Skoči na vsebino

Priporočene objave

Kje v LJ oz. okolici bi dobil folijo z mehurči, pa tud kake škatle, karton itd. bi mi prav prišle-rabim za pakiranje malo bolj občutljivih rezervnih delov (žmigavci, luči, maske..), ki jih prodajam preko e-baya.

Hvala vnaprej za odgovore!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz za pakiranje pokalov uporabljam 2mm podložno peno navito v boben. Mislim da je njeno originalno poslanstvo izolacija za podlago laminatov. Dobiš jo v vseh štacunah z gradbenim materialom, in raznih obijih, bauhauzih. . .

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje v LJ oz. okolici bi dobil folijo z mehurči, pa tud kake škatle, karton itd. bi mi prav prišle-rabim za pakiranje malo bolj občutljivih rezervnih delov (žmigavci, luči, maske..), ki jih prodajam preko e-baya.

Hvala vnaprej za odgovore!!

No za mehurčkasto folijo (5m=1,86 €, 10m=2,22€) in pa kuverte (cene so po dimenzijah) podložene z njimi lahko dobiš na pošti. Je pa v Cerknici firma Videa, ki ima veleprodajo in tudi maloprodajo take folije. Dobiš jih na tf. 01 7091122 ali na netu www.pickpack-shop.si

Škatle pa lahko nabaviš na pošti ali pa v papirnicah DZS, MK ali kateri drugi trgovini, ki se ukvarja s prodajo papirne galanterije. Lahko pa greš na izlet v Logatec in sicer v Valkarton, si ogledaš med 7.in 13.uro ponudbo in izbereš kar ti odgovarja. Izdelajo ti tudi škatle po naročilu, sam to velja verjetno za večja naročila, se je za pogovorit, tf. 01 7598200.

Ekola, toliko ti lahko jaz pomagam :) . Upam, da ti bo kaj prav prišlo in pa uspešen "biznis" ti želim :yes:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za odgovore-pomoje se bom poskužu kar Cartmanovega trika zaenkrat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz ti lohk zrihtam đabe škatle delam u eni bedni firmi s to robo sicer,..sam približne mire rabim pa če je kaj na zalogi ni problema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ve mogoče kje bi se dalo naročiti pakiran zrak?! :D Resno, v mislih imam povštrčke iz PVC, ki se uporabljajo za fiksiranje pošiljk v škatlah.

262648916_6c2f7fef13_m.jpg

za tole bo pa treba dat kakega jurčka za mašinco. Vrečke so pakirane v rolo, in strojček, mal večji ko printer napihuje in sproti lima.

Skladiščniki si pol po potrebi sami delajo te povštre. . .

Air Chusin machine u ebay napiši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz ti lohk zrihtam đabe škatle delam u eni bedni firmi s to robo sicer,..sam približne mire rabim pa če je kaj na zalogi ni problema

Hvala sam zaenkrat jih kar sprot delam iz kartona, ker mam dokaj različne dele. Ko bom pa rabil kej bol standardnega te pa kontaktiram. Bolj se mi je šlo za peno, da ne zavijam delov v časopis kot branjevka na trgu :) Še enkrat hvala!!!

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!