Skoči na vsebino

Družinski zakonik...


kekec III

Priporočene objave

5. člen.. 216. člen.. preživnine.. dobro si preberite in vzamite pamet v roke.. To bi lahko močno vplivalo na mlajše generacije..

Zakaj bi radi to sprejeli? Omejili naravno rodnost, povzročili dodatni kaos.. itd..

Mal si še poglejte kaj je "BPA" in kaj povzroča.. pa seštejte 1+1..

Ne nasedajte medijem in propagandi.. ne strinjajte se s tistimi, ki vam jemljejo in obljubljajo, a od njih ne dobite NIČESAR!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Pridem ... :D

5. člen.. 216. člen.. preživnine.. dobro si preberite in vzamite pamet v roke.. To bi lahko močno vplivalo na mlajše generacije..

Zakaj bi radi to sprejeli? Omejili naravno rodnost, povzročili dodatni kaos.. itd..

Mal si še poglejte kaj je "BPA" in kaj povzroča.. pa seštejte 1+1..

Ne nasedajte medijem in propagandi.. ne strinjajte se s tistimi, ki vam jemljejo in obljubljajo, a od njih ne dobite NIČESAR!

Zdej pa ti stručko razloži kaj imata 5 in 216 člen veze z rodnostjo.

5. člen

(otrok)

Po tem zakoniku je otrok oseba, ki še ni dopolnila 18 let, razen če je že prej pridobila popolno

poslovno sposobnost.

216. člen

(razmerja med posvojencem in posvojiteljem)

S posvojitvijo nastanejo med posvojencem in njegovimi potomci ter posvojiteljem in njegovimi

sorodniki enaka razmerja kakor med sorodniki, če zakon ne določa drugače.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi radi to sprejeli? Omejili naravno rodnost, povzročili dodatni kaos.. itd..

Ne nasedajte medijem in propagandi.. ne strinjajte se s tistimi, ki vam jemljejo in obljubljajo, a od njih ne dobite NIČESAR!

Točno, sam se najprej pozanimaj, katere gnile buče in zakaj ti prodajajo!

Bagra neumna!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Zakaj bi radi to sprejeli? Omejili naravno rodnost, povzročili dodatni kaos.. itd..

Mal si še poglejte kaj je "BPA" in kaj povzroča.. pa seštejte 1+1..

Hočeš reči, da bo ta zakon možkim z žico jajca prevezal in ženskam štofelc vstavil?

In kaj je ta kunšten "BPA"? Ne sledim več tem političnim parodijam, pa me zanima. Mogoče me to v nedeljo spravi iz gmajne na volišče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nasedajte medijem in propagandi.. ne strinjajte se s tistimi, ki vam jemljejo in obljubljajo, a od njih ne dobite NIČESAR!

In poslušajte kaj vam pravi RKC anede. Isti kurci ku se tuki kurčite za rodnost boste čez kak mesec, ko bodo sprejemali okrnitev porododniške objektivno modrovali, da tako mora bit ker drugače ne gre in da imajo v Nemčiji itak to blablabla ipd.

Ma gle sej sem probal razumet "ono tadesno" stran. Marsikaj pregledal in prebral. A jebomo mater, da ste ljudje brez lastnega razmišljanja in hrbtenice, ki vas večina niti biblije ni prebrala. Žal mi je za vas.

Nov družinski zakonik ni dovolj kvalitetno spisan za moje poznavanje. Pedri npr. mi tudi niso najbolj pri srcu (in po tem zakoniku dva deca pedra isto še vedno ne bosta mogla posvojiti malega črnčka iz Gane, kot lahko storijo npr. v krščanski Norveški).

V nedeljo bom šel obkrožit ZA ravno zaradi te DEBILNE LAŽNIVE HINAVSKE CERKVENE PROPAGANDE. Pa še zato ker vem, da bo zakonik ki ga bi kaseje spisali "kod Janše" zagotovo še bolj debilen.

