Skoči na vsebino

Vlada naj bi ukinila dva praznična dneva


Kölm

Priporočene objave

:blush: men sladoled za izstop iz vlade ? :P

p.s. kak kriza? še zmer so polne ceste avtov, motorjev, pristanišča polna bark....na blagajnah so vrste, na pumpah čakam k budala, k vplačujejo loto na sto načinov.. a to je kriza? :kva1: jaz bi skoz tako krizo.....

Za tebe sicer ne morem reči, ker ne vem niti na katerem planetu živiš - pa vendar

v Butalah kriza JE - dokazi:

- na glavnem butalskem trgu, kateremu Butalci naduto pravijo prestolnica,

je na potki okoli tega trga, kateri Butalci naduto pravijo obvoznica,

ob 5kih popoldan, ko običajno človek ni mogel nikamor,

ker so cele vesoljne Butale takrat kazale tam svoj pleh - občutno

manj prometa in tisti 2 stezici sta normalno prevozni.

- Če greš pa pogledat tistih nekaj trgovinic,

katerim Butalci naduto pravijo "Nakupovalni center BTC",

boš pa opazila zelo čudno obnašanje prebivalcev.

Množice se pretakajo med PRAZNIMI trgovinicami ..

.. kot da bi prišli obujat lepe spomine.

- Če imaš pa slučajno kake znance med lastniki trgovin,

znance, ki ti ne bodo lagali v pričakovanju nakupa,

ti bodo pa povedali, da je letos promet upadel za več kot 30%,

in da je le še vprašanje časa kdaj bodo zaprli.

Pa tudi pri tebi je opaziti nenavadno obnašanje. Marsikdo bi za vstop v vlado

hotel plačati kosilo ali še kaj več ... ne pa da fehta sladoled.

To je ZELOOOO sumljivo in se kmalu lahko porodi kako preverjanje

pri protikorupcijski komisiji.

Sladoled!

:slap:

Svašta - ti bi bila pa res poceni politik.

Bogsigavedi koga bi prodala za kofi ..

:kava:

:hmm:

___________________________

:lol1:

Ne se jezit ... nakladam, saj se ve! Pavze je konec - gremo naprej!

:love1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- Če greš pa pogledat tistih nekaj trgovinic,

katerim Butalci naduto pravijo "Nakupovalni center BTC",

boš pa opazila zelo čudno obnašanje prebivalcev.

Množice se pretakajo med PRAZNIMI trgovinicami ..

.. kot da bi prišli obujat lepe spomine.

- Če imaš pa slučajno kake znance med lastniki trgovin,

znance, ki ti ne bodo lagali v pričakovanju nakupa,

ti bodo pa povedali, da je letos promet upadel za več kot 30%,

in da je le še vprašanje časa kdaj bodo zaprli.

Pa tudi pri tebi je opaziti nenavadno obnašanje. Marsikdo bi za vstop v vlado

hotel plačati kosilo ali še kaj več ... ne pa da fehta sladoled.

To je ZELOOOO sumljivo in se kmalu lahko porodi kako preverjanje

pri protikorupcijski komisiji.

Sladoled!

:slap:

Svašta - ti bi bila pa res poceni politik.

Bogsigavedi koga bi prodala za kofi ..

:kava:

:hmm:

___________________________

:lol1:

Ne se jezit ... nakladam, saj se ve! Pavze je konec - gremo naprej!

:love1:

BTC se prenavlja btw... zato trgovine prazne, ker se menjajo najemniki .... ne bi cele zgodbe :)

jaz mam pa rajš sladoled, k vlado :) podkupujem pa ne... ker tist k ga bo plaču, bo mene podkupu ... edin če so štikle pa minica tut podkupnina :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se še malo spustim v tvojo objavo z drugega vidika.

