Skoči na vsebino

Garaža za motor Celje, Žalec


ukkio

Priporočene objave

Zimovanje motorja:objekt varovan z alarmom,zavarovan,prostor za cca 20 motorjev........MOTO 74 SHOP,Teharje 12,cena 20€/mesec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zimovanje motorja:objekt varovan z alarmom,zavarovan,prostor za cca 20 motorjev........MOTO 74 SHOP,Teharje 12,cena 20€/mesec

Super, hvala. A to velja tudi poleti? Kolega kupuje motor in živi v bloku, tako da nima kje parkirat tudi čez sezono.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velja celo leto.Prevzem motorja je možen vsak delovni dan trgovine med delovnim časom.(pon-pet=9-17,sob=9-13)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, hvala. A to velja tudi poleti? Kolega kupuje motor in živi v bloku, tako da nima kje parkirat tudi čez sezono.

Kontaktiraj forumaša SANJIN-MIXON on ima v celju garažo in jo bo mogoče delil z kom,pa še kluč imaš in tako možnost da motor vzameš in pripelješ nazaj kadarkoli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

jaz tud iščem v najem garažo ali souporabo garaže v celju ali celjski regiji... če kdo kaj ve naj mi prosim javi.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

V Celju-Nova vas ali Hudinja iščem garažo za Yugeca in FZRko.

Lahko tudi samo za motor , oz. sonajem polovice.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Iščem v najem garažo za motor,  ali souporabo garaže v Celju ali celjski regiji... vsaka informacija je dobrodošla!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 9 mesecev pozneje...

Iščem v najem garažo v Žalcu, za garažiranje motorja. Ali pa če ima kakšen motorist preveliko garažo, bi se tudi priporočal ;) seveda proti plačilu. Ker stanujem v bloku sem trenutno brez motorja, takoj ko se najde kakšno pametno mesto, sledi nakup...pred časom sem imel motor...ampak brez njega ne gre!!! Enkrat motorist, vedno motorist!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!