Srečno Slovenistan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V novem zakoniku manjka zelo pomemben člen.......ki bi močno omejil heteroseksualne družine.......ker DOKAZANO proizvajajo.......tako nenaravne in izrojene osebke, kot so homoseksualci.

ZA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, dej no dej, Klimbra.

Če se zajebavaš, pač ne razumem. :kva1:

Če misliš resno, le toliko, da homoseksualnost s kretenizmom in izrojenostjo nima nič.

Tudi meni homoseksualnost ni všeč in je ne sprejemam. (izjema so seveda lezbijke, če smem zraven :grim ).

A kot se zavedam, da je že ta moj odnos milo rečeno "čuden", se zavedam tudi, da je svobodna odločitev o ljubljenem človeku osnovna človeška pravica. Naše povezave niso samo telesne, povezane s spolom, temveč tudi, če ne predvsem duševne.

Zato nikomur ne dopuščam pravice, da bi pravico do svobodne odločitve komerkoli odrekal.

še najmanj pa RKC, ki je že v osnovi izprijena in popolnoma nekvalificirana za družinsko življenje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZA - ker sta Klimbra in Kolm fajn napisala :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja bolezen sodobnega časa se bliskovito širi!! (sploh na motosvetu) Pa sej bodo uletel indijci pa kitajčki pa bodo oni poskrbel za rodnost naših zapuščenih in komercialno okvarjenih dam!! (ker pedi pač ne bo) No... pol bo pa loh posvojil dete katerih bo v izobilju in ker ravno ni njegov ja zabava zagotovljena!? Itak de ma šupak bol kompresijo kt pa fajhtna fuga!

Drgač moja znanka je bila 5 let prevajalka v Bruslju in pravi; Tam se ženska lahko gola sprehaja po mestu pa večina moških niti ne trepne! Ženske pa nekateri vozijo s sabo več al manj zarad primitivcev ki nič ne štekajo bolj kot nekekšno varovalko.

No sam tolk.... kam kaže kompas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočeš reči, da bo ta zakon možkim z žico jajca prevezal in ženskam štofelc vstavil?

In kaj je ta kunšten "BPA"? Ne sledim več tem političnim parodijam, pa me zanima. Mogoče me to v nedeljo spravi iz gmajne na volišče.

BPA ali Bisphenol A.. plastika za embalažo živil...

http://en.wikipedia.org/wiki/Bisphenol_A

http://www.breastcancerfund.org/clear-science/chemicals-glossary/bisphenol-a.html

"Bisphenol A (BPA) has been associated with increased risk for cardiovascular disease, miscarriages, breast and prostate cancer, reproductive dysfunction, metabolic dysfunction and diabetes, and neurological and behavioral disorders (Braun, 2009; Lang, 2008; Li, 2009; Sugiura-Ogasawara, 2005)."

špekulacije.. lahka si še sami več poiščete.. če je vsaj malo res, potem je tole kr fino ;).. Če ne znate ali ne razumete angleščine, je to vaš problem.. (za omejenost)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZA !

Ostalo je brez veze - klerohisterikom smo že tolikokrat povedali, da pojma nimajo ... pa nič ne pomaga. Ne da imajo opranieglave .. njih glave so IZPRANE in v njih ni ostalo nič .. še Biblija ne več.

Kakšni bedaki tumavi so, je dokazal zgoraj nelk cepec, ki za to, da bi naredil vtis, piše neke člene o ketrih pojma nima. Kaj boš takemu cepcu govoril/pisal? Če mu je pa pop drugače rekel? Tak bo ugotovil, da smo zadnji trenutek zamenjali člene v zakoniku, da bi lahko njega zajebali in napadali pošteno in pravično pedofilsko in krimanlno vatikansko organizacijo, ki poskuša urejati butalsko zakonodajo samo za to, da bi čim več Butalcev prišlo v nebesa po smrti - tule bi pa drek žrli, da bi lahko tej organizaciji ob nedeljah denar nosili.

