Skoči na vsebino

Piknik v aprilu (7.8.9.)?


Priporočene objave

Aero: Kdo bi vedel, mogoče jim pa manjka samo načrt dela. Sto ljudi sto čudi, sto žena dvjesto sisa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TEGA in TEGA dneva se dobimo TAM pa TAM ob TEJ pa TEJ uri, kjer bomo imeli PIKNIK (orgijo, pijanko, rock koncert, pač karkoli že bomo imeli)

Lep pozdrav : ORGANIZATOR. (na tem mestu objaviš še svojo telefonsko, e-mail, poštni naslov in številko modrca.. )

Jaz bi bol bil za pijanko pol pa še orgijo.... številko modrca pa obvezno!!!!!! :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pustimo stat ker je boljše .... naj ima nekdo piknik pa povabi une ki če ... to se strinjam ...

drugače itak da pir ... sam ga lahko šele zdej :( sem komi domov prišla grrrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KDO JE OBLJUBU PIR HAHAHAHAHAH :P

Ti imej JAJCA,men pa SALAMIN :kva1:

Popravljeno . Popravil anja37
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da ste datum falil, k je že mau mim.... bo treba novga se spomnt :D al pa organizatorja zamenat ..... :kva1::P

Jaz sem za ....... :yes: glasujem,da je novi organizator pajkica..... :OK:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za ....... :yes: glasujem,da je novi organizator pajkica..... :OK:

sanja svija kukuruz :lol1:

sej bo anja ..... :D enkrat u tem stoletju...... no če bomo še živi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da ste datum falil, k je že mau mim.... bo treba novga se spomnt :D al pa organizatorja zamenat ..... :kva1::P

Organizator je reku da še to leto bo naredu piknik :grim MAIDEN :kva1: kje so klobasice,paprike,malancani..... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa resno,ajd za plac povejte kje bi nrdili in kolk vas bi pršlo za sigurno!!! Maiden reku da ni panike,da on za vse poskrbi,sam plac pa datum!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa resno,ajd za plac povejte kje bi nrdili in kolk vas bi pršlo za sigurno!!! Maiden reku da ni panike,da on za vse poskrbi,sam plac pa datum!!!!!

A zdej pa vse še enkrat na novo :surrender: Ti pa Maiden sta zakurla...se pravi Maiden je prevzel organizacijo,vsaka čast :OK: :OK: :OK: ti pa določ datum in plac!!!

V temi ki si jo odprla smo ti podali predloge.. :closedeyes: ....zdej pa nehej mešat meglo in določ datum in plac,drgač bom ke u Kozino prletu........pole pa več ne odgovarjam :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde ne me jebat zdej še ti,me dost že maiden.....Sam treba nekje na sredini da mamo kolk tolk vsi blizu kmet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde ne me jebat zdej še ti,me dost že maiden.....Sam treba nekje na sredini da mamo kolk tolk vsi blizu kmet

potem pa predlagam, na nardite čist u sred.... česa že? :lol: aja, menda so Vače čist na sred :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej pa vse še enkrat na novo :surrender: Ti pa Maiden sta zakurla...se pravi Maiden je prevzel organizacijo,vsaka čast :OK: :OK: :OK: ti pa določ datum in plac!!!

V temi ki si jo odprla smo ti podali predloge.. :closedeyes: ....zdej pa nehej mešat meglo in določ datum in plac,drgač bom ke u Kozino prletu........pole pa več ne odgovarjam :lol:

Prjatu,bravo...kla ti dam pa čist prou..per+porcijo čevapou maš zastojn :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem pa predlagam, na nardite čist u sred.... česa že? :lol: aja, menda so Vače čist na sred :xx:

A v sredin bi ti rada....... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anči počakaj na maj.... maja se dogaja, maja zihr uspe.... :yea1::004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dogaja se tut junija pa avgusta, pa septembra.... res, skoz se kej dogaja :P

anja, ne me tlačt nekam...jaz sam čaaaakam.... če dočakam ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej, jest se ze od velke noci postim pa cakam na tale piknik :)... Maiden... zar nogo na moj moped, sem probu :( !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla jest 10000% vedno verjamem v nemogoče... Malo bo treba počakati, da bo lepše vreme...

In anči takrat pa gasa... naj uspe.... 1. ANČKIN PIKNIK TAKO KOT JE TREBA :notworthy:

Da se pije :beer2: ... in se cvre... vse od klobase naprej .... :004:yea1:

Anči a ti zrihtamo še musko....pa uno pesmico Povaljal sem planinko.... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!