Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


naka

Priporočene objave

Tole je pa moj Koks na sprehodu po Tivoliju. :kva2:

To, da pije iz vodometov je kr kul, da pa pade v fontano pri Cekinovem gradu, zraven pa miljon turistov ja pa že mal preveč :blush:

post-6760-1121427554_thumb.jpg

post-6760-1121427562_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta fontana je znana po tem, da psi plavajo notri... enkrat sta dva nizozemca svojega psa pripeljala na ohladitev in je bila cela zabava - najbolj so se tujci zabavali, ko so gledali psa, kako skače v vodo in ga slikali v vseh možnih pozah.... ni panike, če se je malo skopal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tudi moj đanki uživa v plavanju tam notri, no vsaj včasih je, ko sva bila še redna gosta v Tivoliju. Pa tudi policaji včasih okopajo svoje pse notri.

Da pa ne govorim prigode, kako sem vlakla nekega ogromnega čnega psa iz taiste fontane.....ker lastnika ni bilo nikjer blizu, pes pa je bil že na smrt utrujen in prezebel. Od mimoidočih se pa tudi ni noben upal potegnit reveža ven.

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Besi, da se ne boš hvalil s tvojim nickom, ti prilagam Šarplaninko izpred več kot 20 let nazaj z enakim imenom :D Zraven smo še teta, stric in moja malenkost .)

Pozdrav od Roberta

post-106-1121510247_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oni crni s hodnika je izginil, namesto njega sem pa danes opazil novega....  :D

k nam je pa ta prišel na krajši obisk..... :)

post-291-1122494647_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem domov in pod mizo najdem eno....eno....eno... :hmm: ...zgubo v igri z imenom Naravna selekcija oz. Najmocnejsi prezivijo (Natural Selection; or the Survival of the Fittest) tudi poznano kot Zivljenje a.k.a Life.

:kva2:

Tisti crni s hodnika....je kot vse kaze crna s hodnika. Ker ta crknjen je iste vrste, samo pol manjsi.(Pri pajkih so samice vecje in ubijejo samca, ko jih oplodi. Pri nekaterih vrstah. Baje. Nekje sem tako slisal...)

No, pa je sel med oblake ;)

P.S.: Se opravicujem, ker je slikca bolj meglena, ampak nisem mogel.... :( So se mi prevec roke tresle

post-2120-1122502529_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še naši zlati prinašalci (ups en je črn)

smo se odločili, da jih oddamo...če je kakšen interes na PM (bom danes dodal novo slikco)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo,simentalca maš :wub: luštn teličk!

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo,simentalca maš :wub: luštn teličk!

Njegove zadnje besede so bile: "Kakšen lep kuža. Pridi sem, da te pobožem."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njegove zadnje besede so bile: "Kakšen lep kuža. Pridi sem, da te pobožem."

....in potem ga je pojedla Divja Zver...ker pes ga ziher ne bi, ker spadajo med bolj miroljubne variante :) .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....in potem ga je pojedla Divja Zver...ker pes ga ziher ne bi, ker spadajo med bolj miroljubne variante  :) .....

Ne zaupam nikomur, ki ima kosmate uhe.

Niti sebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • maxxa



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!