal so za moj način lova neuporabni! Z divjimi prašiči se ne bi mogli kosati.

LP HHV

Itak da je totalni đumbus kar se kinologije nasploh tiče :angry: ... saj veš - z vezami in poznanstvi se kamorkoli pride ;) žal je to tak!

Beagle res ni za lov na prašiče....zajčki in podobna "golazen" jim pa fajn dišijo :grim jaz jo moram kar malo brzdat, da ji preveč ne vzpodbujam lovskega nagona...še to mi manjka, da mi začne zajce lovit :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Provokacija na kaj (ali koga)???

Uti!

Tvoja Lina (kužica) oz Lina (Motosvetovka). Porajati se je začelo vprašanje o kateri Lini si pisala, ko si napisala, da nima rodovnika. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest motosvetovka Lina izjavljam, da sem čistokrvna, v bistvu sem ravnokar dala vlogo za naziv ,,plemenita,, ker zadnje čase opažam, da ne zardevam več ampak pomodrim. :)

Ko smo že pri beaglih...zakaj so te pasje žverce tako primerne za poiskuse? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Beagle res ni za lov na prašiče....zajčki in podobna "golazen" jim pa fajn dišijo  :grim  jaz jo moram kar malo brzdat, da ji preveč ne vzpodbujam lovskega nagona...še to mi manjka, da mi začne zajce lovit  :blink:

Tako je, beagle je tipičen "zajčar". In to odličen. In ker je zajčka pri nas malo, reveža je zdesetkala kemija, poleg pa še lisica in potepuški psi in mački, nima smisla imeti beagla za lov. Žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že pri beaglih...zakaj so te pasje žverce tako primerne za poiskuse? :cry:

Beagli so izredno vzdržljivi in predvsem kot pasma zelo zdravi...zato jih tako radi izrabljajo za razne poizkuse :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest motosvetovka Lina izjavljam, da sem čistokrvna, v bistvu sem ravnokar dala vlogo za naziv ,,plemenita,, ker zadnje čase opažam, da ne zardevam več ampak pomodrim. :)

Lina....."plemenita".....se opravičujem Vaši gnadi.....za napačno razumljene besede.

Pripravljen sem opravit tlako in vam plačati Desetino..........samo nikarte me ne pošljite na sramotilni steber.

Vaš vdani tlačan.....Klimbra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je Vini preživela svojo prvo in upam edino operacijo. Po odpustu je imela malo problemov z orientacijo in hojo, vendar je že zvečer normalno jedla. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne po moje je neka mešnica, ki vsebuje tudi kodra.....bil pač najden in staršev ne poznam.

No tole je pa še Aja

pismo, kolkkrat naj ti še rečem ----> "Nagaya"

ehhh, tokrat samo zate izjemoma --> 24.000 :004

lohj je tut Aja, sam da je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah pol nej bo vsaj "Aya"...da ostane neki od Nagaye .)

mmg Lina...tenx :notworthy: ...res hvalezna :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!