Skoči na vsebino

Prosim za pomoč pri izbiri motorja (cross)


James Stewart

Priporočene objave

Pozdravljeni!

V bližni prihodnosti ozr. sedaj kmalu bom kupil kros motor in sicer 250ccm največ. Nisem izkušen s tem , zato vas prosim za nekaj nasvetov. Cena največ 2500€ in letnik najman 2007 . Prosil bi vas če mi lahko poveste kateri se mi splača kupiti , kako ga najbolje vzdrževati...(nebom ga vozil po kros progah , le po brezpotjih) , kakšne izkušnje s kakim kros 250ccm motorjem?

In seveda me zanima če ima kdo naprodaj kaj opreme (ščitnike da se nebom polamal, bedariaj je kupovati nove mi če se nekdo nemore znebiti svojih.) Drugače mi ni problem kupiti novih ... zanj dam maksi 800€ ampak vsebovati morajo (škornje,čelado,kolenčnike,rokavice,jopič z želvo in ostalimi ščitniki nad pasom,očala,rokavice,ščitnik za trtico in ščitnik za vrat)

Vsakega nasveta bom zelo hvaležen ali ponudbe.Opravičujem se ker nisem v tem vešč , vendar vsekemu je bilo to enkrat prvič, zato raje vprašam izkušene.!

lp In vsem veliko srečnih kilometrov.

Komentirajte prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz tistega dela Štajerke sem ki je zelo približana Dolenjski :) (V okolici Bistrice ob Sotli)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!