Skoči na vsebino

Piknik v aprilu (7.8.9.)?


Priporočene objave

Tud jaz ne vem nič o nobenem pikniku.......da je bil,da bo......skregan z tabo Anja :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma z vami se neki menit,kot marsikdo tu že napisau,bo prej mimo leto,hahhahahahahahaha

Kmet nč bit skregan,sem kmalu ponovimo,pa se vidmo-VERJEMI...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma z vami se neki menit,kot marsikdo tu že napisau,bo prej mimo leto,hahhahahahahahaha

Kmet nč bit skregan,sem kmalu ponovimo,pa se vidmo-VERJEMI...

No zdej sem mal manj skregan........ampak še vedno :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet ne me kr neki v 3 dni jebat no....ker ne pozabim tko hitro in tudi znam vrnit!!!! :grim :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet ne me kr neki v 3 dni jebat no....ker ne pozabim tko hitro in tudi znam vrnit!!!! :grim :smoke:

Prvo me morš ujet,da mi lahk kej vrneš :kva2: lahko me pa drugič povabiš zraven,pa me ne boš rabla lovit,pa ti bom jez kej vrnu....... :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, fak, še eno hudo jebačino sem zamudu ...

You and me both, buddy...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, fak, še eno hudo jebačino sem zamudu ...

Mamo JEŽA ne se bat,pa ga boš lahko......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz ne vem nič o nobenem pikniku.......da je bil,da bo......skregan z tabo Anja :sleep2:

Sva že dva :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: maiden je ta ki si ne upa :hmm::beer2: mi smo ga mel,tko da ... :xx:

Kdo je že odprl temo pa neki začel kurt :? pole pa tema :angry: pol se greste pa še hvalt,da ste ga mel :slap: pa jaz ga mam na ta način lohk vsak dan :evilgrin:

Tko da..... :xx: :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je že odprl temo pa neki začel kurt :? pole pa tema :angry: pol se greste pa še hvalt,da ste ga mel :slap: pa jaz ga mam na ta način lohk vsak dan :evilgrin:

Tko da..... :xx: :xx: :xx:

Kmet :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vedu, da se reče vožnji od gostilne do gostilne v skupini parih motoristov PIKNIK :evilgrin:. Pri nas, ko rečemo piknik se dobimo okoli poldneva, vržemo kaj na žar, tistemu ki paše, pije alkoholične napitke :beer2: , tiste ki alkohol ne zanima preveč raje :pos:. Ne vem, če je tisto vaše srečanje glih izgovor, da vam je ratalo organizirat piknik. Jst bi se bolj držal nasveta DrJ kako zgleda organizacija piknika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ko si ti Sego,da nas boš še na suho......poleg DR.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr neki ..... mi smo tut mel piknik, sam nas je blo mal več k 7... a to tut šteje? pa pelal smo se tut :kva2: :closedeyes: .....

Pajki super,a ni bolš piknik v ožjem krogu :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej nismo bli u krogu :kva1: kak piknik je pa to?

Verski,kultski....kaj ne veš....Anja pa bog plodnosti pa take pa to...... :lol1: :lol1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, jaz sem zmer izven kroga :P pa ne vem

pa sej jez tud......ma najbuljš,da se midva zmenva pa nardiva piknik......midva,pa še kakšen...pole se pa hvalmo kak je blo super :lol: pa prid u petkah iz avatarja :P Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej jez tud......ma najbuljš,da se midva zmenva pa nardiva piknik......midva,pa še kakšen...pole se pa hvalmo kak je blo super :lol: pa prid u petkah iz avatarja :P

:OK: ma petke so fajn za odganjat nepovabljene :P dober zaboli....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: ma petke so fajn za odganjat nepovabljene :P dober zaboli....

Pajki ma jaz sem navihan ko en mali kuža,vrjem,da me ne bi..... :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verski,kultski....kaj ne veš....Anja pa bog plodnosti pa take pa to...... :lol1: :lol1:

Vsaj en ki neki ve,kako to poteka... :beer2: pajki tebe bomo pa še naučil :lol1: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!