Skoči na vsebino

Stavka 18. april 2012


I30

Priporočene objave

...

Drži .. v bistvu tako 'varčevanje' uničuje gospodarstvo in celo državo.

S tem bodo povzročili domino efekt, ki bo v končni fazi uničil bazo kupcev, katera je osnovno gibalo vsakega gospodarstva. Ne zavedajo pa se (in to v svetovnem merilu, ne samo Butale, EU .. .) da s sukcesivnim osiromašenjem kupcev in uničenjem baze kupcev sami sebi dajejo zanko za vrat, saj bo prišel čas, ko bodo njihovi vrednostni papirji, njih investiceije, denar, nepremičnine brez vrednosti ...

Cilj tvorcev teh kriz sploh ni obdržati gospodarstvo in finance, temveč zagotoviti si oblast.

O uspešnosti in neuspešnosti gospodarstev se preklamo samo mi spodaj in nasedamo na prefinjene pasti potrošništva.

Edina pot, da se izognemo propadu in ne pademo v to past je ta, da se za denar zagotovi trdno osnovo in da se z njim prepove trgovati!

Skratka, banke morajo postati samo servis za formalno računovodstvo, da s seboj ne nosimo kile korenja v menjavo za kilo in pol riža!

Uvesti je potrebno na neki način posodobljeno naturalno menjavo, manipulatorje z denarjem pa skuriti na grmadi!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je, da te občutek vara. Ljudje dobro ločijo "tajkune" in zasebnike ki vsakodnevno za nas opravljajo razne storitve.

Nimam tega občutka. Postavim korektno ceno, pa jo zbijajo zaposleni v JS, ki popoldan "fušajo"

Se pa moram malo popraviti, tudi ZS se ne zaveda, da smo odvisni drug od drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le na rob primerjanja ZS in JS.

Dobro poznam privatnika ...

Tale zapis pa je odkrivanje tople vode.

:kva2:

Mater, saj je povsod tako - ti pa še vedno po SFRJevsko o "privatnikih" in celo kot branjevka "... poznam enga ..."

:lol1:

Tule si me pa razočaral .. hudo razočaral.

:slap:

Kaj misliš čemu imajo v A in D (in po celem svetu) davčne svetovalce

(Steuerberatter-je) razen v zagamanih, zagovedenih in totalno fukjenih Butalah?

Davčne svetovalce, ki vodijo davčno politiko od malih s.p. do ogromnih podjetij kot je recimo Gorenje.

Imajo jih

zato

in podjetniki jih bogato plačujejo

zato

in njih računi gredo v strošek podjetjem

zato,

da sicer "dajo cesarju, kar je cesarjevega" vendar v najmanjši mogoči meri.

Država je pa kot (servis) namenjena temu, da ima temu primerno

U R E J E N O

zakonodajo in (p)obere čim večji

izplen davkov. Pa da ne boš mislil - ti davčni svetovalci so strah in trepet dacarjev saj

v izredno veliki večini primerov dobijo tožbe proti državi.

Torej - pri nas je seveda celi kolobociji kriva NAMENSKO NEUREJENA zakonodaja,

ki potem omogoča vse sorte kraje in v končni fazi zajebe takega podjetnika, ki bo ob svoji pokojnini

crknil od lakote, če se ni kako drugače preskrbel.

To z JS in ZS NIMA NIČ!

Temu je kriva parlamentarna banda, katero bi bilo treba v gatah sterati v sredino Konga in

jim pod grožnjo z zažigom na grmadi prepovedati vrnitev.

(V bistvu pa VEM, da to VEŠ in mi sploh ni jasno od kje ti tvoj bedni zapis, ki sploh ne spada v tvoj "zeljnik".

Včasih tako brcneš v temo, da človeku kar slabo pride.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale zapis pa je odkrivanje tople vode.

:kva2:

Mater, saj je povsod tako - ti pa še vedno po SFRJevsko o "privatnikih" in celo kot branjevka "... poznam enga ..."

:lol1:

Tule si me pa razočaral .. hudo razočaral.

:slap:

Kaj misliš čemu imajo v A in D (in po celem svetu) davčne svetovalce

(Steuerberatter-je) razen v zagamanih, zagovedenih in totalno fukjenih Butalah?

Davčne svetovalce, ki vodijo davčno politiko od malih s.p. do ogromnih podjetij kot je recimo Gorenje.

Imajo jih

zato

in podjetniki jih bogato plačujejo

zato

in njih računi gredo v strošek podjetjem

zato,

da sicer "dajo cesarju, kar je cesarjevega" vendar v najmanjši mogoči meri.

