Skoči na vsebino

Shell Advance day Grobnik 17.05.2012


greba

Priporočene objave

Ob stezi sm opazu kr neki fotografov slike ma pa samo motorist gor na strani.Mogoče kdo ve kdo je še slikov?

Popravljeno . Popravil Wilzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob stezi sm opazu kr neki fotografov slike ma pa samo motorist gor na strani.Mogoče kdo ve kdo je še slikov?

motorist je na spletu objavil samo 450 slik, ima pa jih 3000...tak da mu pošlji opis mopeka in tebe, pa se mogoče še kaj najde, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooooooo hvala ti Tomaž, da si me mal posnel, tkole šele vidm da se držim na mopedu k bi šu na kofe :D :D :D

A je mogoče "rejser" z suzukijem kateri je ustrelil takoj v zagrebškem tukaj z foruma??? Če si pa ti si nooor, zdej ne vem a ovinka vidu nisi ampak bremzat pr tabli 100m ali manj je pa še za Jermana po moje preveč :D :D , še dobr da si cel ni kaj! Sm gledal ta manevr pa pol skor sam pozabu zavit :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm kontaktiru gospode na motoristovi strani pa nobenga odgovora,a je treba pozitivno stanje od banke prpopat zravn da si deležn odgovora?nevem,tkole se mal čudn počutš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm kontaktiru gospode na motoristovi strani pa nobenga odgovora,a je treba pozitivno stanje od banke prpopat zravn da si deležn odgovora?nevem,tkole se mal čudn počutš...

tudi jaz čakam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!