Skoči na vsebino

Predlagam vladi


VrUUUUUmmmm

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

Hallooo, ovdje Mujo, je'l to Skupština ?
- Da gospod, kaj želite?
- Hoću da postanem član Parlamenta, šta mi za to treba?
- Kaj ste čisto nori?
?
- Jesam, je'l treba još nešto?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Predlagam vladi, da se malo bolj zgleduje pri sosedih Hrčkih kako pobrati davke, ker jih naši nesposobni dacarji še zmiraj ne znajo, znajo jih samo dvigovati

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za otroke murgelskega padroneja, puklastega ci....in ostalo politično golazen ne bo težko za dobro službo

http://www.siol.net/novice/gospodarstvo/2013/08/mladi%20so%20ujetniki%20sistema.aspx

Lahovnik fantazira.

Pogoj za možnosti za mlade je zdravo gospodarstvo, pravna država, pravični sistem. Za vse, ne samo za mlade. Tudi za stare, onemogle, nesposobne.

Tele flance samo podpihujejo določene sloje ljudi proti drugim, da lahko politika in kapital ribarita v kalnem. In seveda so mladi najprimernejša delovna sila, ki jo je treba čimprej mobilizirati in poceni izrabiti in iztrošiti. Ko bodo starejši, se bo pa nove mlade šuntalo na njih.Ta stari bodo pa itak pocrkali.

Dokler se naši ljubljeni vodje, najsi bodo v kiklicah ali dolgih gatah ližejo z merklco in podobnimi, na kaj pozitivnega pozabite!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno zdaj po dnevniku, Slovenija je v tem letu predzadnja po vložkih tujih vlagateljev med državami bivše Yugoslavije, samo Makedonija je še slabša, ne moreš verjamet še Kosovo je pred nami, Hrčki pa so ta PRVI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!