Država je pa kot (servis) namenjena temu, da ima temu primerno

U R E J E N O

zakonodajo in (p)obere čim večji

izplen davkov. Pa da ne boš mislil - ti davčni svetovalci so strah in trepet dacarjev saj

v izredno veliki večini primerov dobijo tožbe proti državi.

Torej - pri nas je seveda celi kolobociji kriva NAMENSKO NEUREJENA zakonodaja,

ki potem omogoča vse sorte kraje in v končni fazi zajebe takega podjetnika, ki bo ob svoji pokojnini

crknil od lakote, če se ni kako drugače preskrbel.

To z JS in ZS NIMA NIČ!

Temu je kriva parlamentarna banda, katero bi bilo treba v gatah sterati v sredino Konga in

jim pod grožnjo z zažigom na grmadi prepovedati vrnitev.

(V bistvu pa VEM, da to VEŠ in mi sploh ni jasno od kje ti tvoj bedni zapis, ki sploh ne spada v tvoj "zeljnik".

Včasih tako brcneš v temo, da človeku kar slabo pride.)

To je vse res, samo ko gre tak frajer npr. na registracijo Ferrarija, ga nekdo mal vpraša po financah.

Popravljeno . Popravil MARE 65
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je vse res, samo ko gre tak frajer npr. na registracijo Ferrarija, ga nekdo mal vpraša po financah.

Jasno, da ga - pa veš kaj Ferrari-frajer reče? Tole:

"O dvomih in vprašanjih glede mojih financ se lahko posvetujete z mojim davčnim svetovalcem!"

(Ta namreč tudi po zakonu odgovarja za svoje svetovanje, kar je velika prednost urejene zakonodaje. Seveda pa mu mora svetovanec

posredovati VSE in resnične podatke.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In davčni svetovalci so angelčki. Ja seveda...

...

(V bistvu pa VEM, da to VEŠ in mi sploh ni jasno od kje ti tvoj bedni zapis, ki sploh ne spada v tvoj "zeljnik".

Včasih tako brcneš v temo, da človeku kar slabo pride.)

Upam, da je tam v tisti temi vsaj tvoje koleno. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In davčni svetovalci so angelčki. Ja seveda...

Upam, da je tam v tisti temi vsaj tvoje koleno. :evilgrin:

Zanimivo, kako se je s klikom "odgovori" izpisal nek stavek, katerega v komentarju ni več.

Lej .. vem, da si trmast. Posebej, ko "fserješ klanfo" - se potem "na mala vrata smešnic vun vlečeš".

A je tako težko reči: "Lej stari, fsral sem ga ... pa saj ga vsi včasih. No, imaš prav!"

Tebi bi gotovo krona z glave v gnoj padla, če bi to napisal.

Angelčki?

Ne vem - nisem opazil. Se pa v glavnem držijo zakonov,

saj licenco zelo težko dobe in je na nivoju notraja.

Vrste interesentov so dolge in izguba licence je prav a tragedija.

Tako, da se ne zajebavajo s tem, posebej zato, ker spadajo med

resnično bogate ljudi in niso pripravljeni za neko pdokupninico

reskirati licence.

O teh zadevah pač veliko vem - ne morem pomagati.

Zelo verjetno veliko, veliko več od tebe.

Upam, da zaradi tega ne padeš v depro.

;)

Koleno?

No kar pogumno še brcaj in upaj .. morda ti pa res uspe.

Nekoč v daljni bodočnosti.

Gotovo te bovestim, če ti rata.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Lej .. vem, da si trmast. Posebej, ko "fserješ klanfo" - se potem "na mala vrata smešnic vun vlečeš".

A je tako težko reči: "Lej stari, fsral sem ga ... pa saj ga vsi včasih. No, imaš prav!"

Tebi bi gotovo krona z glave v gnoj padla, če bi to napisal.

...

Ja, ja vseved, sedaj ti bom pa še o različnih pogledih razlagal pa se preklal s teboj.

Malo morgen... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja vseved,..... :P

Čista fowšija ... kaj jaz morem, če vem veliko več kot drugi ..

pizda v srednjem veku bi me tile motosvetovci zažgali na grmadi

in zraven prepevali psalme ... potem pa prepevajoč zajahali svoja kljuseta in

izginili v sončni zahod negovat svojo nevednost - al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, no, no.....a se malo po božje častimo?

Madona, Altchy ... vidiš ... pa reees.

Predlagam, da ustanovimo

kult "Boginje Alle"

in jaz bom glavni razlagalec razlogov tvojega ukvarjanja z nami.

Takole ene sorte motomarsovski papež iz Šiške!

:yes:

Najprej moram izdelati tvoj kip v slogu boginj stare Grčije.