Namreč vsi, ki ste izbrali samostojen posel, freelancerji, ste izbrali drugačno pot, kjer ste sami svoje sreče kovači. Tako direktorji in lastniki podjetij, s.p.ji in vsi z individualnimi pogodbami ste se s tem zavezali stalni razpoložljivosti svojemu poslu. Sprejeli ste riziko, ki vam lahko prinese več ali pa tudi vzame več. V to ste šli zavestno, po lastni izbiri ali sili razmer. In imate v okviru tega tudi svobodno izbiro kdaj malo popustiti ali pritisniti v poslu in kdaj si lahko vzamete kak dan prosto. Skratka delovni čas si prilagajate na drug način kot ostali tlačani.

Ma ja. Me pa tko zanima recimo - kolk dni letno maš dopusta?

LP, S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja. Me pa tko zanima recimo - kolk dni letno maš dopusta?

LP, S.

Premalo. Ker zgleda strašno zgaran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......PS:Vse osebe so izmišljene in Tepane ne obstojajo......

Aja? Klub voznik vozniku obvešča, da je radar v Tepanah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja. Me pa tko zanima recimo - kolk dni letno maš dopusta?

LP, S.

Toliko kot mi ga pripada po kolektivni pogodbi! Prej mi zaradi neurejenih opisov delovnih mest v naši konfuzni firmi nekaj dni manjka kot da bi ga bilo preveč.

Biber, dopust je tako kot ostale delavske pravice s krvjo priborjen. In bistvo razvoja je zadovoljstvo ljudi. Ker se gremo globalizacijo, tudi zadovoljstvo ljudi vsega planeta. In zato pravim, da je bilo včasih, ko smo imeli manj potrošniških dobrin, lepše na tem svetu. Kajti kvaliteta življenja se ne meri v vrednosti pleha pred hišo in kupom elektronskih naprav, temveč v prostem času, ki si ga lahko privoščiš in kvaliteti tega prostega časa.

Zato razmišljanja o ukinjanju in zmanjševanju delavskih pravic štejem pod kriminalno dejavnost, ki jo je treba v kali zatrti.

Zato tudi sovražim vse applove proizvode, ker prosperirajo na dokazanem izkoriščanju delavcev, itd. itd. itd.

Biber, gre predvsem za čut do sočloveka! Ko tega ni več, je naša usoda zapečatena. In ko se za to ne boriš več, prispevaš k propadu naše civilizacije.

Amen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko kot mi ga pripada po kolektivni pogodbi! Prej mi zaradi neurejenih opisov delovnih mest v naši konfuzni firmi nekaj dni manjka kot da bi ga bilo preveč.

Biber, dopust je tako kot ostale delavske pravice s krvjo priborjen. In bistvo razvoja je zadovoljstvo ljudi. Ker se gremo globalizacijo, tudi zadovoljstvo ljudi vsega planeta. In zato pravim, da je bilo včasih, ko smo imeli manj potrošniških dobrin, lepše na tem svetu. Kajti kvaliteta življenja se ne meri v vrednosti pleha pred hišo in kupom elektronskih naprav, temveč v prostem času, ki si ga lahko privoščiš in kvaliteti tega prostega časa.

Zato razmišljanja o ukinjanju in zmanjševanju delavskih pravic štejem pod kriminalno dejavnost, ki jo je treba v kali zatrti.

Zato tudi sovražim vse applove proizvode, ker prosperirajo na dokazanem izkoriščanju delavcev, itd. itd. itd.

Biber, gre predvsem za čut do sočloveka! Ko tega ni več, je naša usoda zapečatena. In ko se za to ne boriš več, prispevaš k propadu naše civilizacije.

Amen!

To si pa tako lepo napisal ...

:cry:

da ti odpuščam vse grehe in napizditise glede moje malenkosti.

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko kot mi ga pripada po kolektivni pogodbi! Prej mi zaradi neurejenih opisov delovnih mest v naši konfuzni firmi nekaj dni manjka kot da bi ga bilo preveč.

