Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

...dones je nehu srček biti mojemu Lonu :cry: (no,s pomočjo uspavala)

...fuuuuul prekmal :cry: ....ampak upam da mu bo na onem svetu lepše,kot pa mu je blo tuki :cry: :cry:

Lon,v mojem srčku si in še vedno boš :cry: ti pa ne pozabi name in na vse trenutke ki sva jih skupaj preživela in tut pretrpela....priden bodi na onem svetu,pa ne pozabi me čuvat :cry: :cry: :cry:

...bilo je zelo lepo dokler je trajalo....

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

post-11084-1171123079_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohk bi jo edin mal pobril pod pazduho. B)

Ne se bat. Tut to se pride. Prasica si bo mogla sama izpulit, kar ji bom rekel. Ce bo hotela ziveti, that is....Wsaj pri meni. In take se nisem nasel. Tako da.....Dvojni krempeljcki...Mamljivo. Ce bodo trgali meso.

Glede na to, da pa v moji pogodbi pise sistemski inzenir.... ne bom depiliral....niti ne bom prosperiral (OKej, mogoce pa bom, itaq me pa zanima, samo kaj mi nakazajo na racun) Ne, babe ne bom depiliral, ne bom jo oblikoval, ne bom kreiral njenega zanacaja, ne bom ji govoril, kaj mora, ne bom ji govoril, kaj se spdobi, kaj bi morala.....

Ampak... po drugi strani.... Če jo noben ne nauči: Kdo jo pa bo, Če ne jest?

En bebec, z nekimi sprevr\enimi predstavami, o tem, kaj baba je?

In zakaj bi bil jest nakaza? Si videl/a, kaj je ostalo od Anakina?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na dugi slikci se vidi zobe. Ja, tisto spicasto pri gobcu. S cimer me ni hotela ugrizniti! P.R.A.S.I.C.A.!

Vem za enega zajčka, zelo lepega na pogled, ki bi te vgriznil preden bi rekel "pašteta" ko bi mu dal roko...ali pa nogo, ni izbirčen.. samo ti ne povem kje je, ker bi ga potem fental...

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :grim :grim

Glasujem za zajčka. :)

Mater , se mi je mudilo po hodniku v kopalnico..... zajc pa za mano.... :blink: :eek:

ne se smejat :angry:

Evo našo :D :photo:

A je na baterije? :hmm:

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :grim :grim

Glasujem za zajčka. :)

Mater , se mi je mudilo po hodniku v kopalnico..... zajc pa za mano.... :blink: :eek:

ne se smejat :angry:

A je na baterije? :hmm:

Ne obremenjuj se, vse ganja, včasih še mene, v glavnem pa mu je tarča maček ( ker ne rabi gor gledat, da ga nanišani )

Če je na baterije, potem je sigurno na Duracelke :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JZ MAM LEPGA PA BRIHTNGA OLITA MA JE USTAL PR BIVŠEMU K GA ŽAL NISM SMELA DAM PRPELAT K BOM PA ENKAT NA SVOJMU POL PA KAČE ,PSI KAR ČŠ VSE BOM MELA MAM PA SESTRCO SEJ TO JE TUD DMAČA ŽIVALCA SAM NČ NE UBOGA :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!