Skoči na vsebino

Neudoben sedež


matolife10

Priporočene objave

Zdravo, mene pa zanima (imam yamaho DT125) kje bi se dalo kupiti oz. ČE se sploh da kak podložek za sedež al pa boljši sedež... namreč učerej sm prevozu 150km in ko sm su dol z motorja sem biiu ko invalid. riti dobesedno sploh čutu nism. Zj pa sprasujem ce kej obstaja da mi bo bolj udobno sedeti na sedežu?.

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, mene pa zanima (imam yamaho DT125) kje bi se dalo kupiti oz. ČE se sploh da kak podložek za sedež al pa boljši sedež... namreč učerej sm prevozu 150km in ko sm su dol z motorja sem biiu ko invalid. riti dobesedno sploh čutu nism. Zj pa sprasujem ce kej obstaja da mi bo bolj udobno sedeti na sedežu?.

Lp.

Na novo naj ti nekdo naredi sedež iz boljšega materiala. Sicer pa to ni motor za delat 500km na dan, vsaj na začetku, dokler se ne navadiš. Kasneje 150km ne bo noben problem. Za kolesa obstajajo gel oblekce za sedeže, preveri, če imaš to tudi za motor. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na novo naj ti nekdo naredi sedež iz boljšega materiala. Sicer pa to ni motor za delat 500km na dan, vsaj na začetku, dokler se ne navadiš. Kasneje 150km ne bo noben problem. Za kolesa obstajajo gel oblekce za sedeže, preveri, če imaš to tudi za motor. :)

sej nemislm delat 500km na dan :P sam pač da te že pr 50km začne rit bolt je pa mal huda... sm dobesedno 100km trpeu. jah očitn bom mogu, a poznaš kakega ki dela sedeže oz. kar kol že? sm pa iz dolenjske. ne sej na motorju mam že 18,000 km in ni tisto da se navadim oz. sm se nekej že ker pri začetku je blo pa nasploh katastrofa. pa fora je še to ker imam sopotnika in je še tok hujše.

Popravljeno . Popravil matolife10
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej nemislm delat 500km na dan :P sam pač da te že pr 50km začne rit bolt je pa mal huda... sm dobesedno 100km trpeu. jah očitn bom mogu, a poznaš kakega ki dela sedeže oz. kar kol že? sm pa iz dolenjske. ne sej na motorju mam že 18,000 km in ni tisto da se navadim oz. sm se nekej že ker pri začetku je blo pa nasploh katastrofa. pa fora je še to ker imam sopotnika in je še tok hujše.

Prodaj in kupi Varaderota 125 :) Pa upam, da ni sopotnik, ampak sopotnica :D

Kdo to dela ne vem, mislim, da je ena podgategorija samo o sedežih. Poskušaj poiskati. Več pomagat žal ne morem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodaj in kupi Varaderota 125 :) Pa upam, da ni sopotnik, ampak sopotnica :D

Kdo to dela ne vem, mislim, da je ena podgategorija samo o sedežih. Poskušaj poiskati. Več pomagat žal ne morem.

eh teško že da so mi starši prispevali polovico denarja za 125ccm sm jim biu hvaležen ttako da zdej mi pa ne pomagajo več tako in šparam denar za avto ;) hvala useeno za pomoč se bom nekako znajdu pa probou kako bolj kvalitetno peno not dat oz. kar kol ze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno rit pa maš ti, jst na svojem nardim 300km+ brez problema. Sam pač ne v kosu ane, sej se umes mal ustavš, tankaš itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno rit pa maš ti, jst na svojem nardim 300km+ brez problema. Sam pač ne v kosu ane, sej se umes mal ustavš, tankaš itd..

nisem samo jast.. js/moj frend/is obadva sopotnika ko smo šli dol z motorjev smo bli ko invalidi smo se smejal drug drugemu. šli smo ribnica->cerknica->rakek->unec->postojna in nazaj ustavili smo se pa v cerknici in postojni, za nazaj pa nč... pač sej usi vemo da majo supermototi bolj slabe zice oz. ne za dalše ture. fora je tut to ker sem meu sopotnika in je pol zic bolj potlačen oz. kako cm se drgac izrazit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem samo jast.. js/moj frend/is obadva sopotnika ko smo šli dol z motorjev smo bli ko invalidi smo se smejal drug drugemu. šli smo ribnica->cerknica->rakek->unec->postojna in nazaj ustavili smo se pa v cerknici in postojni, za nazaj pa nč... pač sej usi vemo da majo supermototi bolj slabe zice oz. ne za dalše ture. fora je tut to ker sem meu sopotnika in je pol zic bolj potlačen oz. kako cm se drgac izrazit.

Ja supermoto majo ožje sedeže, vendar to predvsem tisti bolj "dirkaško naravnani" (med 125ccmhusqvarna in pa aprilija recimo), DT-jka pa ima dovolj širok sedež. Je pa res da je v dvoje vožnja precej bolj neudobna, tako da je lahko to vzrok. Pa bolj kot sam sedež je potlačeno vzmetenje če se 2 na motorju peljeta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja supermoto majo ožje sedeže, vendar to predvsem tisti bolj "dirkaško naravnani" (med 125ccmhusqvarna in pa aprilija recimo), DT-jka pa ima dovolj širok sedež. Je pa res da je v dvoje vožnja precej bolj neudobna, tako da je lahko to vzrok. Pa bolj kot sam sedež je potlačeno vzmetenje če se 2 na motorju peljeta...

Da ne omenjam serijske Husqvarne SM :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mislte da bi blo bol če bi js kako peno si pod hlače dau xD? npr. uno ko maš na morju za ležat tista pena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fora je v tem da je Varadero bolj touring enduro, potem maš tiste bolj soft, potem take kot je DT in potem Hard... zakaj nočem rečti da je DT soft? Ker ni, ker zadeva zdrži precej zlorabe, pogledaš videje na yt vidiš fante kak skačejo s tem in se vozijo po kros progah ^^ ok, skoki niso Travis Pastrana style ampak se da fajn skakat z njo dokler ne pretiravaš (testiral :D ) pri skokih moraš gledat da je vzmetenje dovolj trdo da ne udarjaš z gumo ob blatnik.

Temu tipu motorja je tudi prirejen sedež. Najkasneje pri motorjih kot je DT začnejo sedeži postajati neudobni, ker niso namenjeni za sedenje po 150km, pač kot je značilno za enduro, ne sediš ves čas...

Sedeži se dobijo v tujini samo ne vem če boš dobil kaj drugega kot original, dobiš pa nedrseče prevleke za na sedež :)

Osebno sem pa že sam preštimal da zadnjica začne boleti... Tu in tam se malo ustaviš kot je rekel Motorist1, med vožnjo lahko tudi malo vstaneš itd... Potem pa gre tudi prevozit daljše razdalje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!