Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


naka

Priporočene objave

Prodam motor, ker ne bom imel več časa :naughty: sem dobil novo ljubico :wub:

post-2154-1187356679_thumb.jpg

post-2154-1187356749_thumb.jpg

post-2154-1187356737_thumb.jpg

post-2154-1187356723_thumb.jpg

post-2154-1187356705_thumb.jpg

post-2154-1187356691_thumb.jpg

Menjaš? Jaz ti dam utico za njo!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjaš? Jaz ti dam utico za njo!!! :P

:grrr Ima že bajto... :grim

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje dve lubice...mim grede tretja manka...

Halls, če rabiš črne nemce jih dobiš u Vitovljah :whistle:

Inge,hvala! :winkiss: A mas kakšno številko za kontakt? Na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo kaj o črnih nemških ovčarjih? Al je to druga pasma?

Hvala za odgovore!!! :winkiss:

Ena črna nemška ovčarka je tudi v Radljah. Vprašaj Alko za kontakt.

Lp, A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena črna nemška ovčarka je tudi v Radljah. Vprašaj Alko za kontakt.

Lp, A

Seveda! Una teta jo ma,mislim,da ma celo mladiče zdaj! Sem jas tumast! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take kače menda jejo mišje repke :rolleyes:

Jaz imam tudi eno vprašanje : naša Biba je breja. OK. Smo se sprijaznili. Zanima me pa, če ima /je imel kdo kužico, ki je med brejostjo dobesedno kar naprej lulala? :unsure: In če je to normalno? Al je možno, da si je prehladila mehur v Kolpi, ker se kar naprej kopa? :unsure: Aja, a je to "kar naprej kopanje" tudi značilno za brejost? :unsure:

Saj berem, se zanimam, ampak ravno o tem je zelo malo napisanega... bom morala poklicat kakega strokovnjaka, če mi ne boste pomagali :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take kače menda jejo mišje repke :rolleyes:

Jaz imam tudi eno vprašanje : naša Biba je breja. OK. Smo se sprijaznili. Zanima me pa, če ima /je imel kdo kužico, ki je med brejostjo dobesedno kar naprej lulala? :unsure: In če je to normalno? Al je možno, da si je prehladila mehur v Kolpi, ker se kar naprej kopa? :unsure: Aja, a je to "kar naprej kopanje" tudi značilno za brejost? :unsure:

Saj berem, se zanimam, ampak ravno o tem je zelo malo napisanega... bom morala poklicat kakega strokovnjaka, če mi ne boste pomagali :whistle:

Takšno kopanje je značilno za pasmo kateri pripada tvoja gospodična. Tudi moj prejšnji pes ni izbiral dneva in ne vode za kopanje. Tudi najbolj umazana mlaka mu je prav prišla, če nisem pazil.

Je pa čisto možno, da se je prehladila. Najbolje, da jo pregleda veterinar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najin najnovejsi (tretji ta mesec) - sam smo se ga tut znebili, ker moji neki ni bil prevec vsec - za razliko od macka, ki se mu je kar trgalo od veselja... :whistle:

post-11539-1188341545_thumb.jpg

post-11539-1188341916_thumb.jpg

post-11539-1188342037_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje ta puhavost ne gane prevec :D ;mam pa na sumu macka, da jih zvabi noter, ko celo noc opreza za njimi na oknu...

V glavnem, Zarko, ce se kak uleti, bo zate... :D .

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote name='motoristek' date='17 Aug 2007 @ 15:20' post='1061228']

Prodam motor, ker ne bom imel več časa :naughty: sem dobil novo ljubico :wub:

post-2154-1187356679_thumb.jpg

post-2154-1187356749_thumb.jpg

post-2154-1187356737_thumb.jpg

post-2154-1187356723_thumb.jpg

post-2154-1187356705_thumb.jpg

post-2154-1187356691_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša Biba je včeraj popoldne postala mamica. Najprej dvema, potem pa, ko sem vse popucala ( :unsure: ), še dvema malima črnuhoma. :rolleyes:

Fotografije sledijo, zdaj jih nočem motit, uživajo v svojem malem kraljestvu - beri - prisvojili so si brunarico/hiško za goste - še dobro, da je konec sezone. :krneki:

V glavnem, glede na to, da je (kot sem že povedala) cigu migu delala s škotskim ovčarjem, sta dva bolj špičasta v gobčke, črni so pa vsi štirje.

Še nekaj bi vprašala tiste, ki imate dolgoletne izkušnje s temi zadevami - kako naj ji dopovem, da jim ne bo nihče nič storil - reva niti lulat noče ven, samo prestopila se je iz košare in se polulala kar tam , pa je drugače zelo čist pes , za kakat smo jo mogli pa dobesedno na ketno dat in odvlečt ven :unsure: a to je zaradi materinskega nagona in skrbi do mladičkov al kaj?

Pa zdi se mi, da ima poporodno depresijo - a je to možno? Ne paše ji jest, včeraj zvečer je popila liter mleka, danes pa samo vodo... In njene tužne oči so zdaj še večje in bolj tužne.

Možno je pa tudi, da samo fantaziram. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Psičke so ob kotitvi v glavnem samo žejne, zato morajo imet vedno na razpolago dovoj vode.

To, da ni jedla, je normalno. Konec koncej, je pojedla posteljice, pa še malce živčna je, ker je prvič postala mama.

Prve dni bo verjetno tudi precej zaščitniška in skrbna mama, potem pa se to malce unese in psička si bo vzela več časa zase.

Zaenkrat pa, če pije, še ni razloga za paniko. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!