Skoči na vsebino

Oglaševanje v Salomoncu?


Leteči

Priporočene objave

Nič n podpisuj! Da ne boš čez mesec dni ugotovil da si podpisal papirje za očetovstov! :lol:

Kaj pa genske preiskave ? :?:

Genske preiskave potekajo tako:

Dr.A:"Gospod Ran, a imate gene?"

Ran:"Ja."

Dr.A:"Pol pa ste sigurno oce!"

Tako nekako.

lp DTW 8)

MA KAKE GENSKE PREISKAVE, KO PODPIŠEŠ PAPIR, PODPIŠEŠ, pol še soseda reče da ma nok velik in lulčka malega kot očka, tega pa tud genske preiskave ne morejo ovreči.

A ste zdej mene najdl zaj.... Po tej logiki bi lohk pol Sloveniji alimentacije plačeval. :cry:

Nije moj k.... ratni zločinac. :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič n podpisuj! Da ne boš čez mesec dni ugotovil da si podpisal papirje za očetovstov! :lol:

Kaj pa genske preiskave ? :?:

Genske preiskave potekajo tako:

Dr.A:"Gospod Ran, a imate gene?"

Ran:"Ja."

Dr.A:"Pol pa ste sigurno oce!"

Tako nekako.

lp DTW 8)

MA KAKE GENSKE PREISKAVE, KO PODPIŠEŠ PAPIR, PODPIŠEŠ, pol še soseda reče da ma nok velik in lulčka malega kot očka, tega pa tud genske preiskave ne morejo ovreči.

A ste zdej mene najdl zaj.... Po tej logiki bi lohk pol Sloveniji alimentacije plačeval. :cry:

Nije moj k.... ratni zločinac. :evil:

Ma neeeeee. Ti samo povej, da si nepismeni brezgenec, breznosec in brezsosedec. :wink: :D :D :D

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma so ga čist zjebal,oglasnik mislim.Zdej so motorji pod rubrikami,choper,enduro,cestni.V bistvu so vse pobrkljali,sploh pa ni rubrike za naked motorje,pa predelave in te varjante ki jih je še velik.Skratka katastrofa. :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si zamisliš posebno skupino za vsako varianto nečesa. Saj bi četrt salomonca odpadlo na kazalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predalčkanje bo pripeljalo do tega, da bo vsak motor imel svojo rubriko, čisto nazadnje pa bodo že spolne usluge, nepremičnine in motorna vozila v isti kategoriji, razvrščeni bodo le po ceni

ali pa ne...

mogoče bodo pa zraven ,motorja ali hiše zraven ponudili kakšno zastonj spolno uslugo..tut v redu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič n podpisuj! Da ne boš čez mesec dni ugotovil da si podpisal papirje za očetovstov! :lol:

Kaj pa genske preiskave ? :?:

Genske preiskave potekajo tako:

Dr.A:"Gospod Ran, a imate gene?"

Ran:"Ja."

Dr.A:"Pol pa ste sigurno oce!"

Tako nekako.

lp DTW 8)

MA KAKE GENSKE PREISKAVE, KO PODPIŠEŠ PAPIR, PODPIŠEŠ, pol še soseda reče da ma nok velik in lulčka malega kot očka, tega pa tud genske preiskave ne morejo ovreči.

A ste zdej mene najdl zaj.... Po tej logiki bi lohk pol Sloveniji alimentacije plačeval. :cry:

Nije moj k.... ratni zločinac. :evil:

Ma neeeeee. Ti samo povej, da si nepismeni brezgenec, breznosec in brezsosedec. :wink: :D :D :D

lp DTW

evo, pa je problm rešen!- v slogi je moč!!!! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

torej....

oglas oddajam že za 4 številke.... do sedaj niso preverili avtentičnosti oglasa. dal sem gsm, tudi domač telefon, različne e-maile,... skratka vse možne variante.....

tudi e-mail sem jim poslal skupaj s številko oglasa ki jo dobiš ob vpisu preko interneta...... in spraševal če so objavili moj oglas.....odgovora ni bilo.... :angry:

papernat izvod je po novem zapakiran in ne morem preverit.....

žetona za 450sit pa ne mislm kupovat.....

... ima kdo oglasnik da preveri če je moj oglas notr.....

in če ni.... kaj se grejo ti idijoti???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej....

oglas oddajam že za 4 številke.... do sedaj niso preverili avtentičnosti oglasa. dal sem gsm, tudi domač telefon, različne e-maile,... skratka vse možne variante.....

tudi e-mail sem jim poslal skupaj s številko oglasa ki jo dobiš ob vpisu preko interneta...... in spraševal če so objavili moj oglas.....odgovora ni bilo.... :angry:

papernat izvod je po novem zapakiran in ne morem preverit.....

žetona za 450sit pa ne mislm kupovat.....

... ima kdo oglasnik da preveri če je moj oglas notr.....

in če ni.... kaj se grejo ti idijoti???

Ne preverjajo vseh oglasov! Sem siguren da je tvoj oglas notri! Sam ne se razburjat k te bo še pobral od vsega hudega! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in če ni.... kaj se grejo ti idijoti???

mene niso nikoli preverjali, razen ko sem za očeta lovske puške dajal not...pa še takrat so pomoje klicali s kakšne vladne ustanove in ne salomonca(moški glas, spraševal če mamo dovoljenje)

oglasnike dobiš tudi v kakem baru...pri nas je kak oglasnik v baru vedno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima?

Pred kratkim sem oddal oglas da nudim inštrukcije.Nakar me čez en dan kliče ena deklica s Salomona ki mi hiti nekaj razlagat o nekih obrazcih ki jih moram izpolnit ter da mi jih bodo poslali domov.(omenjala je nek zakon o delovnih razmerjih)

OK.Včeraj dobim po pošti obrazec ki naj bi ga izpolnil ter priložil fotokopijo osebnega dokumenta in ne vem še kaj vse.Skratka komplikacij k da bi marihuano prodajal.

Čemu to?

LP

Leteči

Glede na tvojo razlago, bi ji jaz rekel s kako pravico me nadleguje po telefonu z nekimi obrazci. Sicer pa nisi konkretno napisal za kaj gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oglasnike dobiš tudi v kakem baru...pri nas je kak oglasnik v baru vedno....

Mi hodimo v bar pit pa se zabavat, ne pa salomonca čitat :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!