Biber, dopust je tako kot ostale delavske pravice s krvjo priborjen. In bistvo razvoja je zadovoljstvo ljudi. Ker se gremo globalizacijo, tudi zadovoljstvo ljudi vsega planeta. In zato pravim, da je bilo včasih, ko smo imeli manj potrošniških dobrin, lepše na tem svetu. Kajti kvaliteta življenja se ne meri v vrednosti pleha pred hišo in kupom elektronskih naprav, temveč v prostem času, ki si ga lahko privoščiš in kvaliteti tega prostega časa.

Zato razmišljanja o ukinjanju in zmanjševanju delavskih pravic štejem pod kriminalno dejavnost, ki jo je treba v kali zatrti.

Zato tudi sovražim vse applove proizvode, ker prosperirajo na dokazanem izkoriščanju delavcev, itd. itd. itd.

Biber, gre predvsem za čut do sočloveka! Ko tega ni več, je naša usoda zapečatena. In ko se za to ne boriš več, prispevaš k propadu naše civilizacije.

Amen!

Pa sm dočakaov nekaj pametnga na forumu. :beer2::OK: Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi jasno kk se lahka bunite...res... NIMATE se pravice bunit!!!!!! Pa sj ste hotli tako vlado met...sj ste volili Janšo...Ka zdj hočete???Res mi ni jasno... (velja za une, ki so volili Janšo). :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi jasno kk se lahka bunite...res... NIMATE se pravice bunit!!!!!! Pa sj ste hotli tako vlado met...sj ste volili Janšo...Ka zdj hočete???Res mi ni jasno... (velja za une, ki so volili Janšo). :BUA: :BUA: :BUA:

Od teh, ki so volili cigota se še nihče ne buni ... še ne!

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biber, dopust je tako kot ostale delavske pravice s krvjo priborjen. In bistvo razvoja je zadovoljstvo ljudi. Ker se gremo globalizacijo, tudi zadovoljstvo ljudi vsega planeta. In zato pravim, da je bilo včasih, ko smo imeli manj potrošniških dobrin, lepše na tem svetu. Kajti kvaliteta življenja se ne meri v vrednosti pleha pred hišo in kupom elektronskih naprav, temveč v prostem času, ki si ga lahko privoščiš in kvaliteti tega prostega časa.

Mi lahko potemtakem razložiš, zakaj je prejšnji režim, ko je bilo prostega časa čez glavo, propadel? Da bi imela spet enako plačo kot čistilka? Ne, hvala.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker so vladajoče elite želele več?

Zato, ker vladajoče elite želijo vedno in vedno več?

Bogastvo v svetu je približno enako, samo razporejeno je vedno bolj nepravično, srednji sloj izginja in vedno več ljudi bo lahko srečnih, če si bodo lahko privoščili toliko kot čistilka v starem režimu.

In že lep čas ni več odvisno da človek kam prileze s svojim znanjem in sposobnostmi, ampak bolj z vezami, hojo čez trupla in popolno odsotnostjo moralnih vrednot.

Če je res to vrednota bodočega sveta, potem sem srečna, da nimam otrok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko potemtakem razložiš, zakaj je prejšnji režim, ko je bilo prostega časa čez glavo, propadel? Da bi imela spet enako plačo kot čistilka? Ne, hvala.

Ne blebetaj!

Prostega časa ni bilo čez glavo. Delovne obveznosti je bilo ravno toliko kot je normala danes.

Delovni teden je imel ravno tako 40 ur. Razlika je, da si takrat nihče ni upal pomisliti, da bi delavcem kratil priborjene pravice, temveč se je stremelo k izboljšanju položaja in razmer delavca. Enako plačo kot čistilka je imela čistilka. Kdor je delal več in odgovornejše delo, je imel večjo plačo. Ne kot danes, ko ima večjo plačo tisti, ki zna bolj šefu lesti v rit in mu po možnosti še pomaga krati firmo.

V primerjavi z današnjim časom takrat ni bilo le tistih najvišjih v nebo vpijočih plač in odpravnin v milijonskih zneskih. Takrat za nekaj kratkih mesecev gretja direktorskega stolčka ni nihče dobil 35.000€ odpravnine, kot se dogaja danes.

