Skoči na vsebino

Piknik v aprilu (7.8.9.)?


Priporočene objave

Ma na takle način se ne boste čisto nič zmenli. Če hočeš dobit folk na kup je edini način, da poveš točno datum in plac in pride kdor pride. Takšno prepucavanje pa kdaj bi pa a ne bi pa kam pa kako pa kdo ja pa kdo ne pa ali bi ali ne ne bo privedlo nikamor.

Kot bi "kekec the third" rekel:

... pridem ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja za plac? Hmmm.... lahko bi se dobili kje za Kolpo, npr. v Adlešičih, pa še prešotori se lahko, da le ne bo premrzlo, ker je še malo zgodaj za take prireditve. No sicer pa nas bo itak grela metliška črnina.... :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEHEHE ja sej vem da je bedno organizirat tako ki ne veš ne ki ne kdaj ne kako ne zakaj hahahaha

se bo jutri anja oglasla ... pa bo kaj povedala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Tici pobudnik,glavni je MAIDEN,sam jst sem odprla temo,ki nima časa.Dejte predloge,datume in ko pride maiden se z njim do konca.....

Popravljeno . Popravil anja37
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TICI!

Ti napiši:

Kje - kdaj in koliko denarja je potrebno imeti s seboj!?!

To je vsa umetnost - pa če si DolencGorencštajetcalipaPrimorc!!!

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ko pride maiden se z njim do konca.....

...sorri... ampak se raje s tabo 6x, kot da samo pomislim z njim ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bo zdj s piknikom????

Kolega je rekel, da ima njegov znanec proti Šentilju plac za piknik, gor je tud ena koča... Takoj da plac, samo zato k un mene pozna... :rolleyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predsednik Crknenih podgan ma plac za piknik ko bomba. Tam ku so mele Crknene podgane motozbor. Vedno je za dogovor. Sma se menla in je reku da bi se za par piru zmenl.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej kdo da datum in plac,pove kaj kako in damo keš in je....MAIDEN JE STISNU REP MED NOGE IN.... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi d bom u žireh pjan ta vikend...tko kt se tuki menmo,bo prej konc sveta kt pa piknik..pa so konc sveta že 5x prestavli :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No brez kompliciranja izberemo plac od U51 ali Matjazg.....zdej se pa samo še moremo prijavit,kolko nas gre in posledično bomo vedeli koliko pijače in hrenovk bomo rabli in koliko bomo za to potrebovali dinarčkov,ki se potem na prijavljene razdeli na enakovredne dele,

Za tistega ki bo dal pa plac in organiziral prevoz pijače in jedače je pa vse zastonj pa še pomagali mu bomo...a nee....

še kako vprašanje.......ne.....no potem se pa začnite prijavljat in vsak naj se dopiše na seznam,za začetek ga naredim jaz......

Kmet2

Anja37

Matjazg

Zivnorc

TICI

hp2

Moto rider

Gusar

Pajkica

Arriba

KeC

Dr_Jakob

GangY

PiKi17

Jozexj6

Alen1

evo to je to zdej pa akcija.....če bo vsak prislonil samo mal truda bo stekel.....tud če se noben več ne prijavi nas je dost za dober žur......seveda so pa prijave in pomoč pri organizaciji dobrodošle!!!!!

No Anja37 gremo v napad :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No brez kompliciranja izberemo plac od U51 ali Matjazg.....zdej se pa samo še moremo prijavit,kolko nas gre in posledično bomo vedeli koliko pijače in hrenovk bomo rabli in koliko bomo za to potrebovali dinarčkov,ki se potem na prijavljene razdeli na enakovredne dele,

Za tistega ki bo dal pa plac in organiziral prevoz pijače in jedače je pa vse zastonj pa še pomagali mu bomo...a nee....

še kako vprašanje.......ne.....no potem se pa začnite prijavljat in vsak naj se dopiše na seznam,za začetek ga naredim jaz......

evo to je to zdej pa akcija.....če bo vsak prislonil samo mal truda bo stekel.....tud če se noben več ne prijavi nas je dost za dober žur......seveda so pa prijave in pomoč pri organizaciji dobrodošle!!!!!

No Anja37 gremo v napad :grim

Kot sem rekel, iz te moke ne bo kruha, se zraven spravljate ko penzjonisti.

Pa mislim, da sem bil dovolj jasen, ko sem napisal:

... pridem ... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KeC malo potrpežljivosti.... iz te moke bodo francoske štručke.... :lol:

Zdj se še zbirajo predlogi. Mislim pa, da je Arriba tud nekaj omenil... Naj pa povem, da tam v šentilju ni treba plačat nič za plac.

Obstaja pa še varianta lovske koče v Kamniku... Tam pa lahko prespi do 30 ljudi al pa še več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anči a ti misliš piknik al zabavo dolgo v noč.... rabiš prenočišče tud al sam travnik...

hp2 bo tebi problem še en žur spravit v svoj natrpan urnik..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!