Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


naka

Priporočene objave

ful dobr :010

a pa sta kej napadalna pa to? potrebujeta ful trdo roko? :hmm:

Stvar vzgoje, naša dva sta super, tko da tud mačk ne preganata, za ljudi se pa sploh ne zmenta. Priporočam sam pametnim ( normalnim )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja,ampak so rodovniški psi mal bolj občutljivi, kot pa nerodovniški.... mi smo imeli obadva setra z rodovnikom, obadva smo vozili na razstave, tako da sta obadva bila pravaka v svoji kategoriji svoj čas....moja psica je dočakala 12 let (potem so ji odpovedale ledvice), njen sin pa samo 6 let :cry: :cry: :cry:, njemu pa je vranica začela krvaveti in mu ni bilo pomoči...

ja seveda, vsaka pasma ima svoje težave...pr setrih je največkrat zasuk želodca in to je tut naša psica imela :BUA:....

pa sej nism tok grozno misnla s tistimi mački .).....no čeprov ugotavljam, da bi mi tut ugajau kratkodlaki pes in da bi biu nabildan mal :D

ful dobr :010

a pa sta kej napadalna pa to? potrebujeta ful trdo roko? :hmm:

loh pridš tut našo rottweilerko pogledat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar vzgoje, naša dva sta super, tko da tud mačk ne preganata, za ljudi se pa sploh ne zmenta. Priporočam sam pametnim ( normalnim )

jah jz mam izkšnje s psi že :grim....tko da...edin mal se bojim, da če bi ušeu, da bi pol kej komu kej nardiu...sej drugač pa je itak treba začet vzgajat takoj ko ga k hiši dobiš....pomojem bi nama uspel...

sam res se mal bojim, k znajo mal napadalni bit..pa menda se jih odpuli kdaj :wacko:

loh pridš tut našo rottweilerko pogledat :whistle:

a jo maste še??? :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah jz mam izkšnje s psi že :grim....tko da...edin mal se bojim, da če bi ušeu, da bi pol kej komu kej nardiu...sej drugač pa je itak treba začet vzgajat takoj ko ga k hiši dobiš....

Če hočeš imeti pri hiši psa, ki ti bo delal najmanj problemov, poslušaj Allo. V marsikateri državi so začele policijske enote uporabljat namesto nemških ovčarjev (ki so podvrženi boleznim, kot je že opisala Alla) belgijske ovčarje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes: ali pa katero drugo pasmo izmed 4 različnih pasem belgijskih ovčarjev.

no, js mam tako in je prou špica peščk :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takole?

Črni satan. Mi je všeč!

Možno, da bo nekoč pri hiši kakšen belgijski ovčar. Samo zaenkrat je še Ares, ki ga nikakor ne mislim menjat dokler bo živel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črni satan. Mi je všeč!

Možno, da bo nekoč pri hiši kakšen belgijski ovčar. Samo zaenkrat je še Ares, ki ga nikakor ne mislim menjat dokler bo živel.

Se strinjam,pri nas enako,sam je še Kastor kar oreng aktiven!

post-12013-1185559960_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še miniaturni belgijski ovčar schipperke (šiperke). Na sliki levo, da ne bo pomote. :P

Mali črni škrat že 5 leto sobiva z mojo sestro. Zelo dobra je v agilitiju.

post-520-1185563617_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Ervina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah jz mam izkšnje s psi že :grim....tko da...edin mal se bojim, da če bi ušeu, da bi pol kej komu kej nardiu...sej drugač pa je itak treba začet vzgajat takoj ko ga k hiši dobiš....pomojem bi nama uspel...

sam res se mal bojim, k znajo mal napadalni bit..pa menda se jih odpuli kdaj :wacko:

a jo maste še??? :o

ja ena je še ja. Stara je 11 tednov, sam je še useen igrača :) pa pridna je :D

če te slučajn zanima :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce slucajno kdo isce mucka...stari dva meseca...muc in dve muci...navajeni na macje stranisce...dlaka bo ocitno malce daljsa...

Lp!

Flight

post-11539-1185824919_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našo muco Pikico je pa danes zjutraj povozil poštar. :closedeyes:

In zdaj še Biba noče jest, ker sta bili vedno skupaj, odkar je Mačor od starosti poginil. :unsure:

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-5391-1185858844_thumb.jpg

Takole smo začeli

post-5391-1185858847_thumb.jpg

Prve letalne vaje

post-5391-1185858852_thumb.jpg

Ma se tem otrokom nič ne da migat

Najlepše je pri tastarih sedet

:whistle:

P.S.

Alla, hvala še enkrat za pomoč z idejo za hrano

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Rozi je zdaj že prostoleteča, a še vedno "domača" žival. Ko jo pokličem prileti ko kuža na ukaz. Crkneš od smeha, kako mi sledi tik ob nogi in se mota pod noge, kamorkoli grem.

Ja upam, da bo zdaj vse OK z njo.

:worship: GO Rozi GO :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Rozi je zdaj že prostoleteča, a še vedno "domača" žival. Ko jo pokličem prileti ko kuža na ukaz. Crkneš od smeha, kako mi sledi tik ob nogi in se mota pod noge, kamorkoli grem.

Ja upam, da bo zdaj vse OK z njo.

:worship: GO Rozi GO :worship:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!