Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

pa po novem moj Filip :) - črni afriški škorpijon

Kuk je ta vrsta škorpijona nevarna? Je pik bol podobn osjemu al je hujši? S čim pa zdej pozim Filipa hraniš?

Popravljeno . Popravil adil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je naša razvajenka :slap:

Jaz sem ga pa danes rezervirala :yea1: upam da bo tokrat več sreče :(

naša Cana...pridna :grrr :grrr

samo za TinoRR da jo mal dražm :P

jaz tudi dobim kmalu:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če

bi vi videli kaj naredi pritlikavi radovedni zajček,

ki pride na kawč gledat kaj gazda je

in

mu gazda ponudi skodelico govedine v solati.

Takega paničnega bega pri zajčku verjetno

še nihče od vas ni videl .. in potem tiste prestrašene

očke, ki kukajo izpod omare ...

:kva2:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzam za vikend babe, pa jih peljimo skupaj na sprehod. Jih bo moj Đanki porihtal in jim potožil, da zdaj ne pride niti v bližino postelje, ker nima več vstopa v spalnico. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzam za vikend babe, pa jih peljimo skupaj na sprehod. Jih bo moj Đanki porihtal in jim potožil, da zdaj ne pride niti v bližino postelje, ker nima več vstopa v spalnico. B)

:doze: javim še...nekaj man se dela v sluzbi...amapak se bo pomoje dalo vseeno zmenit za mal sončka in maširanja...samo ura je v luftu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob prebiranju teme o neželjenih mucah se mi je porodilo veliko vprašanj, eno od njih pa je tole: Zakaj si ljudje izbiramo tako različne domače ljubljenčke. Meni osebno so bili vedno pri srcu mucki, hrčki, kužki, skratka taki, ki so prijetno mehki in pripravljeni na crklanje ter vedno dovzetni za igro, skratka so zelo prijetna družba. Zanima pa me, zakaj si nekateri od vas izberete razne ribe, kuščarje, kače .... Sama sem kačo že držala v naročju in moram priznati, da sploh ni neprijeten občutek, saj kača ni niti mrzla (ta je bila iz terarija) niti ni spolzka, kot jo nekateri opisujejo, pač pa je bila topla in mehka in čisto prijetna. Vendar si ne znam predstavljati, da bi jo imela kot ljubljenčka, saj ne vem, kaj bi z njo počela.

Zato me prosim vsi tisti, ki imate doma "neobičajne" (kar pa ne pomeni nenormalne) ljubljenčke, da me razsvetlite in mi razložite, zakaj ste se za njih odločili, skratka, kaj z njimi počnete (jih crkljate, jih imate za družbo, ali so vam samo za okras). To ni nikakršna pravokacija, pač pa sem samo radovedna.

Lep pozdrav vsem vam, ki imate radi živali

Naka

Jaz imam doma Ameriškega goža, in pa dva ptičja pajka velika cca 15cm.

Aja, ko si že omenjala crklanje, takšno početje je za te živali le nepotreben stres...

Tem žibvalim le priskrbiš primeren terarij, vlago, temperaturo in jih pustiš primiru...

Prednost teh živali je da zanje ni potrebno nevem kako skrbet s hrano in tem ker ne jejo zelo pogosto..pajkoma vržem notri živo hrano vsake par dni, in kači goliče enkrat na teden..

poleg tega mi je te živali veliko bolj zanimivo opazovati kot običajne živali ki jih ima vsak doma..

itd. itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tem pasmam se n štajerske reče "lendavski grebenar".

mimogrede..to si že povedal..par strani nazaj...

in ime pasme "grebenar" v resnici nima absolutno nobene veze s kakršnimi koli grebeni izboklin geološkega porekla, ....tako da "lendavski grebenar" ki se "norčuje" iz pomanjkanja malo večjih in ne tako velikih krtin v okolici Lendave sploh ni pretirano duhovita pogruntavščina...

v bistvu je precej dolgočasna. :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po enomesecnem stradanju je prasica voljna. Hehe, mogoce je pa samo zaslutila, da bi jo zmeckal ko smrkelj. Pravzaprav...ce povem cisto po pravici.... Sem upal, da me bo ugriznila, da bom imel izgovor, da jo fentam. Tako pa....kdaj drugic, kot kaze. Ce se mi ne bo spet priljubila....

[attachmentid=91444]

Ma ne, ne morem, ko pa je tako lustna....Pa tako se drzi za mojo roko... Kot bi me prosila, naj jo ne.... in jo nisem, ko mi je zbezala za vrat...... cuden obcutek....ko cutis kosmate noge za vratom od necesa, kar te lahko ugrizne.....

Ma jebes vse skupaj! Tega pajka bi razmazal. Zdej ima pa se eno leto. Ce bo zrl.... Ni ubijanja, ni prezivetja. Vsaj pri meni ne....

Lej zobe. Zakaj jih ima, ce ne za ubijanje?

[attachmentid=91446]

Na dugi slikci se vidi zobe. Ja, tisto spicasto pri gobcu. S cimer me ni hotela ugrizniti! P.R.A.S.I.C.A.!

post-2120-1170898652_thumb.jpg

post-2120-1170899718_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!