Prejšnji režim ni propadel zaradi čistilkine plače, temveč zato, ker so že v tistem sistemu prosperirale in k koritu prilezle iste prasice pokvarjene, ki so spoštovani managerji pokradenih firm tudi danes. Taisti, ki so včasih preko partije komandirali narod, to danes počno kot notranji ministri in ministrski predsedniki in še naprej ropajo ljudem trdo prigarane dobrine in jih izvažajo v Avstralijo ali v davčne oaze.

Nista za propad prejšnjega režima kriva čistilka in hišnik, niti nista kriva za sedanjo zrežirano krizo.

Če primerjam, v starem režimu je bil zavarovan delavec, direktor, ki je zafural firmo pa je odletel, v sedanjem pa je zaščiten manager, ki dobi v "obdelavo" novo firmo in tudi tam najprej odpušča delavce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker so vladajoče elite želele več?

Zato, ker vladajoče elite želijo vedno in vedno več?

Bogastvo v svetu je približno enako, samo razporejeno je vedno bolj nepravično, srednji sloj izginja in vedno več ljudi bo lahko srečnih, če si bodo lahko privoščili toliko kot čistilka v starem režimu.

In že lep čas ni več odvisno da človek kam prileze s svojim znanjem in sposobnostmi, ampak bolj z vezami, hojo čez trupla in popolno odsotnostjo moralnih vrednot.

Če je res to vrednota bodočega sveta, potem sem srečna, da nimam otrok.

vsec mi je. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnji režim ni propadel zaradi čistilkine plače, temveč zato, ker so že v tistem sistemu prosperirale in k koritu prilezle iste prasice pokvarjene, ki so spoštovani managerji pokradenih firm tudi danes. Taisti, ki so včasih preko partije komandirali narod, to danes počno kot notranji ministri in ministrski predsedniki in še naprej ropajo ljudem trdo prigarane dobrine in jih izvažajo v Avstralijo ali v davčne oaze.

Nista za propad prejšnjega režima kriva čistilka in hišnik, niti nista kriva za sedanjo zrežirano krizo.

Če primerjam, v starem režimu je bil zavarovan delavec, direktor, ki je zafural firmo pa je odletel, v sedanjem pa je zaščiten manager, ki dobi v "obdelavo" novo firmo in tudi tam najprej odpušča delavce.

Takrat sem bil mulc in mi niti malo ni blo nič jasno. Ne razumem pa, zakaj vi, zrelejši, niste že takrat razpucali z rdečo kamariljo - z JJ-jem na čelu? Pizda, bi nam bilo veliko bolje mogoče, če se jih ne bi h koritom spustilo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker so vladajoče elite želele več?

Zato, ker vladajoče elite želijo vedno in vedno več?

Bogastvo v svetu je približno enako, samo razporejeno je vedno bolj nepravično, srednji sloj izginja in vedno več ljudi bo lahko srečnih, če si bodo lahko privoščili toliko kot čistilka v starem režimu.

In že lep čas ni več odvisno da človek kam prileze s svojim znanjem in sposobnostmi, ampak bolj z vezami, hojo čez trupla in popolno odsotnostjo moralnih vrednot.

Če je res to vrednota bodočega sveta, potem sem srečna, da nimam otrok.

FDV-jevske floskule o izginjanju srednjega sloga so stare vsaj 40 let. A ti izginjaš? Ni videt. Jaz tudi ne.

Smili se mi kvečjemu čistilka na UKC-ju. še upokojenci z najnižjo penzijo ne, če imajo zraven 80 kvadratov prazne hiše, pa brezposelni, ki pridejo na RK po hrano, zraven pa povejo, da imajo našparanih 10 jurčkov za “hude” čase. Če bi vsi Slovenci potegnili prihranke izpod povštrov, je v trenutku konec krize. Povprašaj malo pri turističnih agencijah, koliko Slovencev bo šlo letos na dopust, pa ti bo jasno, koliko je srednjega sloja. In koliko mladih hodi na faks? Dokler bodo učitelji hodili na seminarje v Južno Afriko, se mi ne zdijo ogroženi.

