Skoči na vsebino

Provokacija


Cegi

Priporočene objave

Kdo ma tuki prav? :devil:

''Motoristi so včasih res predrzni, sploh če se vrivajo med avtomobile. Običajno jim vozniki sicer malo pogledajo skozi prste, ne pa vedno. Mlademu dekletu za volanom fiata je na primer resno prekipelo.

Kakšna je bila predigra, sicer ni povsem znano, razvidno pa je, da je možakar z nogo po oslovsko ritnil njenega jeklenega konjička. Vse drugo, vključno s tem, kako besno je deklina speljala in nasadila svojega nasprotovalca, je že del zgodovine in stvar za varuhe reda in miru ter pravosodne organe.''

http://www.liveleak....=2fd_1332614766

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da ga ni Še bolj. Ne vem zakaj se je treba rinit med avte, če ni dovolj prostora. Naj se gre naprej, če je prostor, drugače ne bo pa nikomur krona z glave padla, če bo v vrsti počakal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ma tuki prav? :devil:

''Motoristi so včasih res predrzni, sploh če se vrivajo med avtomobile. Običajno jim vozniki sicer malo pogledajo skozi prste, ne pa vedno. Mlademu dekletu za volanom fiata je na primer resno prekipelo.

Kakšna je bila predigra, sicer ni povsem znano, razvidno pa je, da je možakar z nogo po oslovsko ritnil njenega jeklenega konjička. Vse drugo, vključno s tem, kako besno je deklina speljala in nasadila svojega nasprotovalca, je že del zgodovine in stvar za varuhe reda in miru ter pravosodne organe.''

http://www.liveleak....=2fd_1332614766

Baba misl, da lahko dela kar hoce, mislm da bo na koncu tip kriu, njo bodo pa bajkerji ze ustrezno osamaril, ko bo vsega konec.

Tip je dobro odreagiral, mislim da ce bi mene hotu na tak nacin povozit, ga za lase cez zaprto sipo vlecem ven, do zadnjega lasu.

Škoda, da ga ni Še bolj. Ne vem zakaj se je treba rinit med avte, če ni dovolj prostora. Naj se gre naprej, če je prostor, drugače ne bo pa nikomur krona z glave padla, če bo v vrsti počakal.

Mislim, da ni tako kratka zgodba, on je imel dosti placa za voznjo mimo nje, je bilo prej nekaj med njima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drug primer:

Pred semaforjem stojim četrti v vrsti.

Prvi telefonira pri rdeči luči.

Prižge se zelena. On ne spelje.

In še naprej telefonira......

Prvi za njim mu trobi.

On ga ignorira...... toliko časa, da se prižge rdeča.

In zopet troblja...!!

Tretjemu v vrsti prekipi.... Zleze iz avtomobila, oba vročekrvneža skozi odprto okno "blagosovi" z dobro odmerjenim direktom, sede v avto in odpelje...

...in zopet se prižge zelena! :O:hmm: :hmm:

Vzgojno! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, še tole. Moj primer;

Z motorjem se z vklopljenim levim smernikom postavim pred semaforjem (v vednost), da ne oviram ostalega prometa, za dobro polovico motocikla pred vozilo (kasneje sem pogruntal) objestnega mladiča.

Ko speljemo, je vročekrvnež v starem Nissanu tako potegnil, da mu nisem mogel pobegniti, ker nisem bil pripravljen na takšno reakcijo budale. Zaradi tega sem se še zašaltal... "Vlekla" sva, in sprednji del njegovega vozila je še kar naprej rinil vame in me izrival na sosednji pas, tako da (kakšnih 40-50m naprej) nisem mogel zaviti levo, kamor sem nameraval.

On je zavil levo, meni pa je zmanjkalo prostora! Poravnal sem.

Hotel sem obrniti in objestno barabo dohiteti, a sem po premisleku odnehal, ker bi bilo najino srečanje vse prej kot prijazno.

Nauk:

"Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo spravil na svoj nivo in premagal z izkušnjami" pravi ljudseki rek.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz posnetka ni razvidno,kaj sta imela že prej po cesti,a osebno mislim,da sta se zapela že pred tem,saj drugače motorist ne bi bil tako na koncu z živci(da se razumemo,nezagovarjam motoristove brce v avto) vseeno pa dopuščam,da je motorist idiot....

