Skoči na vsebino

Stališča do domače in tujih držav


Študentka

Priporočene objave

Pa to je ratala cela drama tuki :lol: I30 in Kec moj post se ni nanašal na vaju,čeprav je tako zgledalo ampak na naše moduratorje,ki sp imeli miselne izlive v temi Težave,I 30 ,kar se pa tiče kiklc,mi ni treba tu na forumu delat kakih vtisov na študentke,katerim sem lahko ata :P Maus ti si res pusyy ko si spolnu,sej jez sem tud,sam nisem nobenmu povedu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jošk še zmeri ne vidim, torej fuck off!

Maus, ti s' en navaden pizdolizc!

Lasagna edini si, ki pozna smisel lajfa. Dobiš ob prilki :kava: al pa :beer1: .

Papež se spet po faršk ulizava. A misliš, de ti bo u prižnico prilezla?

Kmet, nehi s takimi, ke bom mislil, de si res latentni maxiskuterist!

Šjora študentka, ja si upadla nekam, kamor ne spadaš.

Nič ni to svobodno, je kar motoristični (ne maxiskuterski, da ne bo pomote) forum in se pričakuje vsaj malo vonja po šmeru in bencinu.

Saj ne da ti prow zamerim, sam če bi jošk pokazala, bi mogoče še pogledal na anketo.

Tko pa ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo .. sj sm vedu :cry: ... grem prefukat ene par študentk, pa ščeulat tri skuteriste, da si povrnem vsaj malo ugleda, katerega sploh nisem niti prej imel :lol:

:krneki: ... ninđa bo napadu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Šjora študentka, ja si upadla nekam, kamor ne spadaš.

Nič ni to svobodno, je kar motoristični (ne maxiskuterski, da ne bo pomote) forum in se pričakuje vsaj malo vonja po šmeru in bencinu.

...

Da še slikovno ponazorim:ella-35623288320.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hmm. zanimivo..

...v bistvu so najpomembnejši potrošniki, pa tisti ko prekupčujejo...v bistvu šmunglajo...

....tiste ki proizvajajo jih olupit do konca (konkurenca), da bodo proizvalli v bistvu zastonj... pa smo spet na začetku.

...(samo naglas povem, kar mi je padlo zdele v glavo)... drgač pa nisem bral ankete... ker imam še eno na mizi za rešit iz službe... jaoooooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...še to... če analiziram tole tematiko, ki se je zgodila..

..se da tudi iz tega narediti eno diplomsko nalogo, kako iz odgovorov in komentarjev lahko precizno ločiš ljudi...

eni takoj rešijo anketni list...proizvajalci.

eni malo oklevajo, pa je treba še kej dodat... potrošniki

ostali pa politizirajo kaj je prav kaj ne pa da ..,...so pa tisti ki jemljejo proizvajalcem pa prodajajo potrošnikom....

brez zamere... nikogar od vas nimam v mislih... da ne bo kdo hud name... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah... saj v realnosti so proizvajalci tudi potrošniki in potrošniki tudi proizvajalci. Mislim pa, da pomembna večina pridigarjev nacionalnega ponosa požre cmok v grlu, ko kdaj vidi razliko v ceni in tiho kupi najceneje, zato čustveno obarvane ankete hitro ustrelijo mimo.

je pa zanimivo, da taka tema gre skozi za magistrsko nalogo in da zahtevnost tematike za zaključne naloge tako variira med različnimi mentorji na EF LJ. Od mene se je namreč za magistrsko nalogo na EF za znanstveni magisterij zahtevalo znanstveni prispevek naloge. Ni čudno, da so sedaj po bolonjskem sistemu zreducirali magisterij na raven nekoč univerzitetnega dodiplomskega študija. In tega se danes delodajalci zelo dobro zavedajo, kar se vidi iz oglasov za službe, kjer že vsi enačijo ta dva naziva. Naravna selekcija in konkurenca deluje, zdrava kmečka pamet pa dobiva upravičeno veljavo.

btw, sem izpolnil, ali sem bil iskren, pa bo pokazal moj naslednji nakup, ko bom jadral med merkurjem, bauhausom in obijem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro fantje, kako se pa obnašate noo :rolleyes: do novopečenih bodočih ... . Ste jih skritizirali že kar v startu kot, da bi bile one krive za stanje kakršno je zdaj :hmm: . Pač to so si izbrale za svojo nalogo in svoje povabilo (prošnjo) zapisale v temi, kjer še nikoli ni nič smrdelo po šmiru in bencinu, motorjih ali skuterjih razen vrlih piscev samih in njihovih unikatnih zapisov, ki so bolj ali manj berljivi :P .

Torej zadeva je tu, umeščena na pravo mesto in od nas samih je odvisno ali bomo anketo izpolnili ali ne. Saj je prav, da se malo pokomentira in spravi iz sebe še kaj kar se je nabiralo na "lagerju", pa se do zdaj še ni uspelo zapisat kje drugje. Pravzaprav pa se bo tudi s tem na nek način pripomoglo pri izoblikovanju celotne slike, no bolj karikature :) . Ne zdi se mi pa prav, da ste to nekateri razumeli kot nekakšen vdor, napad in se branite z vsemi 4mi, še preden ste bili napadeni oz. sploh niste bili. Saj vas nihče ne sili in tudi cev vam ne hladi senc na glavi :D , da bi morali izpolnit to anketo. No nekateri pa kljub temu, da so "trdni" v svojih stališčih bi pa vseeno... mogoče... :whistle: , če bi kaj dobili ali pa videli ali pa..., bi potem tudi izpolnili :grr: ... :) . Čakaj malo no, na kaj me že to spominja :hmm: ? Na neko stanje pri nas... Jaz bi tebi, če bi ti meni, pa, če bi ti meni toliko pa bi jaz tebi toliko, itd. ... :lol1: .

