Skoči na vsebino

Zavarovanje avta za 6 mesecev


zviki

Priporočene objave

Dobil sem neko ludo idejo, da bi si kupil eno 125cc mašinco in jo imel namesto avta. Itak svoj avto uporabljam samo za v službo in nazaj. 30 km vsega skupaj. Ker se mi bliža registracija (čez 10 dni), bi pač nabavil 125-ko in avta ne bi registriral. Zdaj pa moje vprašanje. Ali je možno iz prve registrirat avto za recimo pol leta? Ali bi ga moral vsako leto odjavljati, da bi ga pač imel pol leta samo registriranega? Škoda se mi zdi plačevati 700 EUR samo za to, da pridem na šiht in nazaj. Aja, javni trasnport ne pride v poštev :). Če je že imel kdo takšen problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avto lahko registriraš tudi samo za en tedn....šest mesecev....ampak ko mu poteče reg. ga moraš odjavit in vrnit tablice (deponiraš jih lahko samo za 15 dni) torej bi čez pol leta moral spet kupiti tablice in ponovno reg. tehnični pa itak velja celo leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem dobil nove informacije odjava sploh ni potrebna, če ga v roku enega leta spet registriraš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tablic tiče vzameš svoje po naročilu kar res ne bi smel bit problem , če plačuješ za registracijo 700€ ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz registriram avtodom vedno samo za 3 mesece ! ! in to tako,da plačam cestnino za celo leto. Imam svojo tablico, zavarovanje naredim prvega junija za celo leto plačam pa v 4-rih obrokih,ko poteče 1-vi obrok (prve tri mesece juni,julij;avgust) ga zadnjega v mesecu avgustu odjavim,drugi obrok zavarovanja neplačam in dobim nazaj 3/4 vrnjene cestnine ! Prva 4 leta ni bilo potrebno iti na tehnični ,ko pa bo potreben se bom prešvercal z svojo tablico in narejenim zavarovanjem do tehničnega pregleda ca 1 km upam,da me nedobijo brez tehničnega in z neplačano cestnino v tem kilometru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kec, tole bi bil pa res vesel, jaz bi prišparal mesečno vsaj 100€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!