Sam sem pacifist,a močno dvomim,da bi lahko ostal v okvirih ljudskega bontona,če bi me ženska ali pa moški tako podrl......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz posnetka ni razvidno,kaj sta imela že prej po cesti,a osebno mislim,da sta se zapela že pred tem,saj drugače motorist ne bi bil tako na koncu z živci(da se razumemo,nezagovarjam motoristove brce v avto) vseeno pa dopuščam,da je motorist idiot....

Sam sem pacifist,a močno dvomim,da bi lahko ostal v okvirih ljudskega bontona,če bi me ženska ali pa moški tako podrl......

To itak ampak kaj pa če bi ti nekdo brcnil v avto, bi bil čisto miren?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baba misl, da lahko dela kar hoce, mislm da bo na koncu tip kriu, njo bodo pa bajkerji ze ustrezno osamaril, ko bo vsega konec.

Tip je dobro odreagiral, mislim da ce bi mene hotu na tak nacin povozit, ga za lase cez zaprto sipo vlecem ven, do zadnjega lasu.

Mislim, da ni tako kratka zgodba, on je imel dosti placa za voznjo mimo nje, je bilo prej nekaj med njima.

valda....... zensko bi za lase vlekel..... ves da te bi hitro kak tip pol prismodil da nebi vedel kje si :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi v tem primeru dvignil statistiko prometnih nesrec s smrtnim izidom. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To itak ampak kaj pa če bi ti nekdo brcnil v avto, bi bil čisto miren?

Ne boš vrjel ampak mislim ,da :closedeyes: Meni avto ne pomeni nič drugega kot prevozno sredstvo za razliko od motorja......težko bi bil miren če bi me kdo podrl na tak način zaradi motorja in ne mene :grim

Nasploh pa mislim,da pi meni ne pride do takega vrelišča,da bi mi kdo brcal v avto,saj sem na cesti strpen tudi do nestrpnih,ker sem profi voznik sem navajen že vsega idiotizma voznikov in sčasoma te to utrdi do te mere,da ne zgubljaš po nepotrebnem živcev in energije.....

Sem pa tudi take postave in videza,da ko stopim iz vozila proti avtu,da se pomenim o nastali situaciji.....se ponavadi zaklepajo v vozilo :fredy:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa tudi take postave in videza,da ko stopim iz vozila proti avtu,da se pomenim o nastali situaciji.....se ponavadi zaklepajo v vozilo :fredy:

..a sem lahka tvoj prrrjatu.... :D

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To itak ampak kaj pa če bi ti nekdo brcnil v avto, bi bil čisto miren?

Poglej kako je avto takoj na začetku postavljen, poševno proti sredinski črti, kolesa zavita v levo, se mi zdi, da mu je hotela zapreti pot, ko je hotel zapeljati mimo.

V takšnem primeru dvomim, da bi ostal miren.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..a sem lahka tvoj prrrjatu.... :D

;)

Lahko če mi opereš motor :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

norc glede na tvoj podpis, tud ti delaš na tem da boš vzbulaj strah??? ;)

Moj namen ni niti slučajno vzbujat strah,kot sem že povedal sem po naravi pacifist,zajebant.....ljudje pač imajo predsodke o pobritih,nabildanih in potetoviranih ljudeh......drugače sem pa kot mucek :lol: :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko če mi opereš motor :grim

..jebenti, še zdej mam skravžlane prste, ko sem glih svojga oprau...da bo lahka ju3 spet prašen...

...

..ja pa prid, no... do polnoči te čakam, pol grem pa spat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

norc glede na tvoj podpis, tud ti delaš na tem da boš vzbulaj strah??? ;)

..haha... ja... ampak, samo ko mi uspe zapeti kombinezon od jajc pa do popka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja... hja tole glede tega posnetka.... DEFINITIVNO sta imela nekaj v žlahti od prej, in to kar nekaj časa...če ne ne bi mogel snemalec "slučajno" točno tega posneti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juzla je fuknena. Potovčt hudiča babjiga!

In to res, brez običajne zajebancije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!