Skoči na vsebino

Žena piše magistrsko, pa ima eno anketico za poklikat, može?


Oči

Priporočene objave

Takole: žena piše magistrsko na temo mobilne telefonije, ki vključuje tudi izvedbo ankete. Zadeva je samo na eni strani, ko kliknete gumb naprej je to to. Je enostavna, samo poklika se, nobenega pisanja ni potrebnega. Ima dokaj visoke cilje, vsaj 500 odgovorov bi rada dobila, zato upa na velik odziv... :OK:

Hvala vsem, ki so pripravljeni žrtvovati nekaj klikov, anketa se nahaja TUKAJ.

Regije znajo bit problem, ja. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ej.. a pr 18. vprašanju ... hmm.. a mi lahka kdo pomaga....

...

.. ma nč.. sm že rešu.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reseno.

samo za info - zivim 20 metrov od repetitorja. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi kdo zrihtal, da postavijo pri meni bazno postajo, seveda za dobre evrčke. Drugače pa rešil, žena naj pa teb pir časti namesto men, ki ji pomagaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ponoč kej zelen svetiš? :alien1:

GSM repetitorji v urbanih naseljih (kot ta o katerem sem govoril) imajo sevalno moc 1 W, izven urbanih naselij pa max 3 W. Za primerjavo ob repetitor postavi GSM aparat (telefon): 1-2 W oddajne moci. Je pa res da ima antena aparata (ki jo imam vsak dan prislonjeno direkt na betico) zaradi dimenzij le tega dosti manjsi izkoristek, lokacija je tudi vse prej kot idealna, tako da dejansko potrebuje dosti vecjo oddajno moc (in dosti vecjo sprejemno obcutljivost) da zadeva dela v obe smeri.

In se vzporednica z wlan napravami - oddajne moci so v EU zakonsko omejene na 100 mW, kakega linksysa se da naviti na 250 mW, s kitajske pa dobis za male pare zadeve ki imajo tudi krepko cez 2 W. Ce predpostavis da si od tega sranja oddaljen 20 metrov, od GSM repetitorja pa 200 metrov pomeni da (ob enakem gainu obeh anten) zaradi 10x krajse razdalje ob isti izsevani moci prejmes 100-kratno dozo WLANovih 2.4 GHz - to so pa mikrovalovi, s katerimi si jaz vsak dan pogrejem fujter, madona. :)

GSM repetitorji torej niso noben bav bav. Kitajci so, kitajci! :grim

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi lahko preden grem reševat videli tukaj še golo fotografijo od te tvoje žene, še raje pa mamljiv video nje v dolžini, kot traja izpolnjevanje ankete? Za stimulacijo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poklikano :grim

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!