Skoči na vsebino

Izbira pravega 125 ccm xD


vidiii

Priporočene objave

Zanima me keri motor 125 ccm se najboj splaca uzet .... trenutno so mi najbolj usec aprila rs 125 2t in 4t ( kakšna je sploh razlika in razlike v vzdrževanju) , yamaha yzf 125 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me keri motor 125 ccm se najboj splaca uzet .... trenutno so mi najbolj usec aprila rs 125 2t in 4t ( kakšna je sploh razlika in razlike v vzdrževanju) , yamaha yzf 125 ?

razlika med 2t in 4t je ta 2t ima večo porabo goriva ter veče stroške vzdrževanja je pa res da gre precej hitrej kot 4t

pri 4t maš pa majhno porabo goriva in tudi manjše stroše vzdrževanja

če se imaš namen vozit veliko si kupi 4t

glede aprilije in yamahe se pa moreš sam odločet kater ti je bolj ušeč po obliki in pa malo še preglej teme od teh 2motorju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist u piko nep vedu kr ga nisem meu 2t je pa veča poraba benicna +olje lahku tudi zariba in moreš menat bat, cilinder in pa tesnila za kej več pa moreš kakšenga uporabnika 2t motorja oprašat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam stroškov okoli 50€ na leto(servis), bencin pa je kolikor pač stiskaš. Če boš gonil v visoke obrate bo pilo okoli 10l na 100km ob navadni vožnji pa okoli 6l. Olje tudi ni tak strošek, kupuj pa na internetu in ne na petrolu, kjer je najdražji. Teh par €, ki jih boš prišparal na leto če boš kupil 4t, ne bo nikoli nadomestilo užitka vožnje z 2t. To je moje mnenje. Če ta pa premami naked oblika motorja, ti prodam mojo Cagivo. Lep pozdrav :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D ...če je samo v tem razlika raje vzamem 2t aprillo ....če pa prije do zapleto pa se taq na fotra obrnem, ki je k sreči mehanik :D

hvala obema ...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me samo še to če se splača vzeti rabljeno 2t aprilo z 14.000 km ?

Če so kilometri realni in je uredu ohranjena pol uzemi, ampak glede na to da ima 14.000 km in da je menjava bata predvidena na 15.000 km bi blo pametno zamenjat bat ;) Rajši daš tistih 100-150 EUR za nov bat in maš pol naslednjih 15.000 km mir ;) Pa še če je fotr mehanik ti bo to na hitro zrihtu ;) Pa še neki: 2-T mašine je lažje šraufat kot 4-T, tko da bo tudi fotr bolj vesel če kupiš 2-T ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!