Skoči na vsebino

Piknik v aprilu (7.8.9.)?


Priporočene objave

http://www.pikniki.s...C5%A0RC+Maya%29

Evo Miliy.....to je to.....jaz sem določil lokacijo,ti daj pa datum......ko ti,tud men tako resno deluješ :D

Tole mi je pa poznano tu sem služu JNA je po res lep ambient super za piknik.Če boste organiziral pridem.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2 in Miliy anči vaju bo kušnla na rit :004

.... ko se priklop anči tuki gor... mora bit vse DOGOVORJENO!!!!!

Ti bi naju tut lahko, se ne bova prehudo branla, a ne kmet2 :grim

Kaj pa mislite o 14. aprilu?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi naše anči.... Ki si zasluži, da ji pomagamo speljat piknik do konca, se mal zresnimo in naj piknik res pade čimprej....

Obstaja tudi varianta Lovske koče v Palovčah nad Kamnikom...najem res izredno lepega prostora je okrog 120 eur... Tam se lahko pečejo klobase, čevapčiče, se kupi zraven vsa pijača....Pa muska se da vrteti, lahko se prespi...

Druga varianta brez plačila...pa je Sladki vrh, blizu Mure...Tam je mivka,pa ena koča...

Tretjo varianto pa je sama ponudila šefica Moto parka v Mariboru... Tudi tam je možnost peke klobas.... Le pijača se tam kupi

umetnca ni to zarad mene,a nerazumeš da smo s ez maidnom menil in on reku naredimo in je....sam on sedaj se potuhnu in kaj nej jst-SE NE SEKIRAM,če rata tolk bolš-SUPER SEM VESELA,če ne pa nič!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek bi si mislil, da se bom po vseh teh letih že navadil tega, da imam skoraj vedno prav in se nad tem ne naslajam preveč. :blush:

Ma neeee ... še vedno zelo paše izustit: I told you so! :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek bi si mislil, da se bom po vseh teh letih že navadil tega, da imam skoraj vedno prav in se nad tem ne naslajam preveč. :blush:

Ma neeee ... še vedno zelo paše izustit: I told you so! :smoke:

sj sm jst tud vedu,da nau nč...zato sm pa oblubu plato pira....hahahahaha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam v Aprilu bo mokro vreme, poglejte vremensko napoved, samo toliko v vednost!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam v Aprilu bo mokro vreme, poglejte vremensko napoved, samo toliko v vednost!

Ne glej na vreme,eni tu pravjo da bo vseen mokro,tud če ni džja-ZAKAJ PA NE VEM :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O vremenu samo informativno, mokro bo pa itak, ampak lokacija je pa res lepa, kolikor se spomnim, ker je že dolgo tega, ko sem tam bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

mogoče tole?? ;)

sam je čist preveč blizu mene, se mi ne bo splačalo prit z motorjem :P

Tudi to lepa lokacija, pa še bolj na sredini SLO, bi verjetno vsem ugajala. Ti, k si pa tako blizu, bi pa lahko vse zorganiziru! :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno trdim, da iz te moke nau kruha.

BO IN TO BELI KRUH :smoke: Sej se bojo naši fantje potrudil,VEM DA SE BOJO :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BO IN TO BELI KRUH :smoke: Sej se bojo naši fantje potrudil,VEM DA SE BOJO :grim

optimistka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi to lepa lokacija, pa še bolj na sredini SLO, bi verjetno vsem ugajala. Ti, k si pa tako blizu, bi pa lahko vse zorganiziru! :OK:

Madona, tu je še vse sneženo, Snežni grič, Snežni dol... :eek: a smo se za piknik pogovarjal al za smučarijo, sem kaj zamudu...???

Sj ne hecam se, videt je dobra lokacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi to lepa lokacija, pa še bolj na sredini SLO, bi verjetno vsem ugajala. Ti, k si pa tako blizu, bi pa lahko vse zorganiziru! :OK:

Madona, tu je še vse sneženo, Snežni grič, Snežni dol... :eek: a smo se za piknik pogovarjal al za smučarijo, sem kaj zamudu...???

Sj ne hecam se, videt je dobra lokacija.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek bi si mislil, da se bom po vseh teh letih že navadil tega, da imam skoraj vedno prav in se nad tem ne naslajam preveč. :blush:

Ma neeee ... še vedno zelo paše izustit: I told you so! :smoke:

Ti si pa skor moj sosed, bi lahk tut zraven šel ne pa da nam voljo zbijaš :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K tole prebiram se mi zdi ,da ma Dr Jakob prov ko prav,da iz te moke ne bo kruha.Imam občutek,da bi bil ta piknik za določen krog,če je tako se ne dogovarjajte na forumu ampk privat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da ne bom obsojen negativizma (čeprav še vedno ne verjamem, da bo ta piknik kadarkoli v kratkem uresničen), vam iz dolgoletnih izkušenj iz organizacije prireditev podajam par predlogov kako se uspešno lotit organizacije take velike žurke kot je moto piknik za 3 osebe:

1. ORGANIZATOR (namenoma sem uporabil EDNINO) določi:

- KRAJ

- DATUM

- GOSTE

- TIP

dogodka. Nato ORGANIZATOR (spet EDNINA) določi pomočnike in jim jasno in brez dvoma razdeli zadolžitve. Oseba x poskrbi za meso, oseba y poskrbi za pijačo, oseba z poskrbi za promocijo, oseba w poskrbi za finančno plat (verjetno vse skup ne bo šlo iz enega žepa).

šELE nato se vse skupaj objavi na vidnih mestih, torej MS forum IN se naredi FB event.

To zgleda nekako takole:

Pozdravljeni motoristi, ki spadate v naš krog (nekako je treba omejit povabljene, drugače se zna zgodit nepričakovano velika udeležba in totalni kaos)

TEGA in TEGA dneva se dobimo TAM pa TAM ob TEJ pa TEJ uri, kjer bomo imeli PIKNIK (orgijo, pijanko, rock koncert, pač karkoli že bomo imeli)

Pot do tja zgleda nekako takole: (objaviš web stran lokacije, google maps navodilo, ali pač kakorkoli že)

Dobrodošli vsi, ki imate XXX€ in preveč časa...

Rabili boste pa (TUKAJ OPIšEš OBVEZNO OPREMO, npr: spalno vrečo, kondome, kitare, frizbije.. )

Lep pozdrav : ORGANIZATOR. (na tem mestu objaviš še svojo telefonsko, e-mail, poštni naslov in številko modrca.. )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. Fajn je, če se lokacija izbere po ključu dostopnosti in namembnosti. Kaj to pomeni? Da je v splošnem vredu, da 1. če se zmenimo, da se bomo kopali, zadeve ne postavimo na vrh kake gore in 2. da do tam lahko najdemo tudi sredi noči in da lahko ljudje tja pridejo po možnosti tudi z motorji.

p.p.s. Datum se usklajuje naknadno, je pa fino PREJ preverit, kako je z rezervacijo prostora, možnimi družinskimi prazniki ali pa celo letnimi časi (kopanje sredi zime je fino le za določene norčke.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!