A boš pozirala?

:kva2:

_________________

ps. za blondinke, glede na nerazumevanje prejšnje zajebancije: to je šala.

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na področjih, kjer se gre za resne zadeve, ki vplivajo na naša življenja so taki vsevedi in šaljivci seveda zelo dobrodošli. :grrr :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://e-uprava.gov....am.ispo?num=all

sami reveži, tako, da pojdite na referendum... :glare:

Seveda so na seznamu sami navadni delavci iz JS, anede? Kolikor vem, noben direktor ali zdravnik ni stavkal.

Zdaj pa še primerjaj številke, če se ti lih da: plače menedžerjev...

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://e-uprava.gov....am.ispo?num=all

sami reveži, tako, da pojdite na referendum... :glare:

verjem, da če bi imeli vsi take plače se ne bi sekirali za 15% manjše..samo večina nas je daleč, daleč navzdol...ravnatelji, direktorji, zdravniki in vsi iz tega seznama sploh stavkali niso...tisti javni sektor ki mora kar pošteno delat pa ima nizke plače..

sodelovka šla lani v penzijo, 37 let delovne dobe, višja izobrazba, vzgojiteljica pa ima manjšo penzijo od delavke v proizvodnji iz osnovnošolsko izobrazbo...toliko o naših bajnih plačah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjem, da če bi imeli vsi take plače se ne bi sekirali za 15% manjše..samo večina nas je daleč, daleč navzdol...ravnatelji, direktorji, zdravniki in vsi iz tega seznama sploh stavkali niso...tisti javni sektor ki mora kar pošteno delat pa ima nizke plače..

sodelovka šla lani v penzijo, 37 let delovne dobe, višja izobrazba, vzgojiteljica pa ima manjšo penzijo od delavke v proizvodnji iz osnovnošolsko izobrazbo...toliko o naših bajnih plačah.

sonči, ne vem kam si se ti zvrstila (mislim, da te sploh ni na tem seznamu) in ne misli, da ta smetana nima še enkrat veče plače od tu prikazane....

...drugače pa še en prikaz:

Vojak za 1.000 EURO tvega življenje.

Gasilec za 800 EURO rešuje življenja.

Učitelj za 900 EURO pripravlja ljudi na življenje.

Zdravnik za 2000 EURO zdravi ljudi.

Politik pa za 5.000 EURO zjebe življenje vsem.... .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sonči, ne vem kam si se ti zvrstila (mislim, da te sploh ni na tem seznamu) in ne misli, da ta smetana nima še enkrat veče plače od tu prikazane....

Jp, ampak Vlada nič ne omenja, da bo poštimala tudi anomalije pri javnosektorskih menedžerjih in ko so v javnost spuščali manipulacije o parazitih ipd. je to letelo predvsem na navadne delavce v JS češ, itaq jih je preveč. Ja, ekonomija obsega rulez...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na področjih, kjer se gre za resne zadeve, ki vplivajo na naša življenja so taki vsevedi in šaljivci seveda zelo dobrodošli. :grrr :BUA:

Točno - dvigujejo splošno moralo in raznim nakladačem pokažejo kaj res je in kaj ni.

napačno: ... kjer se gre za resne zadeve ...

pravilno: ... kjer gre za resne zadeve ...

******************************************************

Neizpodbitno dejstvo, katerega se ne zaveda nihče pa je (o čemer pišem že 8 let),

da so vse bivše vlade na ta način, torej z nepotrebnim zaposlovanjem ljudi v državni upravi

s skoraj shizofrenim odpiranjem občin, kjer so zaposlovali vrtalce po nosovih in praskalece po ritih

... TOREJ S TEM SO VLADE LEEETA SKRIVALE DEJANSKO IN ŽE OBSTOJEČO BREZPOSELNOST,

ki je v bistvu privrela na dan sedaj, ko je butalski balon "uspešne balkanske državice" tako sramotno počil.

Ampak takrat ni nihče jamral.

Pahorniki so me skenslali s spletne strani www.predlagaj.vladi.si, ker sem jim očital ta kretenizem

z občinami.

Zdaj pa stavkajo in jamrajo, ker Janša kot slon v trgovini s porcelanom "ureja" nastalo situacijo

in poskuša iz uničenega gospodarstva potegniti še zadnje šolde za svojo kliniko v Avstraliji,

potem pa - zviiizzzz via Sydney.

Edino smiselno bi sedaj bilo, da bi Butale organizirale kar se da hitro

Balkansko gospodarsko zvezo

s ciljem odjebati EU in NATO

in stopiti na pot resnične in prave samostojnosti.

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!