Skoči na vsebino

Volksvagen Lupo


SiR

Priporočene objave

Kerkoli avto imaš z njim itak nikamor ne prideš - tud če je V8 - ker je vse zabasano s plehom :wink:

Z mopedom pa sem vedno prvi na semaforju, hitreje v službi, bolj uživam v vožnji in hitreje pridem :)

kompromisi pa so zgolj stvar odločitve posameznika - niso nekaj "slabega" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel imel S16 - zamenjal za hitrejši_motor + to_be_manjši_avto :)

KOMPROMISI SO POTREBNI VEDNO IN POVSOD !!!

P.S: BOLŠ HUUUUD BIKE :twisted: PA MAL SLABŠI AVTO (beri: manjši), K VELIK AVTO NA BREZ BIKE-a :cry:

Še bolje pa velik avto, hud motor pa en majhen avto za v trgovino pa en športen avto za v nedeljo pa enega terenca ko te prime :)

Aja pa en potovalen pa en cestni pa en enduro ... motor.

Pa po možnosti se spreminja med vožnjo da ni treba domov po drugega.

Pol si pa delamo kompromise :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, potem lahko daš ene 30 milijonov za vsa vozila skupaj. Tega namena nimam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AREA - če kupiš nov avto, ki stane 2,1 milijona, za znižano ceno 1,8 oz. 1,75 mio, in je še vedno nov - drugi pa so za tak avto pred 2 letoma plačali 2 milijona oz. nekaj podobnega in ga zdaj vrednotijo na 1,66 miilijona - hmmm, kaj se bolj splača? Ne pozabi -januar je, čas sezonskih popustov za nove vozičke :)

sploh pa - zanimajo me "vozne lastosti" lupota :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že vprašaš - po mojem se bolj splača Polota za 1.66 :wink: 1. Probaš kupit pri avtohiši, ki ga proda z recimo 6 mesečno garancijo 2. VW-ji ne crkujejo (no, naj nebi :D ) :wink: 3. Je recimo podoben avtu :twisted: 4. Ni bla včasih neka reklama Lupo 3L...kak smo te zaj prišli kar na 6.5? :shock: :) 5. Misliš met v avtu klimo? 6. Manji avto ne pomeni nobenih ugodnosti, v to sem se prepričal že 100x - ni (bistveno) manjše porabe, ni boljšega občutka, ni....ni....nii....sicer pa se boš najlažje odločo če boš šel na testno vožnjo :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Read my lips - "lupo" :). Raje imam nov avto z 0 kilometri, kot 2 leti starega z 30.000 km za enak denar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštujem tvojo odločitev samo 30.000km ni za avto nič, sploh če se misliš poleg tega še kaj vozit z motorjem :wink: Kolega je pred dvema letoma kupo Ford Sierro s prevoženimi 260.000km pa še zdaj dela kot urica...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah to je tko, pomoje je to kar dobra odlocitev nakup lupota, ker se mi pa se zmerej zdi VW veliko boljsi od Renaulta pa naj si gre za Clio ali pa za Lupo. Doma mamo cliota pa mam rajs 5 let starga golfa kot pa 2 leti starega cliota.

Kako se pa pelje lupo pa pejt nekam v avtohiso pa naj ti dajo za peljat se mogoce majo kje. Po mestu se bo itak dobr vozu, vazno je da plastika pa to po luknjah ne ropota, to pa sigurno ne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma mamo cliota pa mam rajs 5 let starga golfa kot pa 2 leti starega cliota.

Mogoče zato ker nista v istem razredu in ne samo zaradi znamke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lupo ma prtlažnik približno enak 0 (beri nič)!Dve čeladi glih za glih not spravš!

Mam raj polota 1.0 brez vsega kot pa spedenanga Lupota 1.2!!

Mislim da so lupo, matic, seicento,.....bl tko tko!

