Skoči na vsebino

Oglaševanje v Salomoncu?


Leteči

Priporočene objave

Mene pa nekaj zanima?

Pred kratkim sem oddal oglas da nudim inštrukcije.Nakar me čez en dan kliče ena deklica s Salomona ki mi hiti nekaj razlagat o nekih obrazcih ki jih moram izpolnit ter da mi jih bodo poslali domov.(omenjala je nek zakon o delovnih razmerjih)

OK.Včeraj dobim po pošti obrazec ki naj bi ga izpolnil ter priložil fotokopijo osebnega dokumenta in ne vem še kaj vse.Skratka komplikacij k da bi marihuano prodajal.

Čemu to?

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa res hecno. Saj če daš oglas nisi še nič zaslužu :?: :?: :?: A pol morjo tiste deklice in fantiči, ki ponujajo drugačne (seksualne) usluge tut izpolnjevat te obrazce? Glede na to, da je prostitucija zdaj pri nas legalno početje (obdavčeno in wannabe nadzorovano)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima?

Pred kratkim sem oddal oglas da nudim inštrukcije.Nakar me čez en dan kliče ena deklica s Salomona ki mi hiti nekaj razlagat o nekih obrazcih ki jih moram izpolnit ter da mi jih bodo poslali domov.(omenjala je nek zakon o delovnih razmerjih)

OK.Včeraj dobim po pošti obrazec ki naj bi ga izpolnil ter priložil fotokopijo osebnega dokumenta in ne vem še kaj vse.Skratka komplikacij k da bi marihuano prodajal.

Čemu to?

LP

Leteči

Leteči, ... na kratko beri NOVI zakon o delovnih razmerjih in kup aktov, ki jih je država kot spremstvo spravila v promet po novem letu.

Verjetno boš tam našel vse odgovore, .... in ja prijetno branje ti želim. :? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...na kratko beri NOVI zakon o delovnih razmerjih in kup aktov, ki jih je država kot spremstvo spravila v promet po novem letu...

u pisuka... zoolo... posel imam zate... :!:

ups :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...na kratko beri NOVI zakon o delovnih razmerjih in kup aktov, ki jih je država kot spremstvo spravila v promet po novem letu...

u pisuka... zoolo... posel imam zate... :!:

ups :twisted:

Vem! 8) :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike to je za nihovo evidenco čeprav ne vem zakaj.Jaz sem prodajal a knjige cca 1.000kom in sem morala isto izpolnit,če pa bi prodajala samo 1 pa ne bi bilo potrebno,to je bilo zato da si podpisal da nisi S.P,kajti oni morajo objavo verjetno plačat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm.... :roll:

Izpolni (ali pa ne) te obrazce, izvedenih inštrukcij pa verjetno bolje ni posredovati.

Komplicirajo z vsem, baje tudi s študentskim delom v prihodnje.. :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol morjo tiste deklice in fantiči, ki ponujajo drugačne (seksualne) usluge tut izpolnjevat te obrazce? Glede na to, da je prostitucija zdaj pri nas legalno početje (obdavčeno in wannabe nadzorovano)

Yep ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšne zahteve nimajo veze z davki ampak z varstvom potrošnika. Če ga nategneš, lahko izsledijo, kdo ga je nategnil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima?

Pred kratkim sem oddal oglas da nudim inštrukcije.Nakar me čez en dan kliče ena deklica s Salomona ki mi hiti nekaj razlagat o nekih obrazcih ki jih moram izpolnit ter da mi jih bodo poslali domov.(omenjala je nek zakon o delovnih razmerjih)

OK.Včeraj dobim po pošti obrazec ki naj bi ga izpolnil ter priložil fotokopijo osebnega dokumenta in ne vem še kaj vse.Skratka komplikacij k da bi marihuano prodajal.

Čemu to?

LP

Leteči

Pa daj raje res marihuano prodajaj. :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga nategneš, lahko izsledijo, kdo ga je nategnil.

:shock: ...nategnes??? Kaj to ,tisto sex, pa pol prblemi, pa ocetovstvo pa to???????? :twisted: :twisted: .... da te najdejo :twisted: :D

lp DTW 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima?

Pred kratkim sem oddal oglas da nudim inštrukcije.Nakar me čez en dan kliče ena deklica s Salomona ki mi hiti nekaj razlagat o nekih obrazcih ki jih moram izpolnit ter da mi jih bodo poslali domov.(omenjala je nek zakon o delovnih razmerjih)

OK.Včeraj dobim po pošti obrazec ki naj bi ga izpolnil ter priložil fotokopijo osebnega dokumenta in ne vem še kaj vse.Skratka komplikacij k da bi marihuano prodajal.

Čemu to?

LP

Leteči

Pa daj raje res marihuano prodajaj. :D :D :D

cena???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa daj raje res marihuano prodajaj.

OK

Prodam travco, zbalirano, pripravljeno za nadaljno preprodajo.Količina 20 bal.Najugodnejšemu ponudniku.

Šifra: Just fly :D :lol:

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa res hecno. Saj če daš oglas nisi še nič zaslužu :?: :?: :?: A pol morjo tiste deklice in fantiči, ki ponujajo drugačne (seksualne) usluge tut izpolnjevat te obrazce? Glede na to, da je prostitucija zdaj pri nas legalno početje (obdavčeno in wannabe nadzorovano)

Res?! Uau, a postajamo res manj konzervir... pardon, konzervativna druzba?! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je prostitucija zdaj pri nas legalno početje (obdavčeno in wannabe nadzorovano)

Mačica - sem jaz kaj zamudil, so sprejeli zakon, s katerim je prostitucija legalizirana, ali kako? Po mojih podatkih je to še vedno nelegalno početje... ergo, tudi neobdavčeno... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To poštenih Žensk da zastonj. 8) Tud večkrat :D

Tako, da bo prostitucija in kurbe(prostitutke) šla...

Hvala bogu. Prekvalifikacija ! :idea:

Jaz bi kakšno kuharco bolj rabu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič n podpisuj! Da ne boš čez mesec dni ugotovil da si podpisal papirje za očetovstov! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič n podpisuj! Da ne boš čez mesec dni ugotovil da si podpisal papirje za očetovstov! :lol:

Oziroma ,boš stigmatiziran za celo življenje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič n podpisuj! Da ne boš čez mesec dni ugotovil da si podpisal papirje za očetovstov! :lol:

Kaj pa genske preiskave ? :?:

Genske preiskave potekajo tako:

Dr.A:"Gospod Ran, a imate gene?"

Ran:"Ja."

Dr.A:"Pol pa ste sigurno oce!"

Tako nekako.

lp DTW 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bi moral vzrejna dovoljenja začet talat. :!:

Ker to da vsak lahko napaca kakšno stvar ni najbolj za prihodnost

deželice naše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič n podpisuj! Da ne boš čez mesec dni ugotovil da si podpisal papirje za očetovstov! :lol:

Kaj pa genske preiskave ? :?:

Genske preiskave potekajo tako:

Dr.A:"Gospod Ran, a imate gene?"

Ran:"Ja."

Dr.A:"Pol pa ste sigurno oce!"

Tako nekako.

lp DTW 8)

MA KAKE GENSKE PREISKAVE, KO PODPIŠEŠ PAPIR, PODPIŠEŠ, pol še soseda reče da ma nok velik in lulčka malega kot očka, tega pa tud genske preiskave ne morejo ovreči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!