Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

Hehe... HHV, sam tako, v vednost. Psa nimam za igračo, je delaven pes, zdresiran, pa s fotrom hodi na lov (zdej ne več tolko kot včasih). Je pa tut mal čuvaja. Res pa je da je Kokeršpanjel.

Jst sem samo za Sharpeia reku da je kot igrača :)

P.S. Pozdravi juniorja.... se nisem že dolgo srečal z njim!

Lp Burnout

Sharpeia bi rad videl v tisti akciji, za katere so bili vzrejeni. Borbi! (Že vidim, kako se bodo vsuli name... :closedeyes: ) Res ne vidim smisla v vzreji takih psov, da jih imajo potem za igrače, psi pa težave s kožnimi gubami ipd.

Hvala za pozdrave, jih bom prenesel! Spet moram vozel na robcu narediti. Zakaj so pa že teli trije? :eek:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej to je tist qrac, ko imate živali za igrače :angry2: Pa slinčke pa štumfka, pa hlačke, pa kwa še si bo folk izmislu?! Katere frustracije se pa tu kompenzirajo!? :BUA:

Pes je cenejši od otroka, pa zmeraj sem "jaz" glavni pametni gazda ! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti še ne vem v bistvu je imela ta dan prvo večje srečanje z vodo,je čofnla not sam ne verjamem da so jo ribe zanimale,bi pa jo znale glede na to da ima kr rada vodo,no ja kakšna postrv bi prav prišla :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sharpeia bi rad videl v tisti akciji, za katere so bili vzrejeni. Borbi! (Že vidim, kako se bodo vsuli name... :closedeyes: ) Res ne vidim smisla v vzreji takih psov, da jih imajo potem za igrače, psi pa težave s kožnimi gubami ipd.

:eek: ta pasma psa je bila sprva namenjena za delo na njivah...prihaja pa iz kitajske...od začetka niso bili toliko nagubani!šele kasneje so jih začeli vzgajat za borbe,kar se pa ni odneslo...!morem rečt, da naša miška je prijazna psička,mal presrana in nič ne uboga...potrebno se je velik ukvarjati z njo...rada ima otroke...

je pa ena velika IGRAČKA!slinček nosi zato,ker dokler je majhna poriva gube v čotolo in zmoči vse okoli sebe...copatke pa je imela zato ker drugač slika ne bi tok zapalila... <_<

ko kaj napišeš,napiši vse... :BUA:

ps.tako kot raste se ji gube manjšajo...res pa je, da je ena sama vreča bolezni... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......je pa ena velika IGRAČKA!slinček nosi zato,ker dokler je majhna poriva gube v čotolo in zmoči vse okoli sebe...copatke pa je imela zato ker drugač slika ne bi tok zapalila... <_<

ko kaj napišeš,napiši vse... :BUA:

ps.tako kot raste se ji gube manjšajo...res pa je, da je ena sama vreča bolezni... :closedeyes:

Tuki ni kej več napisat....ŽIVAL NI IGRAČA!!! :angry2:

...copatke pa je imela zato ker drugač slika ne bi tok zapalila...:SS - res čudno, da ljudje svojim otrokom ne namontirajo pasjih ovratnic okol vratu, da bi na sliki bolj zapalili... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuki ni kej več napisat....ŽIVAL NI IGRAČA!!! :angry2:

...

Živali so igrače. Vsaj psi in mačke, ker se moraš veliko časa vsakodnevno z njimi ukvarjat in igrat. Oni so naše, mi pa njihove igrače.

In če nekdo malo za štos našemi svojega ljubljenčka, ga fotografira in pripopa sliko, ga zato še ni treba raztrgat. Zato se ne bo svet podrl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živali so igrače. Vsaj psi in mačke, ker se moraš veliko časa vsakodnevno z njimi ukvarjat in igrat. Oni so naše, mi pa njihove igrače.

In če nekdo malo za štos našemi svojega ljubljenčka, ga fotografira in pripopa sliko, ga zato še ni treba raztrgat. Zato se ne bo svet podrl.

Imata s Civavo vsak po svoje prav. Živali posedujemo, a smo obenem odgovorni za njih, saj so živa bitja, ne pa plišaste igrače!

In ker se je ta igračasti odnos do živali razširil v tolikšni meri, da se vzrejajo pasme, katere nimajo nobenega drugega smisla, oziroma se izrabljajo namensko vzrejane pasme za nekaj čisto drugega, se nagibam k trditvi, ki je kar zahteva, da živali ne smejo biti igrača! Kajti potem prihaja do tega, da določene živali, pasme, trpijo za boleznimi, ki so posledica naše afnarije! Dokler je bil Šarpej bojni pes, so mu gube reševale življenje. Kot hišnemu psu, največkrat še na udaru čistil, kopanj ipd, mu pa prinašajo bolezen. Kožne bolezni, obolenja kolkov, težave z dihanjem, težki porodi so kar pogosta dejstva pri modnih pasmah. Smo ljudje res upravičeno tako vsemogoči, da si lahko privoščimo da za nas trpijo živali samo zaradi našega preseravanja?! Po mojem je to nesprejemljivo!

