Skoči na vsebino

Vlada naj bi ukinila dva praznična dneva


Kölm

Priporočene objave

Mare, Mare - ti pa si butl.

KDO na svetu tem pa ubija lepe ženske - razen butlov?

:fight2:

Težko je danes biti butl, prevelika je konkurenca.

Ma veš da ne bi, samo tako se reče, jaz bi samo božal in božal in božal, tolk dolg, da bi jo od dolgcajta pobral.

Popravljeno . Popravil MARE 65
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma veš da ne bi, samo tako se reče, jaz bi samo božal in božal in božal, tolk dolg, da bi jo od dolgcajta pobral.

Ok .. v redu!

Si slišala Alla (si brala)?

A' mu odpustimo grešno pripombo?

Mu - anede, da mu ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok .. v redu!

Si slišala Alla (si brala)?

A' mu odpustimo grešno pripombo?

Mu - anede, da mu ..

Ma brojjedan ti bi lohk biu moj prjatu, Alla upoštevaj pameten nasvet :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VLADO je treba UKINIT pa dat še več prostih delovnih dni, a je raja kriva da smo v piz . ., kar naj sami in njihovi PAJDAšI s katerimi so v preteklosti delili, rešujejo situacijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VLADO je treba UKINIT pa dat še več prostih delovnih dni, a je raja kriva da smo v piz . ., kar naj sami in njihovi PAJDAšI s katerimi so v preteklosti delili, rešujejo situacijo

pa če nam ukinejo vse praznike, pa če delamo vse dni v tednu od jutra do večera, če nam vzemejo pol plače, ti voluharji ne bodo imeli zadosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nam (bodo delali) delajo, je že leta 1985 v intervuju povedal bivši sodelavec KGB (podnapisi). Priporočam ogled.

Popravljeno . Popravil brojedan
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa če nam ukinejo vse praznike, pa če delamo vse dni v tednu od jutra do večera, če nam vzemejo pol plače, ti voluharji ne bodo imeli zadosti.

'Benti, ampak če se mislimo (pardon: mislijo), da je konkurenčnost slovenskega gospodarstva res tako slaba samo zato, ker smo 2. januarja in 2. maja doma in bomo s tem rešili vse, ja, potem pa nam res ni rešitve.

Aja, sem pozabil, da so tukaj še previsoke plače! Najboljš, da se ukinejo še te. Potem smo pa zmagal... bomo poraziral Kitajce, da se bo kar kadilo - nam njihova konkurenčnost ne bo segala do gležnjev...bodo vsi selili svojo proizvodnjo v Slovenijo...madonca, nič več ne bo nezaposlenih, vsi bomo samo še delal...delal....delal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Sramota, kaj se gredo tile naši kvazi managerji in kvazi politiki....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če se vsi spomnite, vendar se je v ne tako davni preteklosti praznik, ki je "padel" na vikend, ki je itak frej, prenesel na naslednji delovni dan. Kar je prav. Saj je brez veze biti frej 2x na isti dan. Saj je vendar praznik.

Menim, da je seme dreka zasejal že tisti, ki je ukinil neposredne prenose. Pa smo spet pri teoriji kuhanja žabe.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj so že to prazniki, nedelje, vikendi....

p.s.: sem zaposlen v gospodarstvu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, in namesto, da bi se potrudili, da bi vsi imeli možnost kolikor toliko normalnih vikendov in praznikov, je treba še ostale v drek potisnit?

P.s. sem zaposlen v gospodarstvu ... v najbolj zjebanem delu

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj češ Kec, tipično slovensko cankarjevsko in hlapčevsko.

Boljših podložnikov si ni moč zamisliti. Še v peklu hudički s slovenci nimajo dela. Vsakega, ki čez rob kotla pogleda fovšljivci sami nazaj not potegnejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi mene lako ukine vse praznike - UŽIVAM sadove minulega dela ! ! :grupni:

mi se bomo pa odpovedal plačam, praznikom, dopustom samo da boste lahko uživali sadove minulega dela..mi tega ne bomo dočakali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi mene lako ukine vse praznike - UŽIVAM sadove minulega dela ! ! :grupni:

A to tisto, kjer si davke plačeval eni državi, sedaj pa koristiš usluge druge države, ker so slednje tu cenejše? Če bi že rad izigraval frajerja potem pojdi tja kjer si delal in tam plačuj zdravstvene račune in podobno navlako pa da vidimo kakšen maher si tam.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Državljanstvo bi moralo biti povezano s plačevanjem davkov. Kjer plačuješ davke, tam imaš državljanstvo in pravice. Pa ne leti to na bremzerja, saj ga sploh ne poznam, na splošno se mi zdi, da bi bilo tako prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Nedeljskem:

"Če bo šlo tako naprej, bomo imeli v Sloveniji samo še cerkvene praznike.

Nič čudnega, če pa imamo oblast, ob kateri se ljudstvo nenehno križa."

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi mene lako ukine vse praznike - UŽIVAM sadove minulega dela ! ! :grupni:

Zaradi mene pa lahko ukinejo penzije.

Popravljeno . Popravil vrho1679
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi mene pa lahko ukinejo penzije.

Ni slaba ideja, bi kar dobro rešilo finančne probleme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi mene pa lahko ukinejo penzije.

A penzioniste tud? Sam tko mal vprašam, preden grem sabljico brusit, da mularijo gobcasto ukinem.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A penzioniste tud? Sam tko mal vprašam, preden grem sabljico brusit, da mularijo gobcasto ukinem.

Ti bom z veseljem pomagal jezike rezat!!!!!......pa lobotomijo delat :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je pa kar grdo oz. precej neokusne so te izjave samozvanih carjev in legende. Pa kaj vi mislite, da ne boste nikoli penzionisti al kako, da take spravljate skupaj :angry: . A misliš, da ti ljudje niso plačevali prispevkov ZPIZ-u in še marsikaj drugega tudi, kot so razni samoprispevki s katerih se je potem zgradila marsikatera šola, vrtec, ...(v katere ste tudi vi hodili) :yes: , da ne govorim o raznih solidarnostnih dnevih... . Ti penzionisti so vendar ali še bodo vaši starši in stari starši, sorodstvo, znanci... . Dajte poskusite reči svojim babicam in dedkom, ki so pazili na vas in vas crkljali, vas zalagali z dobrotami in z denarjem še iz zibelke ven, no v končni fazi tudi zaslužni, da sploh teptate to zemljo, ja njim poglejte v oči in jim recite, da ste za to, da se jim ukine penzija.

Glede varčevanja tole, slab je ta načrt, ki naj bi z ukinitvijo 2 prostih dni ne vem kaj privarčeval, ko se dobro ve, kje bi se moralo kaj ukinit in zmanjšat. Če se že v vsem zgledujemo po drugih državah, ja dajmo se po njih zgledovat še v dela prostih dnevih, plačah, mogoče regresih, ..., in ne samo v omejevanju in zaračunavanju vsega kar je možno. Nazadnje nam bodo še sanje obdavčili. :)

Malo manj "čez trupla hodit" in čim manj uporabe "jaz, pa dolgo nič, pa spet jaz". ;)

Popravljeno . Popravil mojamiska
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!