Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


naka

Priporočene objave

Včasih dobro bit "črna ovca" (kokoška)....izločena od kolegic iz cone varnosti, uživa svoje privilegije zelene trave vedno...in ne samo občasno ter odmerjeno :)

Popravljeno . Popravil Akito
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler Bil "ni odšel za vedno" je bil z mano pri rudniškemu dimniku skoraj zmeraj, razen ko je bilo preveč snega in sem bil jaz še vedno dovolj trmast, in nisem še pozabil, da mi je "lokalni lovec" večkrat rekel, da moram Bila imeti na povodcu, ker drugače "goni" srne in gamse. Ker jih je Bil samo "gonil", lovčeve pripombe seveda nisem upošteval, tudi če sem ga kdaj moral čakati precej časa da je slišal moj klic. Enkrat se nikakor ni hotel vrniti, zato sem jaz odšel nazaj proti domu, seveda z upanjem da bo "pridirjal" za menoj, vendar se je to zgodilo šele ko sem bil jaz že nekaj časa doma, ko ga je moja draga zagledala kako nas čaka pred vhodnimi vrati.   :worship:   :inlove:

  • Všeč mi je 1
  • Zmeden 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Samo gonil" lahko pomeni za divjad tudi smrt zaradi izčrpanosti in je daleč od tega, da bi bilo OK in dopustno. ?
Če neprivezanega psa lastnik nima pod kontrolo, potem mora bit pes pač privezan.
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 1. 2019 ob 12:27, sesir pravi:

Dobro Jutro, muc, muc, muc!

P.s.

Ne poznam koga s slike...

received_2282005325370509.jpeg

...uff... kaka mačka...   :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Alla pravi:

"Samo gonil" lahko pomeni za divjad tudi smrt zaradi izčrpanosti in je daleč od tega, da bi bilo OK in dopustno. ?
Če neprivezanega psa lastnik nima pod kontrolo, potem mora bit pes pač privezan.
 

... samo za informacijo:

... na primer srna lahko teče do 20 minut.... nato lahko začne bruhati zaradi izčrpanosti in se zaduši v lastnem bruhanju.

Dober (s tem mislim hiter in vztrajen) pes lahko goni srno dokler se ne zgodi zgoraj omenjeno.

...in ko pes vidi, da ga je "usral", ker se srna noče več "igrati " z njim.... se pes vrne domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Zivnorc pravi:

... samo za informacijo:

... na primer srna lahko teče do 20 minut.... nato lahko začne bruhati zaradi izčrpanosti in se zaduši v lastnem bruhanju.

Dober (s tem mislim hiter in vztrajen) pes lahko goni srno dokler se ne zgodi zgoraj omenjeno.

...in ko pes vidi, da ga je "usral", ker se srna noče več "igrati " z njim.... se pes vrne domov.

.

... tastar, a si ti dons vzel vse tablete ??? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak mu je ime?...Lep zelo,zgleda navihano,razigrano,ubogljiv...

Collie s cim?

Popravljeno . Popravil sesir
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, sesir pravi:

Kak mu je ime?...Lep zelo,zgleda navihano,razigrano,ubogljiv...

Collie s cim?

Psička .....mesanka med kolijem in springer španjelom....

....uradno Adelina.....za ns Adi.......

Energije neomejeno.....

?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!