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač moja znanka je bila 5 let prevajalka v Bruslju in pravi; Tam se ženska lahko gola sprehaja po mestu pa večina moških niti ne trepne! Ženske pa nekateri vozijo s sabo več al manj zarad primitivcev ki nič ne štekajo bolj kot nekekšno varovalko.

Ja, in?

Raj mam, da so vsi okol mene pedri in lezbe, kot pa, da so vsi taki tepci, kot ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, in?

Raj mam, da so vsi okol mene pedri in lezbe, kot pa, da so vsi taki tepci, kot ti.

:notworthy: :notworthy: :notworthy: Končno si povedu!! Aje blo res tko težko??? :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje danes že velja predvolilni molk, psssstttttttt :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super rezultat. če sodimo po volitvah, referendumu o TEŠ, pa tistem o nedeljskem zaprtju trgovin, bo ta zakonik A BLAST!

Skrajni čas je, da neham precenjevat Slovence kot narod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. neham precenjevat Slovence kot narod.

V Butalah ni NIKOLI živel kak narod.

Tu je bila vedno prisotna mešanica narodov iz vseh vetrov.

Ko so se vojske kotalile preko tega ozemlja, že pred rimskimi časi in še po tem do zadnje vojne na Balkanu, so za njimi vedno ostajali bolni, prfukjeni, ranjeni vojaki .. z eno besedo: looserji. Nekaj takih je ostalo med velikimi selitvami narodov.

Potem so se priselili še razni kriminalci in lenuhi iz raznih vetrov - največ iz južnega Balkana. To mi je razložil pred desetletji "Sarajlija", ki je povedal: ".. pridni grejo delat v Nemčijo, polpridni ostanejo doma, izmet se pa napoti v Nemčijo, pride do Butal in utrujen od poti ostane tam."

Vse drugačne zgodovinske razlage so namerne laži in umetno ustvarjanje "Nazibevustsein"-a Butalcev.

Zato pa je kot je ..

Popravljeno . Popravil brojedan
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hahahahha, ne morem se zadržat...

...in ti si broj jedan v Butalah...

samo to... OBLJUBIM..... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dost zalostno, bi blo boljs da bi ta denar k se daje za vse te referendume dal tistim res socialno ogrozenim.

dejstvo je (sodec po vzorcu zadnih let) da tako ali tako ne glede na to kaj ''ljudstvo glasuje'' se potem ''v vrhu'' odlocjo sami.

se pa clovek kar zamisli v kaksni drzavi sploh zivi, ce se moramo o najbolj osnovnih stvareh v letu 2012 odlocat.

propaganda zakonika je temljila na pravicah istospolno usmerjenih, me pa zanima koliksen % tistik ki so obkrozili PROTI je dejansko zakonik prebralo in vsaj priblizno vedelo KAJ poleg tega da ne podpirajo istospolnih starsev so s tem se povzrocili.

dejstvo pa je da hey, mislm da je cas da mau potuhtamo kaj bi naredil z nekaterimi ''hetero'' starsi, (ce se ze gremo taksno kmecko razmislanje) ker ko se potegne crto...sej oni delajo homoseksualne otroke, mar ne??

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Butalah ni NIKOLI živel kak narod.

Tu je bila vedno prisotna mešanica narodov iz vseh vetrov.

Ko so se vojske kotalile preko tega ozemlja, že pred rimskimi časi in še po tem do zadnje vojne na Balkanu, so za njimi vedno ostajali bolni, prfukjeni, ranjeni vojaki .. z eno besedo: looserji. Nekaj takih je ostalo med velikimi selitvami narodov.

Potem so se priselili še razni kriminalci in lenuhi iz raznih vetrov - največ iz južnega Balkana. To mi je razložil pred desetletji "Sarajlija", ki je povedal: ".. pridni grejo delat v Nemčijo, polpridni ostanejo doma, izmet se pa napoti v Nemčijo, pride do Butal in utrujen od poti ostane tam."

