Skoči na vsebino

Slovenski avto show, Kranjska gora 2003


Ervina

Priporočene objave

Danes so treningi odpadli, pravtako spremljevalne dejavnosti ( vožnja s terenci, gokart, ... ) zaradi nepripravljene proge.

Do jutra bo verjetno že zmrznilo. Ali pa tudi ne.

LP,

Klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo kdo gor v soboto?

Tadej

Mogoce pridem jst :P

Kolk sm vam jst fous... :roll: Mogoce mi jutri znese :D 8) :wink:

Jaz grem gor v nedeljo.

Kdaj :?: in od kje :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem se vrnil iz Avto showa. Obcutki so bad. Kaksna bedna organizacija!

Ob 10:25 sem bil pred Porentovim domom in ker ni bilo nobenega od Motosvetovcev sem jo mahnil naprej proti Podkorenu. Prva svar zelo pozitivna: veliko parkirisce, kjer je parkiranje brezplacno. Torej parkiram in se odpravim na kraj dogajanja.

Na vhou dve punci pobirata denar za karte. Nikjer ne pise kje je blagajna, ni napisne cene. Ljudje se brez reda prerivajo okoli punc in kupujejo karte. Po 10 minutah cakanja le kupim karto (1.000 SIT) in se opravim notri. Trening hill climbinga sem ravno zamudil. Nikjer na sporedu ni pisalo, da bo tudi trening. Ce bi, bi prisel prej! Nato so sledile kvalifikacijske voznje skupine 7 (avtomobili za avtokros). Proga kratka, z enim mostom. Toda na klancini za na most je bila taka grbina, da so avtomobili pribijala ob tla. Med kvalifikacijami je potekal program voznje s terenci oz. z vozili 4x4 (2 Audija Qattro in Subaru Forester). Vozniki so obikovalce peljali en krog po strminah smucisca. Vse lepo in prav, samo kaj, ko spet ni bilo nic organizirano. Nobene vrste. Vozil se je lahko tisti, ki se je najbolje zagrebel. Nekateri dvakrat, trikrat, eni pa nikoli. Najbolje pa so se grebli tisti, ki so popili ze veliko borvnick.

S pol urno zamudo se je pricel tezko pricakovani hill climbing. Na spredu je sicer pisalo, da bo trajal dve uri, ampak se je vse skupaj koncalo v manj kot pol ure.

Sledil je Audi Quatro izziv. Po tekmovalni progi so lahko obikovalci vozili dva Audija. Morali so odpeljati cas, ki si ga je izmislil organizator in ne najhitrejsega. Kmalu sta Audija zacela nasedati na grbino, zato so morali spremeniti progo. Po eni uri je vse skupaj postalo zelo dolgocasno. Sivolasi gospodje oz. dedki, ki so se prijavili niso pokazali nic atraktivnega Zato smo se odpravili se malo naokrog, kjer smo naleteli na neprijeten prizor. Redar na »kapiji« je na vse grlo nazjal triclansko familijo. Gospod je nekaj umirjeno ugovarjal, redar je pa zijal in zijal, da smo vsi sam gledali. Drugic naj organizator postavi kaksne bolj umirjene redarje, ne pa take zakompleksane kmecke orjake s koncanimi stirimi razredi osnovne sole!

Zatem so se zacele naslednje kvalifikacije, ki pa so jih po nekaj krogih prekinili, ker so cisto vsi tekmovalci (tudi Lucija Zivec) na grbini odlomili spojlerje, nekdo pa je razbil tudi hladilnik. Najbolj glupo pa je bilo to, da so redarji ob progi pred grbino tekmovalcem kazali naj zmanjsajo hitrost. Hallo! To so kvalifikacije, kdo bo zmanjseval hitrost???? Kvalifikacije so bile prekinjene in spet se je zacel dolgocasni Audi izziv. Ko je bila zamuda s programom ze vec kot dve uri so obiskovalci zaceli glasno zvizgati in protestirati.

A smo prisli gledat dirke al zmrzovat??

Nato je organizator spustil na progo (to sploh ni bilo po programu) dva avto kros avtomobila oz. biggya. Italijan z buggyem, ki premore vec kot 500 KM je navdusil obcinstvo. Odpeljal je deset krogov potem pa spet dolgcajt. Nato so si organizatorji odsli pogledat znamenito grbino, jo gledali in gledali, zraven kadili kot turki, jo spet gledali, mi pa smo zmrzovali. Nato je padla odlocitev, da se proga spremeni in da bo na progi namesto dveh avtomobilov na izpadanje dirkal le en avto na cas! Bedno! Organizator je v svojem programu obljubil dirke na izpadanje. No pol smo pa odsli.

Preizkusiti smo hoteli se gokarde na ledu. Redarji so nam rekli, da vstopnica za Avto show velja tudi za voznjo z gokardom, placati bo porebno le porabljeno gorivo. Ko prispemo na gokarde v Kranjsko Goro pa nov sok. Za 10 minutno voznjo je potebno placati 2.000 SIT. Pri gokardih niso nic vedeli o veljavnosti karte Avto showa!

