Skoči na vsebino

Piknik v aprilu (7.8.9.)?


Priporočene objave

...a to je pol kak organiziran prevoz z avtobusom do tja... al kuko...še nkol nisem bil na kaki žurki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajd ne zajebavejte,nej se en ponudi pa najde plac in prprav kr rabi,sej bomo pomagal in da vsak kolk rabi keša in je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajd ne zajebavejte,nej se en ponudi pa najde plac in prprav kr rabi,sej bomo pomagal in da vsak kolk rabi keša in je

Pa kaj ponavljaš za mano...... :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a to je pol kak organiziran prevoz z avtobusom do tja... al kuko...še nkol nisem bil na kaki žurki...

Ne,ne tako pomembnega gosta,kot si ti bomo prišli iskat z zrakomlatom od slovenske vojske.... :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajd ne zajebavejte,nej se en ponudi pa najde plac in prprav kr rabi,sej bomo pomagal in da vsak kolk rabi keša in je

Ma ne rabmo nobenga keša,vse častim jaz......plača pa Zivnorc..... :kva2:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

mogoče tole?? ;)

sam je čist preveč blizu mene, se mi ne bo splačalo prit z motorjem :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne rabmo nobenga keša,vse častim jaz......plača pa Zivnorc..... :kva2:

:lol: :beer2: :beer2: :beer2:

:lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

mogoče tole?? ;)

sam je čist preveč blizu mene, se mi ne bo splačalo prit z motorjem :P

To tudi super...Pole??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej ko se bomo zmenli za plac in datum je že tričetrt rešenega.......ti Anja pa kot pobudnica zdaj izberi med ponujenimi placi in določi datum,komu ne paše,pač ne bo pršu.......za začetek bo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej ko se bomo zmenli za plac in datum je že tričetrt rešenega.......ti Anja pa kot pobudnica zdaj izberi med ponujenimi placi in določi datum,komu ne paše,pač ne bo pršu.......za začetek bo!!!

Ne glejte vi na mene kje pa kdaj bo....Kr rečete tam bo,če mi bo pasal pridem,čene pa nič....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne glejte vi na mene kje pa kdaj bo....Kr rečete tam bo,če mi bo pasal pridem,čene pa nič....

A da ni to zdaj ena rjava črta na gatah....... :whistle:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če spacate skp ta žur,bom jst prnesu en plato pira z evrospina( gorenc pč :P ) džabe...ma kt vidm ga bm sam spiu čez vikend :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi naše anči.... Ki si zasluži, da ji pomagamo speljat piknik do konca, se mal zresnimo in naj piknik res pade čimprej....

Obstaja tudi varianta Lovske koče v Palovčah nad Kamnikom...najem res izredno lepega prostora je okrog 120 eur... Tam se lahko pečejo klobase, čevapčiče, se kupi zraven vsa pijača....Pa muska se da vrteti, lahko se prespi...

Druga varianta brez plačila...pa je Sladki vrh, blizu Mure...Tam je mivka,pa ena koča...

Tretjo varianto pa je sama ponudila šefica Moto parka v Mariboru... Tudi tam je možnost peke klobas.... Le pijača se tam kupi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kraj in datum nikoli končana zgodba, če ne bo en določu, se bo do nezavesti razpravljalo.

Pridem, ko bo določeno,

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZADNJO BESEDO IMA ANČI.......

...alora... anja37 izberi najboljšo varianto.... sj vem težko je... piknik ni moški.... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo Anči.....zbuuudi seee :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo grem hiter zbudit, hahaha.

Le kam se je skrila? Kmet ti mi tut mal bolj resno deluješ, bi lahko ti določu. :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.pikniki.si/Piknik+lokacije/93/Okrep%C4%8Devalnica+Labrca+%28%C5%A0RC+Maya%29

Evo Miliy.....to je to.....jaz sem določil lokacijo,ti daj pa datum......ko ti,tud men tako resno deluješ :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2 in Miliy anči vaju bo kušnla na rit :004

.... ko se priklop anči tuki gor... mora bit vse DOGOVORJENO!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!