Kako daleč se pride z ambicioznostjo, trdim delom in znanjem v “trdem” kapitalizmu, ti hitro postane jasno v črnskem getu. Fantje, ki so pred 15 leti jedli iz smetnjakov, so danes programski inženirji in svetovalci za marketing, ki se pod sto jurjev letno sploh ne pogovarjajo. Kar opisuješ, se mi zdi bolj problem slovenske »majhnosti«, države si pa itak ne zaslužimo.

Tale z otroki je pa malo bosa (in zagrenjena). Kot da bi jih imeli zaradi vrednot? Ali je zaf*** ali si ga pa želiš. še ukinitev brezplačnega vrtca za drugega otroka ni faktor pri odločanju …

Popravljeno . Popravil nera
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne blebetaj!

Prostega časa ni bilo čez glavo. Delovne obveznosti je bilo ravno toliko kot je normala danes.

Delovni teden je imel ravno tako 40 ur. Razlika je, da si takrat nihče ni upal pomisliti, da bi delavcem kratil priborjene pravice, temveč se je stremelo k izboljšanju položaja in razmer delavca. Enako plačo kot čistilka je imela čistilka. Kdor je delal več in odgovornejše delo, je imel večjo plačo. Ne kot danes, ko ima večjo plačo tisti, ki zna bolj šefu lesti v rit in mu po možnosti še pomaga krati firmo.

V primerjavi z današnjim časom takrat ni bilo le tistih najvišjih v nebo vpijočih plač in odpravnin v milijonskih zneskih. Takrat za nekaj kratkih mesecev gretja direktorskega stolčka ni nihče dobil 35.000€ odpravnine, kot se dogaja danes.

Prejšnji režim ni propadel zaradi čistilkine plače, temveč zato, ker so že v tistem sistemu prosperirale in k koritu prilezle iste prasice pokvarjene, ki so spoštovani managerji pokradenih firm tudi danes. Taisti, ki so včasih preko partije komandirali narod, to danes počno kot notranji ministri in ministrski predsedniki in še naprej ropajo ljudem trdo prigarane dobrine in jih izvažajo v Avstralijo ali v davčne oaze.

Nista za propad prejšnjega režima kriva čistilka in hišnik, niti nista kriva za sedanjo zrežirano krizo.

Če primerjam, v starem režimu je bil zavarovan delavec, direktor, ki je zafural firmo pa je odletel, v sedanjem pa je zaščiten manager, ki dobi v "obdelavo" novo firmo in tudi tam najprej odpušča delavce.

Ja, res je, vsi smo dobili poceni stanovanja, vsi smo imeli za jesti, vsi smo delali. Predvsem pa smo bili vsi pomalem ubogi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FDV-jevske floskule o izginjanju srednjega sloga so stare vsaj 40 let. A ti izginjaš? Ni videt. Jaz tudi ne.

Smili se mi kvečjemu čistilka na UKC-ju. še upokojenci z najnižjo penzijo ne, če imajo zraven 80 kvadratov prazne hiše, pa brezposelni, ki pridejo na RK po hrano, zraven pa povejo, da imajo našparanih 10 jurčkov za “hude” čase. Če bi vsi Slovenci potegnili prihranke izpod povštrov, je v trenutku konec krize. Povprašaj malo pri turističnih agencijah, koliko Slovencev bo šlo letos na dopust, pa ti bo jasno, koliko je srednjega sloja. In koliko mladih hodi na faks? Dokler bodo učitelji hodili na seminarje v Južno Afriko, se mi ne zdijo ogroženi.

Kako daleč se pride z ambicioznostjo, trdim delom in znanjem v “trdem” kapitalizmu, ti hitro postane jasno v črnskem getu. Fantje, ki so pred 15 leti jedli iz smetnjakov, so danes programski inženirji in svetovalci za marketing, ki se pod sto jurjev letno sploh ne pogovarjajo. Kar opisuješ, se mi zdi bolj problem slovenske »majhnosti«, države si pa itak ne zaslužimo.

