Skoči na vsebino

Stojalo za motor-plastike


LooLa23

Priporočene objave

Ojla,

mene pa zanima, ce moram kupiti stojalo za motor ( imam suzukija gsx r 600, 06letnik) prav za suzukija, ali je tudi katero xxx no name okej ? ker so cene zelo razlicne ?

In kje bi lahko dobila ugodnega ? Mogoce kdo pozna koga , ki ga prodaja ?

In še, kje bi lahko kupila vse plastike ( celoten okvir motorja ) za motor ? ugodne seveda ?

Hvalaa :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za gixerja bi si omislil malo močnejše dvigalo, tole je bolj za 250 in 125, ker ga daš lahko bolj skupaj. Šlo bi tudi za tvojega ampak brez dodatne ročke mislim, da ga ne moreš dvigniti... Je pa to stojalo iz louisa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups .. malo drugače sem razumel tvoja vprašanja in popolnoma napačno predlagal .... zakaj pa pišeš v temi skuterjev za ta motor, torej si ti kriva :P .. če je pa un v redu .. nimam pojma .. slikca je lepa :lol:

najdi temo o suzukiju, ki ga imaš ali nameravaš imeti in lastniki teh motorjev bodo najlažje odgovorili na tvoja vprašanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam uporabljam to stojalo - dal zanj 15 eur pri lojzu (bil v akciji). Za 17-colsko kolo je kar malo majhno (ce ni naslonjen v pravi tocki se zna naslonit na gumo ko motor "snemas" iz njega, kar je malo tecno... tista guma iz "adaptorjev" mi je ze davno odstopila - zadevo sem resil s tekstilnim izolir trakom in navadnim cez, da ne pusca bitumenskih (?) madezev na vilici... je pa vreden tistih 15 eur.

Ampak ce bi kupoval se enkrat, in bil pripravljen zrtvovati malce vec denarja, bi si kupil taksnega na "stifte" - tiste bucke ki se privijacijo na nihajko, in se zataknejo v stojalo preden ga dvignes. S tem stojalom je malce tecno natikati (pa tudi snemati) zadnje kolo, ker se mi vedno vijaki s katerimi je pritrjen zobnik, zatikajo ob njega (ob levi t.i. "adaptor").

Ampak ok - za 15 eur se ne bom pritozeval. :)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za gixerja bi si omislil malo močnejše dvigalo, tole je bolj za 250 in 125, ker ga daš lahko bolj skupaj. Šlo bi tudi za tvojega ampak brez dodatne ročke mislim, da ga ne moreš dvigniti... Je pa to stojalo iz louisa...

lp

kaj podobnega:

http://www.bscenter.si/default.asp?pid=modul_it&mid=sl&wid=2866&ime=Moto_stojala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!