Skoči na vsebino

Shell Advance day Grobnik 17.05.2012


greba

Priporočene objave

Spoštovani, že tretje leto zapored organiziramo Shell Advance day na Grobniškem dirkališču pri Rijeki. Dogodek bo potekal v četrtek 17.05.2012. Na dogodku se bo mogoče samo rekreativno popeljati po stezi pod vodstvom inštruktorja in tako spoznati stezo, kar bo zanimiva za tiste, ki se še nikoli niste peljali po dirkaški stezi, pa si to že od nekdaj želite. Hitrost je omejena, lahko pa se prijavite na prosti trening, kjer boste po času razvrščeni v svoje hitrostne razrede in se tako varno, po svojih zmožnostih vozili po mili volji, če pa imate še nekaj dirkaške žilice, pa smo za Vas organizirali tudi prave dirke po kategorijah. Dogodek se bo odvijal od 8 do 17 ure popoldan. Vreme je naročeno. Vljudno vabljeni na dogodek. Udeležence bodo čakala tudi praktična darila in nagrade na dirkah. Več o dogodku na:http://www.actinia.si/shell/grobnik2012.php

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kje si ti? Evo, mi smo pripravljeni vžgi bavarca,pa 1.33.00. Dobiš unikaten pokal pa še kaj. Nagrade so lepe. Ne bom izdal vsega.

Uf glede na vso tole konkurenco pr teb ne vem ce je za 1.33....se kaksen pokal, razen ce ga s sabo prnesem :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani, že tretje leto zapored organiziramo Shell Advance day na Grobniškem dirkališču pri Rijeki. Dogodek bo potekal v četrtek 17.05.2012. Na dogodku se bo mogoče samo rekreativno popeljati po stezi pod vodstvom inštruktorja in tako spoznati stezo, kar bo zanimiva za tiste, ki se še nikoli niste peljali po dirkaški stezi, pa si to že od nekdaj želite. Hitrost je omejena, lahko pa se prijavite na prosti trening, kjer boste po času razvrščeni v svoje hitrostne razrede in se tako varno, po svojih zmožnostih vozili po mili volji, če pa imate še nekaj dirkaške žilice, pa smo za Vas organizirali tudi prave dirke po kategorijah. Dogodek se bo odvijal od 8 do 17 ure popoldan. Vreme je naročeno. Vljudno vabljeni na dogodek. Udeležence bodo čakala tudi praktična darila in nagrade na dirkah. Več o dogodku na:http://www.actinia.s...grobnik2012.php

Koliko prostega treninga pa je na voljo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uvrstili te bomo v enduro super moto razred, ker smo tako delali vsa leta. Naked razreda letos ne bomo naredili, ker je bilo že lani premalo prijav in smo ga združili v enduro super moto razred.

Nevermind, tolk smotan da nisem vidu programa pod letakom :)

ni problema
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grega ti lahko plačam na slovenskem dnevu?

Lahko, ni problema. Malo si poglej pogoje na naši www strani, ki je napisana na linku zgoraj. Če si že prej prijavljen, ne čakaš na Grobniku v vrsti, ker imamo že ispolnjen obrazec s tvojimi podatki. Pa tudi mesto te čaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko prostega treninga pa je na voljo?

Na voljo je 5 treningov po 20 minut. Dopoldan trije in popoldan dva. Če greš na link Actinia, Shell Advance day, boš videl pod plakatom časovnico, prijavnico, pravilnik...itd, samo s koleščkom od miške se malo sprehodi gor in dol.

Popravljeno . Popravil greba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

greba, a lahko poveš kako lahko jaz vplačam karto, ker sem izpolnil prijavnico pa ni še nobeden nič odgovoril, a dobim na mail kake podatke kam nakazati štartnino?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

greba, a lahko poveš kako lahko jaz vplačam karto, ker sem izpolnil prijavnico pa ni še nobeden nič odgovoril, a dobim na mail kake podatke kam nakazati štartnino?

Danes sem na SBK Racing na Grobniku ( Karim Babič). Tam mi lahko plačate vsi zainteersirani. Jutri me na slovenskem dnevu žal ne bo. ( družinske obveznosti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predplačila veljajo samo do 4.5.2012. Po tem Datumu je plačilo pola cena. Vse, ki niste iz Ljubljane lahko vplačate tudi pri Moto Mario, Velenje ali pa Moto Gas, Lancovo na Gorenjskem. Drugače pa na Actiniji. Če so kakšne nehasnosti me pokličite na 030 333 404.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf glede na vso tole konkurenco pr teb ne vem ce je za 1.33....se kaksen pokal, razen ce ga s sabo prnesem :P:D

ja bo treba kar malo gasa dat!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bo treba kar malo gasa dat!!!!

haha Duhec jaz se s tem ne obremenjujem se še svojo pot vozim zase in za svoj denar.........težave z egom mate bolj tam okol MB :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo prijavljeno zadostno ševilo kandidatov, bomo uvedli še open razred, kjer se bodo lahko prijavljali tudi licenčni vozniki.

V razred, nad 600 cm3 se licenčni vozniki ne smejo prijavljati.

Ducati fan razred se bo vozil skupaj z enduro-supermotorazredom, točkovan pa bo posebej za Ducati fan razred.

Pohitite s prijavami. Prostih je še samo 50 mest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greba mi lahko prosim poveš kakšni so časi za tele razrede(prof, semi in amateur)?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greba mi lahko prosim poveš kakšni so časi za tele razrede(prof, semi in amateur)?

LP

Mislim da bo do 1.40.00 Profesional

do 1.50.00 semi pro

nad 1.50.00 amater

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh kar se mene tiče je boljš če bo manj motorjev na pisti :)

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!