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enemu ni ok, da je pes zunaj na verigi, drugemu, da je notri v hiši, enim, da ima copatke, drugim, da nima briketkov za kosilo.......... dokler je v meji zakona (torej, da se žival ne muči,ne strada in dela z njimi še druge pizdarije) naj vsak počne kar želi......... pes ne bo umrl, če bo imel enkrat copatke gor, če bo enkrat zunaj prespal na verigi, če ne bo dobil briketkov... ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kar tolažte se z zakoni, ki se jih ne izvaja ter s takimi izgovori.....že tako ali tako živali v glavnem delajo morajo delat to kar si mi zamislimo...a ne? Nimajo kaj dost izbire. :?

Se mi zdi, da bi vsak izmed nas pošizil, če en dan ne bi za jest dobil. Pa nam najbrž mal posta ne bi čist nč škodl. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tok ste vedno vsi pametni...raje pejte do kazga zavetišča pa k seb uzemte kako zverco...

doma mam živalski vrt(2 psa,mačko,hrčka,zajca,2 akvarija in kačo). za njih sem še zmer skrbela tko kot je treba...še nikol nisem nikjer nobene živali zapustila,ravno obratno, sem kako še po cesti pobrala...mislim, da ne počnem nič tazga kar bi komu škodovalo...tko,da mi vaše pluvanje čist nč ne pomeni... :BUA:

poglejte najprej sebe,pol pa druge obdelujte...

pa če vam slikca ni všeč...no saj kdo vas pa sili do jo gledate...

quando mai gli cretino sono cambiti :xx: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tok ste vedno vsi pametni...raje pejte do kazga zavetišča pa k seb uzemte kako zverco...

quando mai gli cretino sono cambiti :xx: ...

No, pa dejva o zavetišču!

Zakaj že obstajajo? Ker je nekaj starih ženičk in dedkov umrlo in so ostali osiroteli kužki in mucki? Nikogar ne prepričaš v to. Zavetišča obstajajo zato, ker je cel kup takih Mikenih in manj mikenih, ki želijo in hočejo živali za igrače. Te igrače potem postanejo manj igračaste in obveznost. Se tudi razmnožijo in potem niso več zanimive, so celo moteče. In letijo iz avta ven nekje za vogalom. In sedaj smo kreteni tisti, kateri zagovarjamo odgovornost do živali in uporabo za namene v katere so vzrejani.

Bravo, pejt še mal mleka pit! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa dejva o zavetišču!

Zakaj že obstajajo? Ker je nekaj starih ženičk in dedkov umrlo in so ostali osiroteli kužki in mucki? Nikogar ne prepričaš v to. Zavetišča obstajajo zato, ker je cel kup takih Mikenih in manj mikenih, ki želijo in hočejo živali za igrače. Te igrače potem postanejo manj igračaste in obveznost. Se tudi razmnožijo in potem niso več zanimive, so celo moteče. In letijo iz avta ven nekje za vogalom. In sedaj smo kreteni tisti, kateri zagovarjamo odgovornost do živali in uporabo za namene v katere so vzrejani.

Bravo, pejt še mal mleka pit! :angry2:

Horjo,prjatu,všeč mi je ostrina tvojih misli... .) ,hudimana,pa še praw imaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa dejva o zavetišču!

Zakaj že obstajajo? Ker je nekaj starih ženičk in dedkov umrlo in so ostali osiroteli kužki in mucki? Nikogar ne prepričaš v to. Zavetišča obstajajo zato, ker je cel kup takih Mikenih in manj mikenih, ki želijo in hočejo živali za igrače. Te igrače potem postanejo manj igračaste in obveznost. Se tudi razmnožijo in potem niso več zanimive, so celo moteče. In letijo iz avta ven nekje za vogalom. In sedaj smo kreteni tisti, kateri zagovarjamo odgovornost do živali in uporabo za namene v katere so vzrejani.

HHV :worship: :worship: :worship:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fuck, a a je požrla?

nekega dne boš pršla dam, pa bodo tud od mene same kosti na kavču

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo prijatelj :) , lepo si vse napisal, ampak nisem imel vtisa, da bi Tamikena potrebovala lekcijo o odgovornosti.

Naša zver pa raste, hudo gleda in tepe psa. :)

lp DTW

post-725-1149656549_thumb.jpg

post-725-1149656578_thumb.jpg

post-725-1149656770_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil dave the wave
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

siamka..

tudi tale bo enkrat pri meni doma.. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!