Skoči na vsebino

Pomoč pri kratki anketi, tema: referendum


Priporočene objave

samo komentar o zapravljanju denarja... na referendum se gre navadno takrat, ko se s temi nasimi idioti v vladi ne da nic zmenit. Ali pa se sami ne znajo odlocit kaj je dobro/prav za vse. potemtakem ONI zapravljajo denar, in ne referendum sam po sebi. Referendum je le orodje za resitev obupanih volilcev pred JJ. Se dobro da zivimo vsaj pod JJ. Ker pod SS ni bil rezim nic boljsi, referendumov pa prakticno ni bilo. :) :)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne pravim, da gre za zapravljanje denarja. Zanima me, kaj si volilno telo misli o tem. :)

ali boš objavil rezultate ankete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali boš objavil rezultate ankete

Nimam zadržkov, bo pa še kakšen mesec trajalo, da bo zadeva dokončana.

No, hkrati se opravičujem vsem morebiti prizadetim Korošcem, ker Koroška ni opcija med regijo bivanja. Nisem uporabljal formalnih regij, ker me samo v grobem zanima, ali so morebiti zaznavne tudi kakšne razlike glede na domicilj, in koroška se je zmuznila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ankete ni mogoče v celoti pravilno izpolniti. Med regijami ni Koroške. Pa me ne briga, kako so butli v parlamentu to dali pod Štajersko.

Aja, si med mojim pisanjem že odgovoril...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!