Skoči na vsebino

Rekreativna vožnja in 1.dirka za štajersko-primorski pokal-Grobnik 24.


ssmiran

Priporočene objave

Bi reko, da so mogli bit vsi sodelujoči junaki, da so sploh peljali... verjetno težavno vreme ?

...če primerjam s časi iz 2006 (moker slovenski dan), zgleda hudo, z 1.59.xx sem vozil krompir 1 krog zadaj...nekateri pa so v nalivu leteli med 1.44 - 1.47.

Bojo kmalu poročali iz 1.roke.

Bajsi nisi bil doli, da bi kaj več navrgel?

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi reko, da so mogli bit vsi sodelujoči junaki, da so sploh peljali... verjetno težavno vreme ?

Bojo kmalu poročali iz 1.roke.

Evo me, been there, done that :OK:

Kaj smo bli, junaki ali bedaki, najbolš se bo vsak sodelujoči sam odločil :yes:

Uglavnem, niti metra nisem prevozil po suhem, najprej je pršelo in konstantno vlažilo, med "pleskavica pavzo" pa je nalivanje (kombinirano z vetrom v sunkih, mi/nam je uničil arafate) postalo resno; luže so se pridno polnile, organizator pa se je glede na jačanje vlažnosti odločil, da čimprej izpelje le 2 dirki, zato smo 600tice štartali ob 14h, takoj za nami pa litri. Krog za ogrevanje je bil nepotreben in izpuščen iz več razlogov (1.mudi se, ker vedno bolj resno ščije 2.gume se bodo shladile, ne ogrele 3.tudi organizatorji so zmočljivi in prezebli ;) 4. ....)

Štart (slab) in gremo iskat drseče meje ter po možnosti pridobivat: iz kroga v krog slabša vidljivost, vedno večji potočki in jezerca na progi, nagibanje in zaviranje zmanjšano na minimum, vsako resnejše odpiranje gasa nagrajeno s slajdanjem/driftanjem, ja, tudi na ravninah :mellow: padec bil le eden, in še ta ne vem kako je uspel pristat na notranji-levi obali reškega ovinka. Da skrajšam, svojevrstni užitki so bili nonstop zagotovljeni, govorim seveda zase na ta znucanih gpjkah. Po meni neznanem ključu sem se po odrešilnem karu znašel na listi "6 Dirka 600 MCM Maribor" na tretjem mestu od štirih uvrščenih; zmagovalna Manca je imela zimske gume, ostali trije pa ...... :blush: Temu ustrezni so bili naši panonsko-začetniški cajti.

Pokala za 3. pa nisem prejel, ga je naslednji za mano. Zakaj? Pojasnjeno mi je bilo nevednežu, da pač nisem član MCM; torej, šlo je za zaprto listo :grrr Jebi ga, stroka in politika nista še nikol bla identična pojma :smoke:

Pa nič ne de, dobil sem tolažilno kosilo, predvsem pa neverjetno adrenalinsko dozo in spoznanje: zmorem, nič ni nemogočega; tud z vodo prepojen kombinezon, rokavice in plavajoči škornji postanejo popolnoma nemoteči. Pa mislim, da so podobne emocije prevzemale vse namočence :kva2:

Vremenska ironija: ob ca štirih popoldne je dež odrezal, ob petih pa bi steza znala bit suha, a nas v oštarijah sedečih to ni več ganilo :beer2: Kot si rekel, Red: vsak vozeči ter seveda tudi organizatorji, je bil :hooray:

Popravljeno . Popravil Gamma
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo me, been there, done that :OK:

Kaj smo bli, junaki ali bedaki, najbolš se bo vsak sodelujoči sam odločil :yes:

Uglavnem, niti metra nisem prevozil po suhem, najprej je pršelo in konstantno vlažilo, med "pleskavica pavzo" pa je nalivanje (kombinirano z vetrom v sunkih, mi/nam je uničil arafate) postalo resno; luže so se pridno polnile, organizator pa se je glede na jačanje vlažnosti odločil, da čimprej izpelje le 2 dirki, zato smo 600tice štartali ob 14h, takoj za nami pa litri. Krog za ogrevanje je bil nepotreben in izpuščen iz več razlogov (1.mudi se, ker vedno bolj resno ščije 2.gume se bodo shladile, ne ogrele 3.tudi organizatorji so zmočljivi in prezebli ;) 4. ... .)

Štart (slab) in gremo iskat drseče meje ter po možnosti pridobivat: iz kroga v krog slabša vidljivost, vedno večji potočki in jezerca na progi, nagibanje in zaviranje zmanjšano na minimum, vsako resnejše odpiranje gasa nagrajeno s slajdanjem/driftanjem, ja, tudi na ravninah :mellow: padec bil le eden, in še ta ne vem kako je uspel pristat na notranji-levi obali reškega ovinka. Da skrajšam, svojevrstni užitki so bili nonstop zagotovljeni, govorim seveda zase na ta znucanih gpjkah. Po meni neznanem ključu sem se po odrešilnem karu znašel na listi "6 Dirka 600 MCM Maribor" na tretjem mestu od štirih uvrščenih; zmagovalna Manca je imela zimske gume, ostali trije pa ...... :blush: Temu ustrezni so bili naši panonsko-začetniški cajti.

Pokala za 3. pa nisem prejel, ga je naslednji za mano. Zakaj? Pojasnjeno mi je bilo nevednežu, da pač nisem član MCM; torej, šlo je za zaprto listo :grrr Jebi ga, stroka in politika nista še nikol bla identična pojma :smoke:

Pa nič ne de, dobil sem tolažilno kosilo, predvsem pa neverjetno adrenalinsko dozo in spoznanje: zmorem, nič ni nemogočega; tud z vodo prepojen kombinezon, rokavice in plavajoči škornji postanejo popolnoma nemoteči. Pa mislim, da so podobne emocije prevzemale vse namočence :kva2:

Vremenska ironija: ob ca štirih popoldne je dež odrezal, ob petih pa bi steza znala bit suha, a nas v oštarijah sedečih to ni več ganilo :beer2: Kot si rekel, Red: vsak vozeči ter seveda tudi organizatorji, je bil :hooray:

Svaka čast!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni gušt zmagat pred praznimi tribunami...... :kva2: :kva2: :kva2:

Čestitam!

Se je splačalo met dežne gume ali ste z GP-jkami leteli po dežu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam!

Se je splačalo met dežne gume ali ste z GP-jkami leteli po dežu?

Dežne :OK: !

Leteli???? :kva2: :kva2: :kva2: bol smo pluli :eek: :eek: !!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!