Zame se avtomobili začnejo pri rangu clio,polo,206,ipd!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, še en konzervativno nezanimiv avto. Se sprašujem kdaj bo nemcem vzel kdo iz rok ravnilo pa šestilo pa jih nauču delat neke sveže linije. Sn ziher da bi na likovni akadamiji vsi znali bolše spravit skupaj en avto, ko pa v nemških dizajenrskih bajtah. Avto je grd, se pa fajn pelje (ampak samo po mestu). Drugač bi pa raj mel kaj drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni vse v lepoti kar se avtov tiče!Če folk verjame v pregovornio nemško kvaliteto kupjo še tako grd avto!Amopk tastari misljo da če je avto pol je to golf!!Ja valda ja!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da so lupo, matic, seicento,.....bl tko tko!

Zame se avtomobili začnejo pri rangu clio,polo,206,ipd!

Ciao,by Pero

Pa Smart, pa ... :roll: :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

mam eno vprašanje za "avtomajstre" .... :)

pri vožnji se mi je na armaturki prižgala luč EPC

ker nimam pri sebi priročnika (žal doma pozabla) ... me zanima, če kateri od vas ve, kaj to pomeni oz. kaj bi lahko bilo narobe?

kolko se meni svita, bi moglo to bit neki v zvezi z bremzami .... :?

gre pa za Lupo 1.0, letnik 2000, s katerim do zdaj ni blo nobenga problema ... prevoženih je 40500 km ....

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

elektronika te jebe (na netu najdu vsaj 5 razlag, kaj bi EPC lahko bil, vse pa je povezano z elektroniko)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jaz sem na netu iskala, kaj bi to lahko bilo in našla miljon različnih razlag ... <_< ... zato sem tukaj postavila vprašanje, ker sem mislila, da dobim kaj konkretnega od kakega mehanka, ki ve za kaj se gre ... :)

sicer pa je danes lučka skrivnostno ugasnila :?

sem pa klicala tud v delavnico, kjer mi ga servisirajo in zamislite si - seveda so mi rekli, da po telefonu težko postavijo diagnozo, da ga naj pripeljem ,ga priključijo na računalnik in bojo pol vidli, kaj bi to lahko bilo ... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pa klicala tud v delavnico, kjer mi ga servisirajo in zamislite si - seveda so mi rekli, da po telefonu težko postavijo diagnozo, da ga naj pripeljem ,ga priključijo na računalnik in bojo pol vidli, kaj bi to lahko bilo ...  :huh:

Kaj takega :afro1:

dosti si upajo :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sneg, dež, mraz,....... lahko da samo kak kontakt zajebava, sploh če zadeva potem sama skrivnostno izgine. je pa možno da je tovarniški feler (beri spodaj). isti problem so meli golfi 4, beetle in še kak VW.

http://www.beetle-forum.de/EPC,-die-zweite_16302.html

PS: kupi si avto :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jupy :)

Včeraj sem prvič vozil (50km) Lupota,.. :D 1,0 !

Moje mnenje: avto je super, je ravno dovolj velik, za nedružinske ljudi ki ne selijo stanovanja ko gredo na morje, prtlažnik uporabljam zgolj za avtoakustiko, tako da tud tega ne bi pogrešal, je pa res da bi kako 15" tezko not spravil :)

Nekega pretiranega udobja za sedeti zadaj tu ni,..

Med vožnjo pa sem imel feeling da vozim kak renault 5 :D Le da bolj trdo vzmetenje.. :D Pospešek je zadovoljiv, ker sam vozim 1.9Dizla (0 - 100 16,8s).

Za vragolije po snegu tud ok,.. pa kako lokalno prehitevanje do hitrosti 110km/h se obnese zmerno s planiranjem ovinkov :D

Moje mnenje... mel bi, če nebi z golfom bil čist zadovoljen, je pa res malo predrag,..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tovarniški fehler ziher ni ... :grrr ... ker je avto star že štiri leta in bi mi najbrž "tovarna" kaj sporočila, če bi ugotovila, da je pri seriji prišlo do napak, ki jo imajo vsi avtombili - a ne ... :)

po moje je bil mraz pa kak kontakt kriv ... :)

glavno da lučka več ne sveti ... :) ... in da avto gre normalno tko kot do zdaj ... :)

pervy - jaz vsaj mam avto - v nasprotju s tabo ... :devil:

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!