Tale z otroki je pa malo bosa (in zagrenjena). Kot da bi jih imeli zaradi vrednot? Ali je zaf*** ali si ga pa želiš. še ukinitev brezplačnega vrtca za drugega otroka ni faktor pri odločanju …

Ni panike, pač drugače razmišljava.

Ker poznam kar nekaj ljudi, ki se trudi, pa si ne more kupit svojega stanovanja, pa tudi par jurčkov težko našpara, pa plačuje kredit, ki so ga porabili za študij (ker so pač študirali ob delu, da imajo zdaj vsaj malce večjo plačo).

Črnski geto, pridnost in marljivost v trdem kapitalizmu? Seveda, ampak vsepovsod so izjeme, a ne.

Vsak si pač postavi prioritete, kaj mu v življenju več pomeni.

Glede pamžev pa....heh, ja, zagrenjeno. Nope. Se mi zdi pač malce bolano, da ima lahko otroke vsako teslo, ki ni nikolli niti pomislil v to smer, da bo temu malemu človečku potrebno zagotoviti čimboljši štart v življenje in da je to presneto velika odgovornost. Pa je tukaj finančni vidik še najmanjši problem.

Že mogoče, da se ostali odločajo za potomstvo zgolj na podlagi čustvenih vzgibov (ali pa, ups....se je zgodilo), ampak jaz se o tako zelo pomembni zadevi, kot je novo človeško bitje ne odločam samo na podlagi čustev v smislu "iiiiiiiii, kok kjut dojenčki, jaz bi tud mela enga" Glede na to, kaj počnemo z našim planetom, kakšne vrednote vladajo trenutno, sem pač malce pesimistična in skeptična, ali bi želela v tak svet spravit svojega potomca. Pa daleč od tega, da ne bi marala otrok. Zame so največji zakladi, kar jih premore svet. In malomarno in brezbrižno ravnanje (kar v večini današnja vzgoja je, saj "proizvaja" pretežno egoistično otročad, ki je polna sama sebe brez kančka empatije) staršev in sistema, ki preferira "proizvodnjo" potrošnikov....nope, ne hvala. Saj vem, obstajajo tudi drugačni starši, ki vzgajajo drugačne otroke (na srečo jih nekaj celo poznam) in hvala bogu za njih, ampak vseeno sem sama še vedno zelo skeptična glede lastnega potomstva. Ne glede na vse, pa vse kaže, da mi bo "the odločitev" glede tega prihranjena za kar bo prijazno poskrbela mati narava :P (In, ne, tudi to ni zagrenjeno :P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede pamžev pa....heh, ja ...

Meni je uspelo prepričati svoje otroke v podobno razmišljanje (v bistvu so tako tvojih let -- no približno).

Zato ker sem uvidel, da sem jih postavil v zelo neprijetno okolje življenja - milo rečeno.

Sebi v opravičilo naj povem, da takrat temu ni tako kazalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, kaj počnemo z našim planetom, kakšne vrednote vladajo trenutno, sem pač malce pesimistična in skeptična, ali bi želela v tak svet spravit svojega potomca.

Vsakomur svoje... ampak...

Se ti ne zdi, da pa le mace pretiravaš? :huh:

Ne bi nič rekel, da bi bile neke krizne razmere, na katere ne moreš vplivat, ko ne veš, če in kako boš (dan) preživel.

Danes je le vprašanje časa in energije, ki so ga starši pripravljeni vložit v vzgojo svojih otrok, da bodo le ti odrasli s "pravimi" vrednotami.

Kot sem rekel, vsakomur svoje...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, kaj naj rečem...smo pesimisti in ste optimisti. ;)

Baje je zadeva zapisana v genih.

Sicer pa...počakajmo še malo, pa bomo videli, kdo ima prav ;)

še enkrat pa, daleč od tega, da bi bila proti otrokom (tudi svojim), saj obstaja kar precej razlogov ZA. Ampak obstaja tudi ogromno razlogov PROTI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!