Vse drugačne zgodovinske razlage so namerne laži in umetno ustvarjanje "Nazibevustsein"-a Butalcev.

Zato pa je kot je ..

Sicer je to za marsikoga žalitev. A roko na srce ni čisto nemogoča razlaga.

Dodalo bi se lahko še kmetozavre. Ampak samo tiste res taprave zarukane. Ti so najverjetneje edini staroselci tega področja.

Vsekakor bolj verjetna teorija kot tale skrajno desničarski Idijotizem: http://www.goriski-p...6&Itemid=62

Ena od mnogih cvetk iz linka: "V zadnjem času so bile izveden podrobne raziskave genov, ki so pokazale, da so Slovencem daleč najbolj sorodni švedi, sledijo jim Norvežani..."

Jebo te Vendi !

Popravljeno . Popravil Kölm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. Ena od mnogih cvetk iz linka: "V zadnjem času so bile izveden podrobne raziskave genov, ki so pokazale, da so Slovencem daleč najbolj sorodni švedi, sledijo jim Norvežani..."

Jebo te Vendi !

še malo, pa bodo spet začeli obseg lobanje meriti pa barve oči primerjati in seveda ob tem koncentracijska taborišča postavljati za tiste, ki ne ustreza standardu.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je to za marsikoga žalitev. A roko na srce ni čisto nemogoča razlaga.

Lej, pravi zgodovinarji VEDO, da so staroselce (mislim, da so bili Veneti) tule na tem področju takrat izrinili Romani/Rimljani in se pomešali z njimi do neprepoznavnosti. Tako je prišlo do "absorbiranja" in izginitve Venetov. Zato takele neke teorije kot na linku držijo le za izrazite klerofašiste in naciste, ki so celotno zgodovino planeta vzeli v 14dnenvnem tečju verouka.

Pizda, ljudje božji, kam gre ta svet. Pred kratkim sem na sprehodu s psom videl potetoviranega idiota. V redu - takih je kar nekaj in v bistvu mi je vseeno, če kak cepec uničuje svoje telo s tetovažo, narkotiki ali pa če si odreže qrca. To me nič ne briga in vsak ima pravico početi z lastnim telesom (to je moj pogled, da ne bo pomote) kar želi.

Idiot o katerem pišem je pa na komolcu desne roke imel na sveže vtetovirano hitlerjansko svastiko rdeče barve. Kaj je hotel s tem sporočiti okolici - "pitajboga". Bila pa je zelo opazna razlika v svežini barve med starimi tetovažami na podlakti in tem znakom na komolcu.

Mater, saj si bodo kmalu dali pod pazduho vtetovirati zan "SS" ... res pošastno.

Vse bolj sem vesel, da ne bom več dolgo tlačil tega vsak dan bolj zločinskega planeta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, pravi zgodovinarji VEDO, da so staroselce (mislim, da so bili Veneti) tule na tem področju takrat izrinili Romani/Rimljani in se pomešali z njimi do neprepoznavnosti. Tako je prišlo do "absorbiranja" in izginitve Venetov. Zato takele neke teorije kot na linku držijo le za izrazite klerofašiste in naciste, ki so celotno zgodovino planeta vzeli v 14dnenvnem tečju verouka.

Pozabijo še to, da so še kasneje naši dedje preplavali tisto široko reko in se v naših logih naseliliiiiii.

Skratka pof...li tako venete kot rimljane! No, kakšen kretenski gen je očitno še ostal in sedaj ven seka s prevelikimi ušesi in dokaj golo bučo.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ven seka s prevelikimi ušesi in dokaj golo bučo.

Hmmmmmm

:glare:

Skoraj VSI stari partizani imajo prevelika ušesa in gole buče,

tako da bo treba bolj podrobno opredeliti začeto misel.

:mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!