Skoči na vsebino

Yamaha aerox rossi 2005 problem z lučmi


aeroxon

Priporočene objave

Lep pozdrav.

Sem lastnik Yamaha aerox rossi 2005, imam problem z lučmi(sprednjimi). Luč sveti dovolj močno vendar ima narobni vpadni kot na cesto, npr če se vozim po cesti mi osvetli hrib ne ceste. Kar ovira vožnjo. Zanima me kako popraviti vpadni kot svetlobnih žarkov na cesto. Hvala za nasvete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel včasih Aerox-a. Koliko se spomnim je en vijak pod lučjo. Okrog njega je ena vzmet. Če ga vrtiš v eno stran gre snop gor, v drugo pa dol. Če to ne gre, pa vzemi prednjo plastiko z lučmi dol. To tudi ni nek jaki problem. Če je zadeva zlomljena/poškodovana pa ustrezno podloži z nečim plastičnim/kovinskim. Vse skupaj fiksiraj z izolirnim trakom.

Če si pravi "majster" pa narediš iz kovine kaki podstavek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si slučajno menjal žarnico in jo po pomoti narobe vstavil v ležišče? Tudi to bi znal biti problem napačno usmerjenega snopa svetlobe.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja tudi možnost da se je žarnica napihnila. Se mi je zgodilo na avtu pri poceni Spar žarnicah. Potem pa sveti snop kar nekam. Lahko še najprej žarnico zamenjaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!