Skoči na vsebino

Pomagajte! nujno rabim dobrega kleparja :)


verena987

Priporočene objave

Lep pozdrav,

sem nova na forumu in potrebujem pomoč. Pred kratkim sem kupila avto ( fiat punto, l.2000, 1.2). Avto je bil relativno poceni, z dovolj opreme in je zgledal kar v redu. Žal pa sem naredila napako in se pri nakupu nisem plazila pod avto. Ko sem namreč peljala avto na servis je mehanik ugotovil da je podn pod zadnjimi sedeži popolnoma gnil. Ker pa tako popravilo zahteva dosti časa in denarja, me zanima ali kdo ve za kakšnega dobrega kleparja z manjšo delavnico oz. na fuš, ki bi stvar popravil za neko normalno ceno. Po možnosti na gorenjskem ali v okolici ljubljane.

Že v naprej hvala za vse odgovore,

lp

Verena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti ni sl.bistrica predaleč, ti uredim zadevo zelo ugodno, kar pa ne pomeni pod 200-300€....zadevo je treba prvo videti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskušaj uveljavljat reklamacijo-napaka je bila skrita in če je prodajalec zanjo vedel, bi ti moral povedat (kolk boš pa dosegla pa ne vem,...)

P.S. - če ne druzga veš za drugič, da vedn pogledat pragove, oz. vzet sabo koga, ki se spozna na avte...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore :yes:

Isarajli hvala za ponudbo, pod 200-300eur itak vem da ne bom dobila nikjer.. Je pa res da je sl. bistrica precej daleč, sploh ker je treba z dvema avtoma it.. To je pa potem že toliko enga bencina da tvoja ugodnost sploh ne bi prišla do izraza ;)

Trojan: Mislim da ne morem uveljavljati reklamacije pri avtu, za katerega sem plačala dobrih 1000eur. Sploh pa ni bil kupljen pri pooblaščenem prodajalcu ampak pri zasebnem ponudniku preko (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.).. Dvomim da bi z reklamacijo karkoli dosegla, prodajalec se lahko še vedno izgovori da za napako ni vedel.

Justin, a slučajno poznaš super kleparja, pa mi boš posredoval kontakt samo če hudičevo dobro izgledam? a se ti ne zdi to že rahlo diskriminatorno? :rolleyes:

Nestrpno pričakujem še kakšen odgovor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verena če ne najdeš nič drugega idi do Isarajlija. Slov bistrica oz Oplotnica je od kranja 130 km kar pomeni cca 15 € stroškov bencina v eno smer. ne dvomim da te bo israjli (ali kdo drug iz SB recimo jaz) potegnil do železniške pa greš nazaj magari na vlak do lj ki stane cca 12 € in ne rabiš prit z 2 avtoma. se pravi da te pot taj in nazaj s popravljenim avtom pride 60 €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa Verena pokaže pri plačilu Isarajliju kartico davčne inšpektorice pa ode fušarija in kleparija za enega rjavega italijana !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rude boy, lepo da te tako skrbi za Isarajlija, ampak naj ti zaupam, da nisem davčna inšpektorica ampak samo študentka, ki bi rada s kar najmanj stroški zrihtala avto.. Hmm, dvomim da bom zdaj po tvojem postu dobivala veliko ponudb :unsure:

Isarajli: če v kratkem ne najdem kaj bližje, ti javim. Pa če te skrbi, ti lahko pred prihodom pošlem fotko osebne pa prometne, ok? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rude boy, lepo da te tako skrbi za Isarajlija, ampak naj ti zaupam, da nisem davčna inšpektorica ampak samo študentka, ki bi rada s kar najmanj stroški zrihtala avto.. Hmm, dvomim da bom zdaj po tvojem postu dobivala veliko ponudb :unsure:

Isarajli: če v kratkem ne najdem kaj bližje, ti javim. Pa če te skrbi, ti lahko pred prihodom pošlem fotko osebne pa prometne, ok? ;)

pošl mu kako drugo sliko, bo mogoče še cenej :D

pismu, drugič pa ko kupuješ kakega kolega ki se malo spozna pelji s sabo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi mene si lahko ministrica, nimam strahov..........javi, pa bomo uredili..... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!