Skoči na vsebino

Sneg in promet


Priporočene objave

Najboljš it na parkirišče (prazno) pa probavat, dokler ne dobiš občutka. Znanje ki ga pridobiš, ti lahko kdaj reši pločevino ali celo life 8) In zdaj je pravi čas za trening.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste meli zarad snega kaj težav v prometu - zastoji, nesreče, neprehodnost, so vas mogli kje ven rivat ali kaj podobnega?

Nimam problem in v vožnji kar uživam ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnja v snegu je prav prijetna dokler ne naletiš na kakega bedaka ( :x ), ki se pelje 30 al pa glih tolk da bi blo boljš če bi jo mahnil kr peš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnja v snegu je prav prijetna dokler ne naletiš na kakega bedaka ( :x ), ki se pelje 30 al pa glih tolk da bi blo boljš če bi jo mahnil kr peš...

Rajši peljem 30 kot pa 40 ali 50 pa zlamam avto - sicer pa - a ni blo rečeno da je treba vožnjo prilagodit razmeram na cesti? :x Zato pa je tolk nesreč ker folk misli da je boga za jajce primo če v snegu vozi enako kot če ga ni! :evil: Če pa misliš da situacijo obvladaš pa lahko počasnejše tak prehitiš ne? :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo mi je delal probleme zamet, ko sem morala zapeljat na cesto s parkirišča. Pa valjda parkirana v lukni, pa valjda gor letne gume.

Pol je blo pa veselo, k sm pri vsakem speljevanju rahlo, bolj ali manj poplesavala po cesti. Ampak meni je cool.

Pa valjda vsak ovinek vozit z ročno.

Pa tolk je fajn, k mam končno tut jst servo volan :D :D :D

Pa v Kranj sem vozila 40 minut namesto 20 kot v normalnih okoliščinah.

Sam zdaj pa že lahko neha snežit, ker mam že poln ku*** jutranjega čiščenja snega z avta.

(nekateripačnimamogaražepress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...treba vožnjo prilagodit razmeram na cesti...

TOČNO TAKO!! Zimsko opremo nabavit kot prvo! Na parking it sprobat, če se ne čutiš varnega za na tako cesto! Ampak kar je preveč (premal) je pa preveč (premal).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak kar je preveč (premal) je pa preveč (premal).

:lol: :lol: :lol:

Jaz se čutim varnega samo moja denarnica ne :? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še tole..pozabla prej...

...Zato pa je tolk nesreč ker folk misli da je boga za jajce primo če v snegu vozi enako kot če ga ni! :evil:

ja itak...bedaki, še večji...tud teh je mal preveč, nism med njimi, da ti slučajn ne pade na pamet...

Opažam tudi, da so se ljudje precej discipliniral kar se tiče vožnje v takih razmerah...

...Če pa misliš da situacijo obvladaš pa lahko počasnejše tak prehitiš ne? :idea:....

še zdaleč ne mislim tega..ampak, kot že rečeno, kar je preveč je preveč....prehitevanje pa itak pride v poštev bolj ali manj le na avtocestah in mestnih obvoznicah...ostalo (glede na dozdaj očiščene ceste) je izzivanje...

:wink: pa uživajmo v snegu dokler ga imamo :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Jaz se čutim varnega samo moja denarnica ne...

mene bi pa prej skrbelo kaj druzga kot denarnica... :shock:

Eh, pri 30-40 na uro mi nič nebo glede na to da sem 70 preživel :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem bo ko pride jasno in mrzlo vreme in bodo šoferji, še posebej tisti z letnimi gumami, mislili da pa lahko zdaj boga za jajca zagrabijo.

NAJVEČ NESREČ JE OB IZBOLJŠANJU VREMENA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Macica oprosti. :oops: :cry:

Je pa zanimivo, a? Pri nas je vse letno obuto. :shock: :o :lol:

Jst nisem omenjala nobenih imen. Navsezadnje sem sama kriva, če sem se narobe odločila.

Saj jaz zaenkrat kar uživam, sam ene dvakrat je pa šlo za las :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enostavno ljubim zimske razmere na cesti, sploh če niso splužene.Drsenje čez ovinke je čista uživancija, sploh če maš 10 let star avto ki ga ni škoda in namontirane nove gume s skoraj kocka profilom.

Njami...

Edino problem je ko kdo vozi za tabo in misli da si totalni začetnik ko te v vsakem ovinku na počez postavi.Ti pa ob tem uživaš dokler ne skočiš s ceste :D

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kloda je napisal:

AREA je napisal:

...Jaz se čutim varnega samo moja denarnica ne...

mene bi pa prej skrbelo kaj druzga kot denarnica...

mogoče imaš samo premalo izkušenj vožnje po snegu, leta leta delajo izkušenega voznika - pol pa na Dakar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kloda je napisal:

AREA je napisal:

...Jaz se čutim varnega samo moja denarnica ne...

mene bi pa prej skrbelo kaj druzga kot denarnica...

mogoče imaš samo premalo izkušenj vožnje po snegu, leta leta delajo izkušenega voznika - pol pa na Dakar

komu je blo to namenjeno? :wink:

tisto o letih imaš pa vsekakor prav!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem bo ko pride jasno in mrzlo vreme in bodo šoferji, še posebej tisti z letnimi gumami, mislili da pa lahko zdaj boga za jajca zagrabijo..

normalno...

NAJVEČ NESREČ JE OB IZBOLJŠANJU VREMENA.

upajmo, da ne bo otoplitve (vsaj ne pretirane)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jst sm šel včeri zvečer v LJ (iz GO) čez Podkraj, nekateri verjetno poznate to cesto med Kalcami in Colom. Gozd, tema, GSM signala niti nič in sneeeg po cesti! :) Z R5 skor ni blo ovinka, da ga ni naredila brez ročne. Je bil en slow-motion rally, bi lahko reku. :onfire:

Če bi se mi kej zgodilo... :roll:

Sicer pa kolkr sm se vozu po LJ z mojimi (po)letnimi gumami z lih tko (po)letnim profilom je slo čist brez problema. Ful je važno predvidevanje, kaj bo un pešc naredu, al bo avtobus spelju, al bo uni s parkirišča pršu vn brez luči in smernikov (ne Area? ;) )...

Tako je to.

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!