V prihodnje zaradi take nesposobne organizacije na take prereditve ne bodo hodili ne obiskovalci ne tekmovalci.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ko sem se odtalil pa se moje :)

Organizacija jim je res malo tuja ampak je pa to zagotovo dogodek vreden ogleda.

Zaradi nepopolnih kvalifikacij bo karta od danes veljala tudi jutri tako da še ni vse zamujeno.

Vožnja z gokardi ( z žeblji v gumah ) po ledu je pa super. Jaz bi se še kar nekajkrat peljal ( vozil cca 15 minut, najprej 10minut ogrevanja s skupino cca 8 gokardov, potem na čas v skupini s tremi ) samo bi verjetno primrznil na sedež.

@tadej : Za vožnjo z gokardom si rabil tudi karto za autoshow, drugače bi jo moral tam kupit, je bilo pa seveda plačati za "bencin" ( primerna cena glede na cene drugod za vožnjo s počasnimi gokardi ).

Za AUDI QUATTRO CHALLENGE ( vožnja z A6-kami quattro po progi ) sem bil danes prepozen, tako da če se hočete prjaviti bo potrebno priti zgodaj ( danes zmanjkalo prostora ob 11.00 ).

Pri hill climbingu je samo en prilezel do vrha pa še ta je hotel iti kar naprej skozi zaščitno ograjo do vrha in mu niso priznali rezultata ker se je dotaknil zaščitne ograje :)

Skratka zanimivo, mogoče grem tudi jutri.

LP,

Klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri (v nedeljo) pridem tud jest gor, klicu sem vezo, ki je gor ze od petka in pravi da se splaca it pogledat (ne me zadavt ce ne ;)) Ce bo kdo vidu kak rdec Fiat Uno Turbo z gorisko registracijo naj le potrka, da gremo neki spit :) Se vidimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bol mal za vidt pa velik maraza tako bi loh opisl današnjo javljanje iz moto-showa!Moto je bil showa pa bol mal!! :D :twisted:

Pa vseeno pohvala organizatorju da se edini v Slo spravjo prirejat tako obsežno tekmo!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bol mal za vidt pa velik maraza tako bi loh opisl današnjo javljanje iz moto-showa!Moto je bil showa pa bol mal!! :D :twisted:

Pa vseeno pohvala organizatorju da se edini v Slo spravjo prirejat tako obsežno tekmo!!

Ciao,by Pero

No saj nisi edini ki to pravi, grem pa gor ze zaradi malo zabave pa se nekaj ljudi je gor ki jih poznam pa da se kaj pomenimo ;) Zame vseeno boljse kot na pusto nedeljo doma ostat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bil najboljši (neuradni) hillclimbing na stari FIS progi (pri bencinski črpalki), samo kaj, ko so še pred finalom prišli pandurji, drugače pa razvlečeno v nezkončnost in "mrz ko ps", kar je bilo še toliko neprijetneje, če si imel s seboj otroke (žejen, lačen, zebe, brezveze...) - še dobro, da je ostal od smučarske tekme še ogrevan šotor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil tam, pa lahko rečem samo to da sem jurja v smeti vrgu :evil:

Sej ne da bi dlakocepil, ampak po moje je slo se kej vec kot pa jurja po gobe :wink:

Se dobr da sm si premislu :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri (v nedeljo) pridem tud jest gor, klicu sem vezo, ki je gor ze od petka in pravi da se splaca it pogledat (ne me zadavt ce ne ;)) Ce bo kdo vidu kak rdec Fiat Uno Turbo z gorisko registracijo naj le potrka, da gremo neki spit :) Se vidimo

mislm, da sm te vidu k si sel domov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo me, prisli domov celi in zdravi in kar se mene tice je bilo prov fajn! Malo zura, malo showa, nekaj lepih potez itd. Niti malo mi ni zal da sem si sel ogledat prireditev! Bilo pa je mraaaaaaaz, to pa ja :) Skoda ker nisem mogu it poskusit kartinga ker z eno roko pac ne gre ampak sem se tolazil s tem da je premraz! LP Simon

smesko: ja ce je manjkalo pol sprednjega spojlerja...smo ga odtrupili na poti ;););)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da bo mraz, smo vedl že prej :? , pa smo se zato tolk bolj toplo oblekl :!: Kako v taki opremi lulat it, pustmo pr strani :twisted: ! Moj otrok je zelo užival in nič mu ni škodovalo, da zdej ve kako zna bit pri pingvinih mraz(-19 stopinj; tud mama do zdej ni vedla kako to čutiš :idea: ) :!:

Jurja za vstopnino: jest tega ne grem organizirat pr prijaznih plus 21, če nimam vsaj stroškov na nulo pokritih :? :!:

Gokarti po snegu & ledu! Yeeeeees! Party tiiiiiiime! Samo opozorilo: ko se usedeš na ice-gokart, pa ti po parih ovinkih nasmeh pa sploh ves obraz zamrzne, nč probat govort, nobenih vzklikov navdušenja, ker pol zobje preč padajo pa Majkla Đeksna začneš čist z drugim nosom gledat :twisted: 8) !

Ice-gokart bi lahk pred sankanje 25.1. vključil pa kak popust za skupine skontal, a :idea: :?:

VeRonika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!