Skoči na vsebino

Težave s forumom


Leteči

Priporočene objave

Jaz mam na forumu sledečo težavo.

Ko pridem na motosvetovo stran (forum) imam na prvi strani foruma kjer so za vsako temo izpisani zadnji posti (datumi) napisan povsod datum 5 januar.Nato se prijavim in datumi se popravijo na dejansko stanje, ampak le na prvi strani, če grem recimo na temo motocikli se mi tam kot datum zadnjega posta še vedno prikazuje 5 januar.

Nato se odjavim in forum mi dela normalno, datumi postov in sami posti so pravega datuma.

Kje je zdaj kle fora?

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes oz. vceri:

Forum :arrow:

Obvestilo:

Citiram:

''Please ensure both the install/ and contrib/ directories are deleted''

In forum je crknu :?:

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

WTF was that :?:

Ampak evo zrihtano :D 8)

Bravo Codeine & Co. :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zato je včeraj ob 9 zvečer tako počas delat da sem ob desetih kar x naredil čez njega! Za včeraj sem mislil da je kriva Vega Mega ! Tudi danes imam občutek da mi nekam počas dela!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zato je včeraj ob 9 zvečer tako počas delat da sem ob desetih kar x naredil čez njega! Za včeraj sem mislil da je kriva Vega Mega ! Tudi danes imam občutek da mi nekam počas dela!

Manjša vzdrževalna dela na forumu so potekala včeraj od 0:00 - 1:00 ure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff.... prisotni:

Trenutno forum pregleduje 20 uporabnikov :: 12 registriranih, 1 skrit in 7 gostov [ Administrator ] [ Moderator ]

Največ obiskovalcev hkrati na forumu: 52, dne pon sep 02, 2002 1:33 pm

Registrirani uporabniki: Andrej666, black007, Brrrm, Codeine, GraYWolF, Ice, lightning, Noise Data, PEPE, soraja, uti, vragica

Zdej pa mora delat in letet k sneta skira, k so vsi Carji gor :D 8) :oops: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zato je včeraj ob 9 zvečer tako počas delat da sem ob desetih kar x naredil čez njega! Za včeraj sem mislil da je kriva Vega Mega ! Tudi danes imam občutek da mi nekam počas dela!

Manjša vzdrževalna dela na forumu so potekala včeraj od 0:00 - 1:00 ure.

Predvidena ali nepredvidena :?: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zato je včeraj ob 9 zvečer tako počas delat da sem ob desetih kar x naredil čez njega! Za včeraj sem mislil da je kriva Vega Mega ! Tudi danes imam občutek da mi nekam počas dela!

Manjša vzdrževalna dela na forumu so potekala včeraj od 0:00 - 1:00 ure.

Predvidena ali nepredvidena :?: :wink:

Predvidena.

Upgrade foruma z verzije 2.0.3 --> 2.0.4 !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!