Skoči na vsebino

olly

Priporočene objave

Zanima me, če ima kdo od vas izkušnje s Tauris skuterjem, slabe ali dobre? Namreč razmišljam o nakupu le tega, ker je cena ugodna, rabim ga le za voznjo po Ljubljani, nimam ga namena tunati ali na kakršenkoli način spreminjati. Verjamem, da za nekaj več denarja dobim boljše, sam gre za to, da želim dobiti maksimalno za čimmanj denarja in na obroke, torej rabljeni odpadejo. Dejansko me zanimajo samo izkušnje s Taurisi.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maksimalno za čim manj denarja je samo rabljeno.

jaz bi raje vzel rabljenega in boljše (preverjene) kvalitete. če so pa obroki nujni, pa kredo vzemi ali si sposodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Jeb... ... isto kot pri meni tud sem najahal na Taurisa al pa Nitro 50 ,še od blizu si ju morem mal pogledat ... pa se odločit ... oboje se ,da na obroke vzet ... Trajnik al preko klub kartic ... Vemo kdo dela najače motorje - skuterje ...

... vemo pa tudi kdo ima iz leta v leto boljše skuterje ... za pol manj denarja je to kr odločilno v teh časih ,ko si vsak ne more vzet vse naj naj ... itak lahko čez pet let kupiš najnovejši model .... pa boš še zmeraj pri ceni nove (drazje - znamke). Al pa raj greš na lep dopust za razliko ...

...od točke a do b te bo zagotovo vlekel ,kar nekj časa ... se ga boš prej ti naveličal kot on tebe ...

Kitajci se furajo delat z kitajci. in to milione njih. itak pljuvajo po njih vsi ,če so šrot šrot se nevarno hitro zboljšuje ... konkurenca je huda.Tko ,da tudi oni napredujejo v vseh pogledih ... Kvaliteta se ne more primerjat v detajlih al na splošno je pa boljša kot pred 3 leti za kar nekaj 10 odstotkov ... počas v roku 10 let bo pa večina na elekromotorje ... in se nam bo kolcalo po hlapih ...

Pa brez zamere ,če sem se mal razpričal ... made in china je danes (skoraj) vse .... razlike so le v materijalih... in kopijah ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!