Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


naka

Priporočene objave

saj so samo ostanki za polizat  O:-)  preden grejo  jogurtovi lončki v koš, jih Lina vedno umije, za vsak slučaj...kaki greh bi to bil, da bi šlo kaj v nič  :P

:grim ...

btw..mi smo se zadnjic ucil "glas" ..pa nam je clo ratal...ker do zdej je bil na "glas" izveden perfekten "poleg" ali "prostor" :grim .....

in kaj boljsega zdej kot prakticirat tale "glas" tud takrat ko jest tega nočem :angry2:

a sem povedala da sem našo mačko mami na ljubo naučila dat taco?... :rolleyes: ...seveda je izpolnitev ukaza vedno spremljal morilsko maščevalen izraz na mačjem obrazu :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj boljsega zdej kot prakticirat tale "glas" tud takrat ko jest tega nočem  :angry2:

joj, jaz se tud tak mučim - že celo leto, da bi jo navadila, da bi dala glas samo takrat, jo jaz to hočem...pa brez uspeha :angry2: dere se za vsak pasji drekec..ja, saj vem...beagle O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj so samo ostanki za polizat  O:-)  preden grejo  jogurtovi lončki v koš, jih Lina vedno umije, za vsak slučaj...kaki greh bi to bil, da bi šlo kaj v nič  :P

Po moje bi naju Koni takoj prijavila na Društvo proti moučenju živali, če ji ne bi dala jogurtovih lončkov za polizat... :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bi naju Koni takoj prijavila na Društvo proti moučenju živali, če ji ne bi dala jogurtovih lončkov za polizat...  :grim .

to bi vaju tut jst prjavu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj, jaz se tud tak mučim - že celo leto, da bi jo navadila, da bi dala glas samo takrat, jo jaz to hočem...pa brez uspeha :angry2:  dere se za vsak pasji drekec..ja, saj vem...beagle  O:-)

Mhm.... poznamo....lepo vaju je zdresirala da se pogovarjata z njo :devil:

VAUVAUVAUUUUU...

LINA FUJ TO!!!!!!!!!!!!

Saj Dašenko :wub: je Miki tudi v šolo vzel, ki jo je opravila z odliko, jaz se mu pa ne pustim in uporabljam čisto navadno plastenko z vodo, ki jo skozi naluknjan curek pošpricam proti njemu, ko gnjavi in zavija :devil:

Včasih pa jo samo primem v roko in že neha... :lol1:

O:-) O:-)

El Barto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takile so baje tamiceni ježi:

Hercik žolce!  :D

(no, tudi taveliki niso za stran metat)

kje je rita pa kje glava :blink: :eek: :blink: ????

btv....teti ani hvala :004 ...blo je krasno :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....teti ani hvala  :004 ...blo je krasno :004

hvala Koni, ker je povabila Taro (vidva sta bila samo nujno pasjevodno zlo :devil: ), Lakija, ki žal ni mogel prit, in Noli. Lino bomo pa drugič nafutral :wub: .

Mislim, da je pasji rojstni dan uspel. Imeli smo tudi tekmovanje, kdao najhitreje poje svojo večerjo = makaroni&konzerva z divjačino (a misliš, da so bli zato tok divji :blink: ).

Imele so se super, mi pasjevodci pa tut :OK: . Bomo še ponovil!

post-824-1117529627_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil anA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede....tara je zmagala v jedenju makaronflajša :OK: :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede....tara je zmagala v jedenju makaronflajša :OK:  :yea2:  :yea2:  :yea2:

:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: .....da ne bo preveč :devil: .....a mate to v familiji .) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm: .....da ne bo preveč  :devil: .....a mate to v familiji .)  :OK:

midve ne :unsure: ....ampak se zgleda na naju taki limajo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

midve ne :unsure: ....ampak se zgleda na naju taki limajo :whistle:

Kjut .) :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede....tara je zmagala v jedenju makaronflajša :OK:  :yea2:  :yea2:  :yea2:

To ma po men verjetn ...;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!