Skoči na vsebino

Formula 1 - 2012/13


Bmflar

Priporočene objave

Pa da vidimo kako in kaj se bo dogajalo letos.

"Penzijonist" je bil najhitrejši na drugem treningu VN Avstralije, kar pa ne pove ravno veliko...

Kdo bo letos krojil vrh ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo letos so pa formule spredaj prav grde :grim ......................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo letos so pa formule spredaj prav grde :grim ......................

Še vsako leto smo se jih navadli, se jih bomo pa Še letos.

Sam, da bo akcija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vsako leto smo se jih navadli, se jih bomo pa Še letos.

Sam, da bo akcija.

Ja sej to itak,da se jih bomo :) samo tisti nos spredaj je letos prau :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo letos so pa formule spredaj prav grde :grim ......................

No ja McLaren je še zmeri najlepejši :OK: . Tud noseka ma lepga :grim . Pa še najhitrejši!!!!! :kva2: I like

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schumacherju privoščim,da zmaga....,če bo bog dal malo dežja in kanček sreče......!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schumacherju privoščim,da zmaga....,če bo bog dal malo dežja in kanček sreče......!!!

še dobr da se je formula začela da vidim a si še živ in zdrav ...

letos upam na kakšen večji pretres med konkurenti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kero ekipo pa Rossi pa Stoner in ostala banda dirkajo?? Nč jasn...

a si ti na belem prahu? :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schumacherju privoščim,da zmaga....,če bo bog dal malo dežja in kanček sreče......!!!

kralj dežja. je spet raztural. Yeah!!

Res me zanima, kdaj in zakaj je Schu dobil ta nick? Spomnim se dveh, treh dobrih dežnih dirk. Suzuka, 1994, kjer je zgubil, Spa 1995, in potem še njegove prve zmage za rdeče, ko je po res mokrem dobro pelal. Recimo nurbuergring 1995, je Alesi vodil za pol kroga, dokler se ni posušilo, in ga je Schu ujel. . . . Ne vem. ne da se mi preiskovat in delat statistike, vendar se mi zdi, da je njegov izplen na dežnih dirkah precej poprečen.

Zgleda pa, da bo letos bolš dirkanje kot lani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

prokleta škatla pof*** od mrcedesa! po dolgem čaasu sem bil pripravljen spet celo dirko gledat pol pa taka jajca... :bum:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prokleta škatla pof*** od mrcedesa! po dolgem čaasu sem bil pripravljen spet celo dirko gledat pol pa taka jajca... :bum:

kot zgleda šumi le ni še za odpis ... uni švabski mehankarji pa zgleda tud ene matice ne znajo več zašraufat .. brown se mi je prav zasmilil ko je tako s solzicami v očeh pogledoval za ustavljeno škatlo ... zgleda da tudi on nima moči in veljave , da bi naredil v ekipi red ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot zgleda šumi le ni še za odpis ... uni švabski mehankarji pa zgleda tud ene matice ne znajo več zašraufat .. brown se mi je prav zasmilil ko je tako s solzicami v očeh pogledoval za ustavljeno škatlo ... zgleda da tudi on nima moči in veljave , da bi naredil v ekipi red ...

šumi je itak za v penzijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šumi je itak za v penzijo.

neargumentirano pametovanje in nabijanje postov ...

no mercedes je po dolgih letih spet zmagal ... in to zasluženo z veliko prednostjo pred ostalimi navkljub pregovorno "krhkosti" avtomobila ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Všeč mi je ,da so letos tudi nekateri drugi dosti bolj konkurenčni. In mislim da bomo letos na stopničkah videvali tudi obraze ,ki jih do sedaj nismo. Čeprav navijam za Mclaren. Dirka ni bla dolgočasna in verjamem da bo tko tudi naprej. Boji do zadnjega kroga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!