Me pa zanima kakšen bi bil odziv na drugačen naslov ankete, recimo "zakaj ljudje še vedno verjamejo v boga" ali "zakaj nekateri ljudje sovražijo vse okoli sebe" ali pa če hočete "seksualne navade in razvade Slovencev"

:P

Na koncu pa še dragi študentki, želim vama uspešen zaključek in veliko sreče v življenju, pa čimprej si nadenita "trdo kožo" ;) , ker jo bosta zares potrebovali :) .

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... No nekateri pa kljub temu, da so "trdni" v svojih stališčih bi pa vseeno... mogoče... :whistle: , če bi kaj dobili ali pa videli ali pa..., bi potem tudi izpolnili :grr: ... :) . Čakaj malo no, na kaj me že to spominja :hmm: ?...

Na naturalno menjavo? :l_01:

Edina poštena oblika trgovine in potrošništva. Brez frdamanih posrednikov in ne glede na barvo in pripadnost ponudnika blaga in storitev.

Kolikor nudiš, toliko dobiš, blago pa se preizkusi na licu mesta. :alko: :evilgrin:

... pa čimprej si nadenita "trdo kožo" ;) , ker jo bosta zares potrebovali :) .

Še eneparkrat prideta naokoli, pa ju bomo "ustrojili", nič bat. :grim

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec koncev - če iščete res dober vzorec populacije, se morate distancirati od forumov in skupnosti, ki temeljijo na specifičnem hobiju, sploh na primeru motorističnega foruma pa je lahko feedback okvarjen zaradi pregovorne "odprtosti" motoristov za potovanja, tuje dežele itd.

S prvim delom stavka se absolutno strinjam. Problematično je tudi izvajanje anket preko interneta saj s tem zelo omejimo karakteristike proučevane populacije. Z izbiro specifičnih forumov pa te karakteristike še dodatno zožimo.

Ko sem v okviru študija moral delati ankete je bilo to potrebno narediti osebno na terenu, za vsako anketo si porabil kakšno uro in si preklemano dobro moral premisliti, kako oblikovati vprašanja, da bodo razumljiva za skoraj vse. Ok je pa to imelo tudi svoje prednosti, vsaj v primeru, ko smo anketirali v okolici Lendave, kjer sem po opravljenih 3,5 anketah (in popitih kakšnih 10 špricerjih ) se še komaj privlekel do avtobusa (jebemu prekmursko gostoljubnost).

Kar pa se "odprtosti" tiče pa se ne morem strinjati. Je povprečna moto populacija na isti ravni povprečja slovenske populacije, kar je daleč od odprtosti. Verjetno v tem grmu tudi tiči razlog, zakaj so mi nekatera vprašanja v anketi bila milo rečeno čudna.

...še to... če analiziram tole tematiko, ki se je zgodila..

Raje ne, se lahko brcne v temo ...

Pa dobro fantje, kako se pa obnašate noo :rolleyes: do novopečenih bodočih ... . Ste jih skritizirali že kar v startu kot, da bi bile one krive za stanje kakršno je zdaj :hmm: . Pač to so si izbrale za svojo nalogo in svoje povabilo (prošnjo) zapisale v temi, kjer še nikoli ni nič smrdelo po šmiru in bencinu, motorjih ali skuterjih razen vrlih piscev samih in njihovih unikatnih zapisov, ki so bolj ali manj berljivi :P .

Za takšno stanje, kot je sedaj, so krivi čisto vsi tisti, ki ničesar ne naredijo v smeri, da bi kaj spremenili in sami sebe tolažijo s tem, da ja pač tako je stanje zakaj bi pa se jst kaj pobrigal za kogarkoli drugega. Za svojo rit poskrbet pa čimveč potrošit pa bo že nekako kajne.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.s. Da ni tole ta naloga? http://www.mladina.si/112038/upad-lojalnosti-slovenski-znamki/

Sicer pa, kakršna koli lojalnost čemurkoli samo na podlagi pridevnika "slovenski" je mega bedarija. Filanje ega osebkom, ki nimajo dovolj samozavesti, da bi bili to kar so in se skrivajo za neko navidezno kolektivnostjo.

Edino lojalnst ki jo mora človek izkazovati je lojalnost temeljnim človeškim vrednotam in pika. Za ostale zadeve pa se mora sam lepo pobrigati in dobiti čimveč informacij o tem komu ali čemu bo, z nakupom ali kakšno drugo obliko podpore, izkazal svojo "lojalnost"

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

loj :SS .... no ja .. če je na pečenih rebrcih mal špeheca nea problema ;)

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to diplomska naloga ni čudn ,da faks nardijo ludje z nedokončano osnovno šolo.

Sem hotu pomagat in rešit anketo pa sem ugotovu,da ni druzga kot eno šuvinistično sranje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg dilem, ki se mi porajajo ob postavljenih vprašanjih v tejle anketi je tukaj še drugi vidik prošenj za izpolnjevanje anket.

Ne glede na to, kako so na začetku vsi sladki, še nisem zasledil niti enega rezultata:

Pomoč pri diplomski

Študija primera

Pomoč pri študijskem projektu

Tržna raziskava

Anketa

Anketa za magistrsko nalogo

Potovalne navade slovenskih motoristov

In to so samo nekateri linki na prvi strani rezultatov iskanja.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!