Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


naka

Priporočene objave

fletn ni kej

a ste že vidl mešančka med dalmitincom in berniskim planšerjem :?

Ja, takili so, ko so popolnoma odrasli :)

post-1392-1177961803.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa proti domačim ljubljenčkom nimam čisto nič. :grrr

Jebe me pa to, ker jih imajo eni rajši kot otroke. :yes:

Živ (doživet) primer. :o :o :o

Sorry! :grim Sam' t'ko pač je! :cry: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obrni se na Dr. Philla in se mu zjoči na rami, ker te je bejba pustila zaradi šarplaninca :yawn:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obrni se na Dr. Philla in se mu zjoči na rami, ker te je bejba pustila zaradi šarplaninca :yawn:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fletn ni kej

a ste že vidl mešančka med dalmitincom in berniskim planšerjem :?

ja moja dalmatinka se je po nesreči sparila z bernskim planšarjem kašne 2 leti nazaj.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem za našo Bibo sumil dokler je včeraj nisem zalotil:

IPB Image

B)

Rizla Suzuki pa nama je obema blizu ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje.

Poleg naše "srake" nimfe, imenovane Pepi bi nabavili še eno zver. K hiši se je namreč prikotalila še ena kletka in ni da ne bi dobila stanovalca. Sem jo tako lepo očistil in zglancal, da je škoda jo dat na podstrešje.

Sedaj pa me zanima, kaj bi bilo najprimernejše, ker bi kletki postavil eno poleg druge.

V mislih imam predvsem nekaj kosmatega, ni pa nujno. Še ene papige pač ne bi, ker menim, da bo to potem postala ena mala jata in bo nimfa izgubila svojo pripadnost družini in bo nehala po bajti pizdarije zganjat, kar bi bila svojevrstna škoda. Spet pa ne bi kaj takega, da bi se med seboj poklala. Torej kakšni Tasmanski vragi ali pitoni odpadejo.

Ima že kdo kakšno podobno kombinacijo? Kako se obnese? Pa nekaj takega mora biti, da bo zanimivo in ne samo pretvarjalo hrano v drek. In zimski spanec odpade. V tem primeru si lahko sam polhe dobim, čeprav jih iz narave ne menim jemati.

Ok ideje prosim!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zver? Ne vem no, popularni ratujejo dihurji, sam najbrž zveri in ptiči niso ravno naravno kompatibilni. Od glodalcev so pa morski prašički družabni in pa zajci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zver? Ne vem no, popularni ratujejo dihurji, sam najbrž zveri in ptiči niso ravno naravno kompatibilni. Od glodalcev so pa morski prašički družabni in pa zajci.

No saj nisem mislil dobesedno zver. Pri nas so pač vsa bitja "zverine", vključno z mišmi na dvorišču.

Na morske prasičke sem tudi malo mislil, čeprav se mi zdi malo velik. Zanj bi moral izdelati ali kupiti večjo kletko, a toliko prostora ni. Tudi zajec ni primeren, saj bi bil verjetno ves čas spuščen in bi v primeru, da bi jo zbrisal skozi zaprta vrata obsojen na smrt v pasjem žrelu. Zgrešena investicija. :evilgrin:

Kako pa je kaj z vevericami? Menda se dobi neke manjše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zver? Ne vem no, popularni ratujejo dihurji, sam najbrž zveri in ptiči niso ravno naravno kompatibilni. Od glodalcev so pa morski prašički družabni in pa zajci.

Pred kakšnimi 8 leti smo imeli doma dihurja. Naš je bil prava faca. Večino cajta je prespal, tistih nekaj ur na dan je bil pa milo rečeno hiper aktiven. Občasno je dobil napad žlehnobe, pa se je obesil kom od domačih na hlače s svojimi zobi :devil: drugače pa ni bilo problemov. Ma taka fora zadeva, neki med mačko in psom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podgana....zelo inteligentna žvauca, nč dolgcajt. :P

Zdj me že podgana kličeš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po premisleku smo se odločili, da ostane Pepi sam glavni "orel" v bajti, za kakšnega kožuhastega pa nismo pripravljeni, ker vsi po vrsti ali spe ali pa smrde in zganjajo pizdarije oz. bi brezpogojno postali plen Bise. Pizdarij pa že Pepi naredi dovolj. In da nabrit ostane, mu ne bomo dajali ptičje družbe.

Torej kletka šiba na podstrešje.

Vseeno hvala za nasvete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj me že podgana kličeš :naughty:

To pa dobiš, če se s tako čudakinjo družiš :wub:.

Horjo lahko pa pustiš kletko in bo vsake tolko kakšen mrčes notri parkiral :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pusti kletko in imej notri namišljeno žvav. Če lahko imajo nekateri namišljene prijatelje, potem lahko imaš ti neverjetno redko vrsto nevidnega poljskega žvižgača. So pa bolj zlobne sorte, tak da ga obiskovalci naj raje ne božajo. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pusti kletko in imej notri namišljeno žvav. Če lahko imajo nekateri namišljene prijatelje, potem lahko imaš ti neverjetno redko vrsto nevidnega poljskega žvižgača. So pa bolj zlobne sorte, tak da ga obiskovalci naj raje ne božajo. B)

A ti ga tut maš? :hmm:

A tvoj tut samo kremšnite hoče jest?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... potem lahko imaš ti neverjetno redko vrsto nevidnega poljskega žvižgača.

Pri nas jih ni :cry: Ali jih pa samo ne vidim, za slišat sem pa itak pregluh. :hmm:

Kako se jih pa ujame? A v kletko uro obesim, da jo bodo šli gledat in potlej copaaa!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV, tudi mi imamo nimfo-ta in upam, da veš, da karkoli bo pri bajti, nič ti nebo toliko posralo in se toliko drlo kot nimfa. Samo en nasevet, ne vzet še ene nimfe!

Popravljeno . Popravil Sandko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!